tv bagımlısı mısınız?

Başlatan HASRET!M S@N@, 10 Şubat , 2011, 10:29:19

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

benim böyle bir alıkanlıgım hiçbir zaman olmadı bagımlı denecek kadar ben birseyden cabuk sıkılırım bir diziyi izlemeye baslarım mesela en ufak bir sacmalıkta veya ne bileyim uzatmada sıkılır bırakırım gündüz calısıyorum izlemiyorum aksam da genlede ev de olmuyoruz olursakta ne denk gelirse ona bakıyorum herhangi bir diziye veya nyarısma programına bagımlılıgım yoktur
ya sizin

мiŁenα.

Değilim..

Pc de vakit geçirmeyi seviyorum ama bu daha kapsamlı..

Tv boş geliyor artık bana..

Ama yinede ikisininda  bağımlısı değilim. :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

derbeder

kesinlikle degilim. gunduz vakit yok izlemeye, aksam ise izleyebilirim bazi programlari ya da dizileri. ama soyleki tv de baktigim diziler var, hani oynadiktan sonra aaa su diziyi izlemedim diyorum sonradan cogu diziyi kesik kesik izlerim  :k06: ya da tv aciksa zaten reklamlari sevmedigim icin zap yapmaktan kaciririm bazi sahneleri.
izlemeye calistigim diziler:
hanimin ciftligi
oyle bir gecer zamanki
adini feriha koydum
yahsi cazibe
cocuklar duymasin

saka maka bende bayag dizi izliyormusum  :k06: mesela gecen bolumunu izlemedim cocuklar duymasini..hanimin ciftliginin son bolumunun yarisini izledim. ayni sekilde ferihayida yaridan izledim. oyle yaneh...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AyNi

takip ettiğim bir iki dizi ve program vardır, ama eşim olmadığı zaman kendimi yanlız hissetmemek için sürekli açık TV. bakmasam da evde ses olsun diye  :k06: kapalı olunca kendimi garip hissediyorum sessiz evde...

bu bağımlılık sayılır mı?  :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

ayılmaz cnım benm bende evde yanlız kalınca radyosunu acar dinlerim genelde
bende her dizi her program hakkında bilgim var ama illa izlemek sitiyorum dediğim hiçbirsey yok ne denk gelirse

suzannn

BENDE BAĞIMLI DEĞİLİM BENDE GÜNDÜZLERİ İŞTEYİM AKŞAMLARIDA EVDEYSEM KANAL KANAL GEZERİM

Lă_Tăhzen!

10 Şubat , 2011, 12:02:25 #6 Son düzenlenme: 10 Şubat , 2011, 12:08:42 Ahde_VeFa
bagımlı degilim pc basındaysam takip ettigim bir dizi bile olsa unuturum sadece ses olsun diye acık olur bazen kanal degistirmeyi bile unuturum sabahtan aksama aynı kanalın acık oldugu zamanlar olur

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

HAYIR DEĞİLİM SADECE İZLEDİĞİM BİKAÇ DİZİ VAR  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url