27 Nisan , 2024, 08:43:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Pasta Yarışmamızın Birincisi ESMA... :))

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Şubat , 2011, 22:50:01

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

TEBRIKLERR HAMARAT HATUNUMUZ ELLERİN DERT GÖRMESİN..
TARIFINI BU HAFTA SONU DENEYECEGIM GORUNTUSU HARIKA KIM BILIR TADI NASILDIR :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

NOT:ödül konusunu özel mesajla söyleyecegım canımın içi :opucuk: :opucuk:

diğer yarısmacılarımıza da çok teşekkür ediyorumm ellerınıze sağlık kızlarrr  :hungry:
katılımlarınız için çok ama çok teşekkür ediyorum böyle katılımlar oldukça inanın çok mutlu olyuroum
hepiniz :nazar: :nazar: çok becerıklı hatunlarsınız dıyecek söz bulamıyorum :alkış: :alkış:
ve tekrardan katılımlarınız içinnn çok teşekkür ediyorum :love9: :love9: :love9:

Kolay Ekler Pasta:esma... :flowers:

Muzlu Pasta:Văň!ʟўă :flowers:

Köstebek Pasta:fıstık :flowers:

Çikolata Soslu Pasta:`»HicЯet GeLini«´ :flowers:

Çikolatalı  Meyveli Pasta:Ahde_VeFa :flowers:

Mozaik Pasta:°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° :flowers:

Uyduruk Pasta:❤balkızzz❤ :flowers:

Kremalı Yaş Pasta:Shadowqueen :flowers:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ESMACIM TEBRİKLER  :flowers: :flowers: :flowers:
DİĞER ARKADAŞLARIMINDA ELLERİNE SAĞLIK  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

Lă_Tăhzen!

TEBRİK EDERİM ESMACIM ELLERİN DERT GÖRMESİN GERCEKTEN HAKETTİN BENDE DENICEM

BANA OY VEREN ARKADASLARADA TESEKKURLER ÇİKOLATALI MEYVELİ PASTA BENİMDİ KİMLER VERDİ MERAK ETTİM  :ehi:

asuman1981

TBRLER CANIM EMEĞİNE SAĞLIK BEN KÖSTEBEĞE OY VERMİŞTİM  ÇOK SEVDİĞİM İÇİN

esma...

tesekkur ederım akadaslar. :k06:

bu konu hakkında bıraz dusuncelerımı paylasmak ıstıyorum......

ılk etapta yarısmaya katılmayacaaktım fakat kısı sayısının azlıgı yuzunden ozgeye ayıp olmasın dıye katılmaya karar verdım..

yarısmanın kurallarında pratık tarıfler ve eglence amacalı olduguda yazıyodu buna dayanaraktan bu tarıfı yazdım  yoksa ben den cok daha emek veren arkadaslarım var, onlar daha cok hakettı bu yuzden bıraz gonlum vuruk.

bıde bu tarıfı ben kendımde  patışur hamuunu yapıyorum fakat 2 cocukla baya zor oldugu ıcın kedı dılınden yaptım ,ve gercek neyse onu yazdım .....patısur hamurunun tarıfını yazıpda ben yaptım dıye bılırdım...

bu dusuncelerımı soylemeden gecmek ıstemedım.....

Balböceği

Alıntı yapılan: asuman1981 - 10 Şubat , 2011, 23:08:14
TBRLER CANIM EMEĞİNE SAĞLIK BEN KÖSTEBEĞE OY VERMİŞTİM  ÇOK SEVDİĞİM İÇİN
bende cok begendim zaten ilk oyu ben verdim  :k06:

βαlκιz

esma oldugunu anlamıştım  :ehi: demin konuya yorum yapmıştı :k06:
bende ona oy verdim eline saglık
deniycem tarifini :occasion5: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esma...

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 10 Şubat , 2011, 23:16:37
esma oldugunu anlamıştım  :ehi: demin konuya yorum yapmıştı :k06:
bende ona oy verdim eline saglık
deniycem tarifini :occasion5: :flowers:

cocuklarla anca boyle tarıflerle gozlerımızı doyuruuz yap gulsahcım gercekten lezzetlı ve goze hıtap edıyo

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tebrikler...
benim bu katılım ilk vede sondu herkes biranda kendini yarışma programında sandı heralde
yok emek yok işte bisküvi al koy sür muallebi öle pastamı olur
ikedi dilinden pastamı olur köstebek pasta hazır zaten oda olmaz
eeeeeeee bu yorumları yazan arkadaşlar siz kendiniz yapamadığınız tarifler belkide bunlar basit ama lezzetli
site içinde dostça arkadaşça eğlenelim eğlenirken tarif öğrenelim dedik
içine ettiniz burayıda batırdınız o tarz eleştri yapan herkesi yaptıkları saygısızlık yüzünden asıl ben eleştiriyorum 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

derbeder

10 Şubat , 2011, 23:43:51 #11 Son düzenlenme: 10 Şubat , 2011, 23:46:17 TuRQuaZ
tebrikler esma  :flowers: daha onceki konudada dedim zaten gorunusu cok guzeldi senin yaptigin Kolay Ekler Pastanin. tekrar soyluyorum gorunusu gercekten guzeldi, eminim tadi da oyledir.

ben oyumu bilmeden shadowqueen arkadasa vermisim. isin dogrusu katilan arkadaslari duyunca cok sasirdim beklemediklerim katilmis. fistik eda ve nur'u tahmin etmiyordum, ama pinarla gulsahin katildiklarini anlamistim (cok zekiyimdir  :ehi: )

birde sunu belirtmeden gecemiycem. ilk yarismadada herkes sutlu tatlilara laf etti, ama hic bir yarismaci cikipta sonuclardan once konuya mudahale etmedi. ne zaman tatlilarin sahipleri belirlendi, o zaman daha fazla yorum yapildi. ama bunun onemi yok nasilsa kazanan arkadas belli oldu. tekrar tebrikler esma.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esma...

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 10 Şubat , 2011, 23:42:16
tebrikler...
benim bu katılım ilk vede sondu herkes biranda kendini yarışma programında sandı heralde
eeeeeeee bu yorumları yazan arkadaşlar siz kendiniz yapamadığınız tarifler belkide bunlar basit ama lezzetli
içine ettiniz burayıda batırdınız o tarz eleştri yapan herkesi yaptıkları saygısızlık yüzünden asıl ben eleştiriyorum 

[/quote

benden bı alkıs sana :alkış:

esma...

tesekkur ederım sıbelcım ve turQaz cım

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 10 Şubat , 2011, 23:42:16
tebrikler...

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: