Çember yarışması ShowTv 'de başlıyor

Başlatan βαlκιz, 08 Şubat , 2011, 23:21:09

« önceki - sonraki »

βαlκιz

yarışma programı çember bu akşam Showtv ekranlarında başlıyor

Kendi iradenizle özgürlüklerinizden, alışkanlıklarınızdan, isteklerinizden vazgeçebilir misiniz? 3 gün; kameralar önünde 5 kişi ile bir ÇEMBER'in içinde yaşarken ne kadar dirençli olabilirsiniz? Kazanmak ve kaybetmek arasında bir yarış...Ödül 100.000 TL! 'Çember' 8 Şubat Salı akşamı Show Tv'de başlıyor!

3 tam gün boyunca çapı 3.5 metre uzunluğunda olan Çember'in içinde birbirinden ilginç 5 kişinin tabiri yerindeyse yaşam mücadelesine şahit olacaksınız. 5 kişinin burun buruna, sınırları kati olarak çizilmiş bir Çember'in içinden hiç çıkmadan yarıştıkları 3 günlük uzun bir maratona hazır mısınız? Çember, ödülü 100.000 TL olan bir dayanıklılık, dirayet, sabır yarışmasıdır. Yarışmacılar açlık ve susuzluklarını gidermek için ederi anaparadan düşülmek üzere ihtiyaçlarını ekibimizden satın alırlar, ancak bu yarışmada her şey kulağa geldiği kadar kolay değil.

Tabii Çember yarışmacılarının yüzleşmek zorunda olduğu tek zorluk bu değil. Yarışmacılar ekibimizin zamansız olarak kendilerine sunduğu bilmeceleri çözmek, yarışmaları kazanmak ve bir çoğu için artık iyice yorulmuş olan hafızalarını zorlamak zorunda kalacaklar. Kazandıkları her oyun karşılığında ekstra hediyeler, avantaj ürünleri ya da ödüllerine eklenecek fazladan para kazanma şansı yakalayacaklar. Oyunların zorluk derecesine ve çıkardıkları yarışmanın niteliğine bağlı olarak ödüllerin değeri değişecek. Belki rakiplerinden birini eleme kudretine sahip olacaklar, belki de burunlarında tüten, desteğine ihtiyaç duydukları bir yakınlarıyla görüntülü görüşme hakkı kazanacaklar

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökse

çok saçma yaaa ne kadar saçmalık varsa onu koyuyolar zatennn

AککORTįє

birde yemekteyiz yarışmacılarını koymuşlar daha komik olmuş

βαlκιz

sonuna yetiştim anca
bitti şimdi :ehi: :ehi:
evet ya yemekteyize katılanların ne işi var :cildir:
dokun bana vardı önceden onun gibi burda dokunulan bişey yok :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

TV İZLEME ALIŞKANLIĞIM NERDEYSE BİTECEK

gökse

nasıl geçiriyon peki vaktini demet
ben duramam tv olmadan

Demet_dk

YA DORUKLA YA NETTE

TV YE İHTİYAÇ DUYMUYORUM DAHA DOĞRUSU BAĞLI KALAMIYORUM

gökse

bende 2 tane var ama tv olmadan duramam herhalde :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

HASRET!M S@N@

kim birinci oldu bunda ara ara gözüm takıldıda merak ettim cok acma bişi ya

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

derbeder

fragmanini gordum, su yemekteyizdeki iki kisiyi gorunce ne alaka dedim bende. bi tanesi su topitos abi digeride keman calan kiz. adlarini unuttum yaa  :icon_scratch:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği