Hayatım Dizi (Startv)

Başlatan hüzünden_gelme, 06 Şubat , 2011, 13:40:41

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Hayatım Dizi Star'da Başlıyor!

Star TV ekranlarında 5 Şubat Cumartesi 23:00'da Ufuk Özkan'ın sunuculuğunu yaptığı yepyeni ve iddialı bir yarışma başlıyor: HAYATIM DİZİ.

Kaynanalar, Dallas, Kara Şimşek, Bizimkiler, Cosby Ailesi, Perihan Abla, Altın Kızlar, Süper Baba, Asmalı Konak, Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Ezel, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Behzat Ç. ve diğerleri...

Türk televizyonlarında yayınlanan ve milyonların gönlünde taht kuran diziler ve dizi yıldızları ile ilgili sorulacak 10 soruya doğru yanıt vererek 500 Bin TL'lik büyük ödülü kazanmak mümkün.

Dizi setlerine yapılacak canlı bağlantılarla sevilen dizi yıldızlarının da soru soracağı Hayatım Dizi yarışmasına nasıl katılacaksınız?

İster anne babanızla, ister eşiniz ve çocuğunuzla, ister büyükanne ve büyükbabanızla, isterseniz kuzen ve yeğenlerinizle Yapmanız gereken, aile üyelerinizden dizi meraklısı 3 kişiyle aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.

βαlκιz

çok güzel program
dün izledim ilk defa
ma sonuna bakamadım uyudum
güzel yarışma :laughing7: bende katılmak isterim :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

bende merak ediyodum bu programı ama izleyemedim malum ıkı saat fark olunca turkıyeyle  gec saatlere denk geliyor

gunduz kusagında tekrarı olsada izlesek  :D

miray

pess yani ne erkekler var dizikolik
hürrem in kac defa dayak yediğini bile saymıslar biliyolar  ;D
hadi kadınlar neysede erkeklerin dizikolik olması tuhaf geliyo bana
belkide benim kociş öyle olmadıgı içindir  :dontknow: