Esila dilam anneler günü hediyemmm.....

Başlatan selmay, 08 Şubat , 2011, 20:05:05

« önceki - sonraki »

selmay

CANIM KIZIMM ESILA DILAAA´MMM :binkybaby: :nazar:
EN GUZEL VE ILK ANNELER GUNU HEDIYEM CANIMM PAMUK KIZIMM;

09 mayis 2010 saat 12`de  girdin hayatimiza, ogun sadece doktorla konusma yapicaktik ama  sen bana zor bi hamislik yasattin icin  ve daha da gelmeye niyetin olmadigi icin sezeryan la anneler gununde  aramiza katildin...aslinda anniskon ne cok korkuyodu dogumdan ama  ogun daha 2 hafta daha gelmeyecegini ögrenince tek basina  karar verdii veeeeeeeee..doktor amcan BUMBUUUU;ESILA 20 DK SONRA KUCAGINDA dedi bana inanamamsitik babisinlee... saskin saskin bakiniyorduk ...sonra babani islemler icin göturduler ben tek basima kaldimm,beni hazirlayamaya  basladilar ,cok korktum  ,ananen deden yanimizda yok die cok uzuldum kimsem yok yapayalniz kaldim hissettim aslinda sen vardin sen canimin ici can parcam ,sonra annecin tirtir titremeye basladi  cunki narkoz yapicaklardi babcin anneyi uygun pozisyonda tuttu cu8nki annein felc olabilirdi kipirdamamam gerkiyordu ,igne oldu anneyi bagladilar yataga ve biri agzima  maske takti biri tansiyon ölctu biri bilmem ne sorular sordu  doktr amcan bumbu:selma 5 dk sonra kucuk faren gelicek dedii,,,hadi alahim hadi ins dedim bildigim butun dulari okumaya basladim baban yanimdaydi askim gitme beni birakma hic birakma seni seviyorum diodum,baban yanimdaydi hep elimi tutamadi ellerim bagliydi cunki ama yanaklarimi oksuyordu gecicek simdi kizimiz gelcek dedi aglma diyodu annecinee, :amin: :amin:

veeeeeeeeeeeeeeeee bumbuu amcan selmaaa iste cok guzel bi kizin oldu dediiiii  duydum ama  göremedim kalkmam yasak kipirdayamiodum cok suku r soksukur die bagiriyodum hepsi alman doktorlar hemsireler hic bisi anlamadan saskin sakin bakiolardi ne diyorum die ee ...  derken babacin bi dk  cnm kizimiza bakicam dediiii yanimdan gitti meger kordonunu kesmek icin gitmis babn kesmi canim kizim kordonunu ...  aglamaya basladim hadi allahim bitsin artik diyodum derken ebe geldi yanima söyle bi baktim elinde pamuklardan daha bayaz mis mi miss kokan kizimla
:nazar: :nazar:
...anlatamam o duyguyu kizim pisti agzindan yuzunden bisiler akiodu uzuyordu yapisak bisilerr ama ebe  kizimii yuzume surdu koynuma yatirdii anlatamam  agliyordum hem de guluyordum bu benim mi askim cnm kizim melegim geldinmii herseyi cok tatlisin  diodumm ebe cok guzel kucuk faren  cok tatli dedii,,,ama hemen göturduler seniii üsür dediler babana dedim git git kizimi yalniz birakma onuben gelene kadar  dedim .gerisini hatirlamiyorum uyandim da odadaydim sen  agliyordun zor gözlerimi acti m sen uyu dediler hayir dedim o beni istiyor dedim  yatirdilar kucama hemen sustun kuzzumm,annecine kavistun senin icn uyumadim dayandim senden bir dk bile ayri kalmak istemiyordum ...gece leride vermedim seni hemsirelere sabaha kadar izledim seni sabaha kadar sukur ettimm ...

böyle  bir hediye herkeze nasip olmaz her isteyene versin rabbimm ilk ve enguzel hediyemm benimmm ,anneler gunu hediyem canim can yoldasimm,hep bizimle  ol hep saglikli ol kucuk kelebegimm ..... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sayfaniz hayirli olsun canim  :love9:
masallah kuzucuga  :nazar:
duygularini ne guzel ifade etmissin  :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım ne kadar güzel dile getirmişsin duygularını  :flowers: :opucuk:
Hayırlı olsun sayfanız daha nice güzel günlerinizi paylaşman dileğiyle  :love9:

βαlκιz

harikaa birşey dimeeee ne güzeeel birşeyy dünyaya bir bebek getirmek harika birşey
allah uzun ömür versin kızına canım  :amin: :amin: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

selmay

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 08 Şubat , 2011, 21:49:35
harikaa birşey dimeeee ne güzeeel birşeyy dünyaya bir bebek getirmek harika birşey
allah uzun ömür versin kızına canım  :amin: :amin: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:

evvett cnmm cok guzel bir duyguuuu ,bu kadar anlatilabiliniyo...aslinda icinde olmak yasamak daha daha duygu doluyduu,,

amin cnm su rahatsizligida bi atlatsaydik cocuklar kadar mutlu olucam ins,

rabbim hic bi evladi anasinan babsindan hic bi ana babayida evlatlarindan ayirmasin  :amin: :amin:

selmay

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Şubat , 2011, 20:43:14
cok saol cnm ,insan anne olunca iice bi duygusallasiooo oyuzden olsa gerekk allahim her istiyene böle kucuk melekler nasip etsinnn :amin: :amin:

senin var mi bebegin arkadasimm?? nekadarlik??

