doktorunuz hangi haftada doğum olabilir dedi?

Başlatan AyNi, 08 Şubat , 2011, 16:45:48

« önceki - sonraki »

AyNi

merhaba kızlar,

sizin hamileliğinizde doktorunuz kaçıncı haftadan itibaren doğuma hazırlıklı ol dedi ve bebeğiniz ne zaman geldi?

ben şuan 36. haftadayım, doktorum her an için hazırlıklı ol dedi, bu da beni açıkcası çok tedirgin etti... tabi heran gelebilir ama demeseydi keşke, daha çok panik oldum, heran kendimi yokluyorum, en ufak bişeyde aklıma doğum geliyor :icon_pale:

sizede doktorunuz bu kadar erken hazırlıklı ol demişmiydi?

°o.O євяυ O.o°

dememişti ama 35+4 te doğum yaptmm

bnm gbi olursan 2 3 gnn var :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AyNi

Alıntı yapılan: [[betüş'üm]] - 08 Şubat , 2011, 19:08:58
dememişti ama 35+4 te doğum yaptmm

bnm gbi olursan 2 3 gnn var :k06:

sen sezeryan olmuştun değilmi canım?? doğum belirtilerin varmıydı?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Banada söylememişti doktorum erken olabilir filan hazırlıklı ol diye bir anda doktor değiştirdim ki ne göriyim ertesi günü doğurdum 36.hafta.. :k06:

AyNi

aaaa çok garip  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: niye bana öyle dedi ki doktorum ?

Lă_Tăhzen!

bana söylenilen tarihte dogum yaptım ben

doktorun bi bildigi var demekki ultrasonda falan görmustur erken dogum belirtsi oyuzden söylemiştir

AyNi

Alıntı yapılan: Asel'in Annesi:) - 08 Şubat , 2011, 19:27:45
bana söylenilen tarihte dogum yaptım ben

doktorun bi bildigi var demekki ultrasonda falan görmustur erken dogum belirtsi oyuzden söylemiştir

hmm erken doğum değilde, boyum kısa olduğu için erken gelebilir dedi, bebeğin yeri zamanla daraldığı için  :icon_scratch: başka neden söylemedi aslında...

Demet_dk

GENELDESÖYLÜYOLAR DOKTORLAR HAZILIKLI OL DİYE GENEL ANLAMDA

BANADA HAZİRANIN 10 UNDAN SONRA HAZIRLIKLI OL DEMİŞTİ
AMA 24 HAZİRANDA DOĞUM OLDU 40+1 DE

almra

Ayşecik bende 35+4 günlükken gittim doktora erken doğum tehdidi bitti bundan sonra heran olabilir dedi hatta 19una randevu verdi bu arada suyun yada nişan gelirse doğum katına gel dedi:)))

AyNi

Alıntı yapılan: almra - 09 Şubat , 2011, 00:47:36
Ayşecik bende 35+4 günlükken gittim doktora erken doğum tehdidi bitti bundan sonra heran olabilir dedi hatta 19una randevu verdi bu arada suyun yada nişan gelirse doğum katına gel dedi:)))

aa günlerimiz aynı :D doğum tarihi için 11 mart mı dedi doktorun? erken doğum tehdidim yoktu zaten, ama bu hafta bana heran hazırlıklı ol dedi, bende haftaya salı tekrar gitcem... ama tedirgin oluor insan yaaa...

almra

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 09 Şubat , 2011, 00:50:47
Alıntı yapılan: almra - 09 Şubat , 2011, 00:47:36

aa günlerimiz aynı :D doğum tarihi için 11 mart mı dedi doktorun? erken doğum tehdidim yoktu zaten, ama bu hafta bana heran hazırlıklı ol dedi, bende haftaya salı tekrar gitcem... ama tedirgin oluor insan yaaa...

doğum tarihine 15 mart dedi haftayı yanlış yazmışım 34+4 yazacaktım:((evet tedirgin oluyo insan ama ne biliyim ya bir an öncede gelsin istiyorum 38. haftada olsa bari

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aman kızlar vallahi sıkın dişlerinizi bekleyin ne zaman geleceklerse o zaman gelsinler ne erken ne geç ama kesinlikle erken gelmesindense geç gelmesini yeğlerim..Sonra o kadar zorlanıyorsunuz ki..Ufacık doğuyorlar toparlatmak için extra çaba aldığınız hiçbirşey üzerine olmuyor dökülüyor üzerinden hele bir de küvöz olayı çıkarsa aman aman diyyim..Yatın kalkın dualar edin vaktinde gelsin diye..Elbet kavuşacaksınız özlem bitecek..

almra

09 Şubat , 2011, 01:10:53 #12 Son düzenlenme: 09 Şubat , 2011, 01:12:40 almra
Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 09 Şubat , 2011, 01:05:00
Aman kızlar vallahi sıkın dişlerinizi bekleyin ne zaman geleceklerse o zaman gelsinler ne erken ne geç ama kesinlikle erken gelmesindense geç gelmesini yeğlerim..Sonra o kadar zorlanıyorsunuz ki..Ufacık doğuyorlar toparlatmak için extra çaba aldığınız hiçbirşey üzerine olmuyor dökülüyor üzerinden hele bir de küvöz olayı çıkarsa aman aman diyyim..Yatın kalkın dualar edin vaktinde gelsin diye..Elbet kavuşacaksınız özlem bitecek..
bugun artık 35. hafta bitti 36. hafta başladı benim için dk teyzesinin dediğine göre bundan sonra küvöz olayı olmazmış hayırlı zaman ne zamansa o zaman gelsin inşallah tüm bebişlerimiz

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım bende 36.haftaya girdiğimin akşamı doğum yaptım.Suyum 1 hafta boyunca sızdığı için kanımda enfeksiyon çıkmıştı oğlumda da olabilir şüphesiyle küvöze aldılar antibiyotik tedavisi verdiler 1 hafta boyunca herhangi bir problemimiz yoktu bizimde.Aman allah muhafaza vallahi orda beklemek hamilelikten çok daha zor allah yaşatmasın kimseye  :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

36. haftaya girdikten sonra çoğu doktor hazırlıklı olunması açısından doğum olabilir der canım.senin boyun kaç?benimki 1.50
ama içimden bi his geç geleceğini söylüyo meleğimin,onun için oldukça sakinim ben.tabi geç döllenme olmuştu bende onun de etkisi var sanırım.rahat ol,bi ara çok taktım kafama uykularım kaçıyodu.zamanı gelince hayırlısıyla çıkacaklar inş.