28 Nisan , 2024, 14:07:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

chicco bebek arabasi ( buggy) kullanan arkadaslar memnunmusunuz?

Başlatan selmay, 09 Şubat , 2011, 02:57:37

« önceki - sonraki »

selmay

arkadaslar chicco buggyleri arastiriyorum tatil icin alicam bebek arabam var ama yollarda idnri kaldir mafoluyor ,chicco lara baktim ama sanki  saglam gibi gelmedi,cocugun oturacagi yer sadece ikidemirin uzerine kumas kaplamis gibi poposuna baticak gibi 

uygun fiyat li ve saglam olan chicco marka istiyorum ama bu markanin bikac modeli var kullananlar bilenler fikirlerinizi bekliyorum arkidislerr...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım bizde de iki ane bebek arabası var.Biri Kraft Twist bebeklik zamanında çok iyi oldu ve kış için çok kullanışlı diğeri de Maclaren  triumph puset..Oturtmaya başladığımdan beri kullanıyorum çok hafif kullanışlı yazın çok rahat edeceğim tavsiye ederim  :icon_thumright:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

ilkcemre

bende maclaren  quest aldım daha yeni ... kullanışlı ve konforlu bebek içinde anne içinde. tavsiye ederim çok kolay kapanıp açılıyo. kucağında bebek varken açıp kapatabilirsin...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizzz sende takdin chiccoya  daha güzel markalar ve daha saglam olanlari dolu...bence markasi önemli degil saglam olsun ve kullanisli ve hafif olsunnnnn

selmay

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 09 Şubat , 2011, 12:04:25
Selmaycim o zaman baston alacan hafif istiyorsan
baston ne canim markasimi? adimi?  nasil bisi? 3 yasina kadar tzasirmi?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım baston dediği hafif çok kullanışlı kapsamsız olan bebek arabalarına verilen genel bir isim  :icon_thumright: