Esinizle yaptiginiz cocukluklar neler :)

Başlatan derbeder, 10 Şubat , 2011, 21:28:16

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bu ara yastık savaşı yapıyoruzz
ben çok korkuyorum bana fırlatıyo
en son arkadasımla öyle şakalaşırken orta parmagım kırılmıştı  :ehi: eşim neremi kırcak acaba :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

__nil__

:toothy10: :toothy10:gülşahçım bizdebigün sakatlıcaz birbrimizi..eşim benim siyah kuşak kickboks yapıo.arada beraber yapıozöğretio bana :toothy10: :toothy10: :toothy10:  geçen bi tekme attı parmağım kırılcaktı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

aman şakayı kaka yapmayalım yapmasınlar :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Esim eve geldigi zaman kapida beni gormese sinirleniyor..
bende kapnin arkasina saklanip sirtina atliyorum  :toothy10: :toothy10:

TONTrikomm

Benim esim beni ayaginda salliyor :) hatta dolaptan meyveli yogurt almis gecen gun cay kasigiyla beraber sallarken bana yedirdi.. :)) adam cocuk hasretini benimle mi gideriyor ne yapiyor anlamadim :) ama bu benim cok hosuma gidiyor.Ve tontrikomu cok ama cok seviyorum.. :love9: :love9:

мiŁenα.

Öle çocukluklarımı pek yoktur..

Ama oğlum top oynamayı seveli;

3'müz top oynuyoruz sonra bir bakıyoruz sadece eşimle ben oynuyoruz çocuk gibi oğlum da bize bakıyor gülerek :k06:

:love9: :love7: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 14 Şubat , 2011, 17:10:30
bu ara yastık savaşı yapıyoruzz
ben çok korkuyorum bana fırlatıyo
en son arkadasımla öyle şakalaşırken orta parmagım kırılmıştı  :ehi: eşim neremi kırcak acaba :toothy10:

Allah korusun  :ehi:

yasmin24

evde saklambaç ve koşturmaca oynarız bazen de ben koltukların üstüne çıkar düşcekmişim gibi kendimi ordan oraya atarım oda beni tutmak için uğraşır çok severim kocişimi :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

aşkitoom

bizde kocişimle şakalaşırız,birbirimize cimcik atarız,yatakta dövüşürüz  :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Şubat , 2011, 16:17:11
Esim sarki sozleri degistirir adima sarki soyler  :k06:

espirileri hic bitmez ... :ehi:  Esime diyorumki ben olunce mezarimin basinda

3 ihlas bi espiri yap diyorum  :toothy10: :toothy10:

hahaha benım esım aklıma geldı gecen kayınvalıdemde kahavaltı yapıyoruz esım tvde calan ıbonun kımceker senı kım ceker ben olmasam kım cekerı soyluyor elıyle bana hareketle..kayınvalıdemınde nasıl hosuna gıttı guluyor bende hemen aynı sekılde el hareketlerı ıle gıdene bayyy gelene hay hay deyıverınce ıkısı bırden dona kalmıstı cok gulmustum...

bızde esımle cok ocukca seyler yapmayız benım esım cıddıdır genellıkle...ama gokarta bındık bugun arasıra yolda yuruken laf atar tanımıyormus gıbı vs vs..yada evde yuruken carpar yalandan..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Şubat , 2011, 20:42:44
Esim eve geldigi zaman kapida beni gormese sinirleniyor..
bende kapnin arkasina saklanip sirtina atliyorum  :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: AYYY ÇOK HOŞSUN EDOŞ  :opucuk:

derbeder

esimle bisiklet yarisi yapiyoruz  :ehi:
ama hep o yeniyoooo  :BangHead:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esracım

bizde eşimle saklambaç oynuyoruz.o beni bulamadığım zamanlar kıskıs gülüyorum olduğum yerde ama şimdi tüm gizemli yerleri biliyo daha saklanamıyorum :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: onun sırtına çıkma falan hep var.odamıza kadar taşıttırıyorum kendimi.bazende taş makas kağıt var yaa ondan oynuyoruz :k06: :k06: onu çok seviyorum :love9: :love9: :love9:

asya81

eşim azcık bir hasta olsa hemen duygusallaşıo diyorki vasiyetimdir farmville çiftliğimı sana bırakıyorum miras olarak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

esracım

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Haziran , 2011, 11:26:53
eşim azcık bir hasta olsa hemen duygusallaşıo diyorki vasiyetimdir farmville çiftliğimı sana bırakıyorum miras olarak :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: bu kocalarımız öldürür bizi gülmekten :k06: :k06: :k06: