28 Nisan , 2024, 22:58:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esinizle yaptiginiz cocukluklar neler :)

Başlatan derbeder, 10 Şubat , 2011, 21:28:16

« önceki - sonraki »

seda87

ben eşimle saklambaç oynuyorum yastık savaşı yapıyoruz ben onun sırtına atlıyorum koridordan odaya koşa koşa götürüyor beni ayyy çok eğlenceli yaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:ama 9 ay ara verdik bunlara tabikiii :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

bebişim616161

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Haziran , 2011, 11:26:53
eşim azcık bir hasta olsa hemen duygusallaşıo diyorki vasiyetimdir farmville çiftliğimı sana bırakıyorum miras olarak :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sennkide benm ki gibi hee simdide yyunda takılıyor empries &allies die savas yapıyor orda ben o ara bişi dedim mi hürrem sus hürrem savası kazanmam lazıom diyo bn hürrem o sülüman  :toothy10:biz genelde ewde birbirimizi gıdıklarız yatkta , sonra o beni alır bebek gibi sewer nazlatır benmde huyum kurusun çook hosuma gidiyor o nazlattımı bebek gibi gülüyorum

derbeder

21 Haziran , 2011, 12:23:04 #32 Son düzenlenme: 21 Haziran , 2011, 12:25:18 derbeder
aksam oldugunda disardaysak bagira bagira sarki soylerizzz  :k06:

sonraaaa

evdede karaoke yaparizz  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ponçik

eşim bazen abur cubur yerken bana uzatıp hadi aç ağzını ham yap filan diye takılır sonra agu bugu diye konuşur
malum bizim kız 5 yaşında , ona böyle şeyler yapınca ben bebekmiyim diyor  :laughing7: eşimde bebek özlemini benle gideriyor heralde  :aferin:

derbeder

Alıntı yapılan: g10ca - 23 Haziran , 2011, 17:24:04
eşim bazen abur cubur yerken bana uzatıp hadi aç ağzını ham yap filan diye takılır sonra agu bugu diye konuşur
malum bizim kız 5 yaşında , ona böyle şeyler yapınca ben bebekmiyim diyor  :laughing7: eşimde bebek özlemini benle gideriyor heralde  :aferin:

:love9: :love9:

nedense bekarken boyle bir kac yillik evlilerin veya cocuklu kari ve kocalarin hic romantik olamayacaklarini sanardim   :k06:
ama simdi dusuncem cok baskaaa  :love7:

xxcansuxx

en çok onunla güreşmeyi severim o bana birkaç savunma hareketleri gösterir bende onun üzerinde denerim gülmekten beni alt edemezde (şimdi epeydir senin ifadeni almadım deyip duruyor hamişlikten), birde şaka yollu kızdığım bir şeyde, tokat vuracak gibi yaparım elimi ben vurmayayım yaklaş derim kendi yüzünü elime vurur... o benim çocuğum gibiydi... şimdi bir bebeğim daha olacak :k06:

miray

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Şubat , 2011, 20:42:44
Esim eve geldigi zaman kapida beni gormese sinirleniyor..
bende kapnin arkasina saklanip sirtina atliyorum  :toothy10: :toothy10:

:ehi:  :ehi: ayyy edoş bende yaparım bunu  :ehi:  :love9:

elif35

ben salonda cepten msn açıyorum o oturma odasında pc başında ben yazıyorum çay iççen mi kek yicen mi diye o da cevap yazıyor oraya gitmeye üüşeniyorum da  :ehi: :ehi: :ehi: oda diyo önce kek yicem çay iççem sonrada seni yicem  :k06: :k06:

bebek arabasını sırayla sürüyoruz hangimiz daha güzel hızlı sürüyor diye yağmurda arabanın içinde kıkır kıkır gülüyor  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2011, 11:38:41
ben salonda cepten msn açıyorum o oturma odasında pc başında ben yazıyorum çay iççen mi kek yicen mi diye o da cevap yazıyor oraya gitmeye üüşeniyorum da  :ehi: :ehi: :ehi: oda diyo önce kek yicem çay iççem sonrada seni yicem  :k06: :k06:

bebek arabasını sırayla sürüyoruz hangimiz daha güzel hızlı sürüyor diye yağmurda arabanın içinde kıkır kıkır gülüyor  :k06: :k06:
ÇOCUK OYUNCAĞA DÖNMÜŞ SİZİN ELİNİZDE  :k06: :k06: İYİKİ BÖYLELER, BEN ÇOK EĞLENİYORM DİYORDUR YAĞMUR KIKIR KIKIR GÜLERKEN...

derbeder

bende kavga ettigimizde yatak odasina uzanir, once cagri atarim sanirim bi 10-20 defa sonrada sms atarim. o da kntrlerini harcama diyerek yanima gelir barisiriz  :ehi: hehe

ayysnn

BİZDE DÖVÜŞ SANATLARINI UYGULARDIK EVDE O BANA GÖSTERİR ARTİST ARTİST HAREKETLER YAPMAYA ÇALIŞTIRIR FALN.SONRA DÖVÜŞÜRÜZ FALAN.ÖLE GÜZLE GÜNLERDİ  :tongue3: ŞİMDİ BEBEK OLANA KADAR ARA VERDİK.
NİŞANLIYKENDE YOLDA SAÇMALIK YAPARDIK YA GEYİRİRDİK YA ÇİRKİN ÇİRKİN GÜLERDİK YA ÖNDEKİLERE LAF ATARDIK FALAN.BÜYÜDÜKCE DÜZELDİK AMA :D

keyameya

ben zaten başlıbaşına bi çocuğum.her zaman her ortamda ;D eşim de ev içinde hep çocuktur.bazı akşamlar ps3 araba yarışı oynuyoruz beraber :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gecen gun eşimın sırtına bindım evın içinde havalandırdı  :ehi: odadan dısarı cıkmıyordum ayyy cok guldum bırde benım vanalar gevsemış gulerken oksururken ışiyorum adamın sırtına azcık işedım  :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 21 Ağustos , 2011, 21:37:44
gecen gun eşimın sırtına bindım evın içinde havalandırdı  :ehi: odadan dısarı cıkmıyordum ayyy cok guldum bırde benım vanalar gevsemış gulerken oksururken ışiyorum adamın sırtına azcık işedım  :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: ay inanmiyorum sana  :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Şubat , 2011, 16:17:11
Esim sarki sozleri degistirir adima sarki soyler  :k06:

espirileri hic bitmez ... :ehi:  Esime diyorumki ben olunce mezarimin basinda

3 ihlas bi espiri yap diyorum  :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: Töbe töbe Allah gecinden versin kıs