28 Nisan , 2024, 09:31:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu AŞK Sofrası 3 Kişiyi Doyurmaz

Başlatan Balböceği, 11 Şubat , 2011, 00:16:15

« önceki - sonraki »

Balböceği

Adı aşksa bunun üç kişilik olmaz ... Yok üç kişilikse adı zaten aşk olmaz... ...

Bu aşk sofrası üç kişiyi doyurmaz.Bilen de zatenbile bile bu sofraya oturmaz..

Ben beğeniden bahsetmiyorum.Hoşlanmaktançıkmaktantakılmaktan hiç.. ..Ben aşktan bahsediyorum aşktan.düpedüzdosdoğru aşktan ...

İki kişi yaşanandır aşk;delirmektir özlemden sevgilinin gözünesevdiğinin kokusuna hasrettir aşk...Bir tek sözüne esir olmakkelimeleri yutmak bazenbazen nefessiz konuşmak.. Bir tek lafa hapis olmakbir gülüşe kendinden geçmektir bazen aşk..Ve bu aşk maalesef üç kişiyle yaşanmaz...

Geceleri uykusuz geçirmek ondan olan her şeyi onun gibi sevmekdünyayı iplememek kimseyi dinlememekbazen kendine bile kulak vermemektir aşk..

Aşkne olursa olsun dündemutlu uyanmaktır güne ilk aklına gelenin suretiyle..

Aşk bir dünya şeydir..Aşk mutluluktur özündetebessümdür kahkaha bazen..Dünya dönersen onu düşünürsündünya ölür bazen O dur yine aklında...Dalarsınbakarsınbir çok şeyden koparsınama senden ayrı hep bir gülüş vardır yanağında .Sevdiğinin armağanıdır bu aşktan yapılmış pembe tebessüm sana..

Aşk herkese farklı..Aşk her aşkta farklı....

Ama ne kadar farklı olursa yaşananlarşu değişmez kisadece iki kişilik yer var bu sofrada..
Üçüncü girdiğinde devreyegarip bir koltuk telaşıanlamsız bir ekmek savaşısonunda bir açlar sofrasına dönüşür her şey...

Ekmek paylaşılırdostlar paylaşılırher şey paylaşılır da bu dünyada sevgilinin alnındaki teryanağındaki gamzegöğsündeki huzurelindeki sıcaklık paylaşılmaz kimseyle...Paylaşılırsa adı aşk olmaz zaten özünde..

Deli aşklar siler bunları bir bir..Bırak alındaki terisevdiğinin gecesinin düşünübeyninin tek kıvrımınıgözünün tek bakışını bile ödünç veremez kimseye..

Adı aşksa bunun üç kişilik olmaz ...
Yok üç kişilikse adı zaten aşk olmaz...

Alıntı

hüzünden_gelme

İki kişi yaşanandır aşk;delirmektir özlemden sevgilinin gözünesevdiğinin kokusuna hasrettir aşk...Bir tek sözüne esir olmakkelimeleri yutmak bazenbazen nefessiz konuşmak.. Bir tek lafa hapis olmakbir gülüşe kendinden geçmektir bazen aşk..Ve bu aşk maalesef üç kişiyle yaşanmaz...
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

HER CÜMLESİ  ANLAMLI  AYIRT EDEMEDİM :love9: :love9:
TŞKRLER EDOŞUM  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

ღ♥ Nilda♥ღ

.