selmay

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 08 Şubat , 2011, 21:42:57
Tatlım ne kadar güzel dile getirmişsin duygularını  :flowers: :opucuk:
Hayırlı olsun sayfanız daha nice güzel günlerinizi paylaşman dileğiyle  :love9:

cok saol cnm benim iste anne olunca insan duygusallasiyo oyuzden olsa gerek icim hala ilk kez kucama almis gibi kipir kipir seninde öyledir yaaa.... :nazar: :nazar:

bu arada ruzgar pasayi o göbisinden öptumm yerim o parmagida yaa massllahne poz ne pozz  :nazar: :nazar: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selmay

25 martda il disimiz cikti 10 aylikken canim kizim cok ama cok gec  kaldin ama olsun geldiye problem degill, sen 3-4 gundur   mizmizsin  ne yapsam seni memnun edemiyorum iki dk güldürüyorum seni sonra  yine mizmizlik olsun degdi ama canim kizim disimiz pat diye patladii bizde babnla cok sevindik coooooooookkk

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:y25: :y25: :y25:

inşllh rahatsızlığını da hayırlısıyla atlatacak annesi  :amin:

bu sayfaya hep güzel şeyler yazman dileğiyle...  :opucuk:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

selmay

10 aylik kizim neler yapabiliyorr:nazar:

6 aylikken okucuck tontos ellerinle gel babasi gel yapiyordun babacini isten gelmesini bekliyordukk. :love7:

7,8,9 aylik de de de de de bababbab seslerinle evimizin nesesi oldun bitanemm

10 aylik  gel gelin ardindan bay bay yapmaya basladin,kizinca seni  senii  yapiyordun,

cirkin kiz ol diyince burnunu kivirip burnunu cekiyordun hizli hizli ,

disin ciktiginda bunu kutlamaya gittik orda  foto cekicektikki kolayi hüpp diye cekivermistik ilkkez cubukdan bisi icmistin

babanin arkasinda simdiden aglamaya basaldin ih ih ih  yapiosun kollarini acip babaya onu benden cokmu seviyorsun ne

allahim sagliklar versin  daha nice nice oyunlar yapmani bekliyoruz cnm kizim
[/b]

selmay

canim kizim esilam ,
bugun cok neseli uyanmistin  sen neseli mitlu olunca annende öyle oluyor tatli kizim

amma  anne bugun cok uzuldu cok agladi cunki en sevdigi varligina ii bakamadi  anne

seni yatakdan düsürdü  :crybaby2:,uyuyordun kapidan dinledim uyanikdin aa dede

bababa diyordun bende oynuyorsun die senin yanina gelmedim  ama sonra bi ciglik

duydum cok agliyordunn  cok yuksek seslee odaya bi girdim yatagi n uzerinde yoktun

baktim  annenin yatagindan komodenin arasina dusmussun orda sikismissin canim

kzizim  :y25: :y25:anne tabiki panik oldu bagirdiii :cildir: :cildir: :cildir:tekkolundan

tutum cikardim seni hemen nasil bbnoynuma sarildin o ani unutamiyorum sonra

basladik aglamaya sen korkudan acidan  belki biyerini carptin annende seni dusurdugu

icin icin acidi  aglastik aglastik kizimla  :crybaby2: :crybaby2:sen boynuma sarilioken

sirtima pit pit vurdun  aglama der gibi bide döndun baktin suratima  hadi gül der gibi

canim kzim  sen cokdan avunmustun bile amma anne cok uzuldu :y25: cooooookkk

sen mutrluysam bizde mutluyuz sen uzulursen biz daha cok üzülürürz  allah bida gösztermesin
allahim butun bebekleri korusun alaha emanet yavrularimizz

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: selmay - 09 Şubat , 2011, 01:40:00
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Şubat , 2011, 20:43:14
cok saol cnm ,insan anne olunca iice bi duygusallasiooo oyuzden olsa gerekk allahim her istiyene böle kucuk melekler nasip etsinnn :amin: :amin:

senin var mi bebegin arkadasimm?? nekadarlik??

ay canim mesajini yeni gordum  :suclu: :suclu: :suclu:
evet canim bi kizim var bir yasinda bide hamisim 3 aylik  :k06: :k06: :k06:
bakalim hayirlisiyla onuda dogursam keyfime dicek yok  :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

selmay

11 aylik oldukkk:::: buay neler yapiyoruz................. neler iice cadi olduk artik emeklemeyi ögrenerek kendimize guven geldi piti piti her delige giriyouruz sonra o delikte ne varsa karistiriyoruzz ,ama yinede cok sakin ve uslu bir kizim varr masllahh .

artik konusmalarimiz gittikce duzelmeye basliyorr annnnnnnnnnnee ,mama,baba,dede,abbaa,teze ve garip garip sesler  en komigide lülülülülü dilini daha toparlayamiyor.

oyunlarimizz:::: gel babasi gel artik vazgecilmez oynumuz el gördükmü hemen kendiliginden yapiliyor ve iki el birden kendi de aziyla sarkisini sölüyo gi gi gi gi ... diger bi oyun seni babama bir bir säölicem bii avucunu acio diger elindeki parmagiyla avucunun icine vuruyoo anneside sarkisini söluo esila hanimm herkesi babsina sikayet ediyoor..bay bay yapiyoruz hemde cooook guzelllll..... anne cici anne cici yapior anneyi oksuyorr sonra fistik dediginde de  cimciklioorrrr.....

yaramazliklarr:::::dolap karstirma ,anneye vurma ,cirmiklama, heryere dikilmeee

aaaaaa bide bu ayy iice duschu sevmemeye basladi yandim ben yandimm  havuza girmek denize girmk hayal olucakk

Lă_Tăhzen!