28 Nisan , 2024, 00:51:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

cnm bnm ya cok sağol inş esime aldırıcam da bugün zor yarın giderim inş hemen kurs cıkısı olmasa cıkmazdı demi iki  testtede cok korkuyorum

suzannn

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 14:17:38
cnm bnm ya cok sağol inş esime aldırıcam da bugün zor yarın giderim inş hemen kurs cıkısı olmasa cıkmazdı demi iki  testtede cok korkuyorum
canımm inan olmasa çıkmazdı.bu zaman kadar çıktımı hiç.ama bi kaç gün önce kızların tekinde böyle olmuş.2 3 kere yapmış silik çıkmış.ama kan testi nagatif çıkmış.o yüzden ben senin kan testini çok merak ediyorum.ve simdiki yapacağın idrar testini

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

celly

Cnm çok sevindim. Allah tamamına erdirsin. İnş. diğer testinde de pozitifi görürsün burda hep beraber kutlarız. Ayyy çok sevindim valla. Ne güzel hamişler artıyo. :flowers:

suzannn

MELEĞİN GELMİŞTİR HEMDE SÜPRİZ MELEĞİN NE GÜZEL CANIM SENDE MURADINA KAVUŞURSUN EN SONUNDA HEYECANLA BEKLİYORUM HABERİNİ

kelebegimm

aynen canim olmasa cikmasdi hem sen baya belliydi die yazmissin ki baya belli olmasdii ben inaniyorum sen hamilesinn hemen test yap da kutlayalim artik ama kahverengi lekelenmen beni biraz korkutuyor ama ins. oda yerlesmedendirr :amin: :amin: :amin:

]

seda87

canancım inanki ben bugünlede namazlardan sonra dularımda falan allah hep seni aklıma getiriyor.hiç bilmiyorum ama bir anda sen geliyorsun canm aklıma birde orna arkadaşımız varya o.işte sürekli ikinize dua edeiyorum yeminle rabbim en kısa zmanda bebekleri olur inş onlarda sevinirler artık die.inş canm inşşşş hamilesindir ben başlığı yeni gördüm çook sevindim rabbim inş dularımı kabul etmiştir canm.bilmiyorum allah szi aklıma koymuş dua etmem için inş kabul etmiştir de :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:herşeyin hayırlısı olsun inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

asya81

canancım çok sevindim korkma allahın izniyle hamilesin inşallah :amin: :amin: :amin: hatırlarsan ilk bende sana söylemiştim ikinci çizgi silikti ve hamile oldğumu öğrenmiştim.olmasa çıkmaski hcg hormonu bir tek gebelerde salgılanır.r o testte çizginin çıkması için gebe olmak lasım. sancı bendedeolduydu hatta adete 10 gün kala kasıklar başladıydı ağrımaya.rahat ol kan testi yaptır yarın dualarım senle :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

İnşallah hamilesindir ve güzel haberler verirsin bize :amin: :amin: :amin:

ecrin-alper

Canim bence  Allahin izniyle hamilesin bende adet oncesi agri hic cekmezdim ama bu ay 4-5 gun oncesinde basladi agrilarim 17 eyluldu adet tarihim 5. Gunu yaptim tsti silik cikti Allahima sukurler olsun ki hamileyim bugun gorduk melegimi ins darisi basina canim dualarim seninle

deniz28

burda hamile haberlerini aldıkca kendim hamile kalmıs gibi seviniyorum inan ama itiraf etmeliyimki birazcıkta kıskanıyorum  :tongue3: neyse testlere gelince hadi bi tanesi hatalı diyelim digeride mi hatalı bence hamilesin yarın hiç bekleme kan testi yaptır hep beraber erken bayram kutlaması yapalım burda  :hieyt: :hieyt:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

HASRET!M S@N@

kızlar hepinize cok tesekkür ederim testi tekrarlıcam eğerki cıkarsa yarın öğleden sonra doktora gideceğim inş adet olmazsam kimyasal gebelikten korkuyorum su sancılar bir gecseydi rahatlıcamda adet oldum diye gidiyorum akıntı gelmiş hadi inş kızlar belki de bebğim herseyin düzelmesine sebebp olacak

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 17:28:08
kızlar hepinize cok tesekkür ederim testi tekrarlıcam eğerki cıkarsa yarın öğleden sonra doktora gideceğim inş adet olmazsam kimyasal gebelikten korkuyorum su sancılar bir gecseydi rahatlıcamda adet oldum diye gidiyorum akıntı gelmiş hadi inş kızlar belki de bebğim herseyin düzelmesine sebebp olacak

cnm yaa inş hamilesindir ama benimde akıntım çok fazlaydı dediğin gibi lavaboya gidiodum oldummu die bi bakıodum kırmızı deilmiş aynı o günlerimi hatırlattı sölediklerin.inş bize müjdeli haber verirsin.kimyasalı falanda getirme aklına rabbimden sağlıklıısını hayırlısını istioruz.duaalarımız kabul olmuştur inşşşş  :amin: :amin: :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

inş cnm ne olur dua edin daha önce hiç bukadar yaklasmamıstım

banu_fth

ayy canım yaa ..   :love9: :love9:

maşşallah maşşallah ..  :nazar: :nazar:

çok sevindim ..sağlıklı bir hamilelik nasip etsin rabbim sana .. çok sabrettin .. inşallah sağlıkla atlatırsın ..

dr işini ihmal etme hala yarın gitcem diye nası yarına erteliosun  :caca: :caca: senin bu yarın işine tam ayar oluom haa  :caca: :caca: :caca:  :cussing:

yürü git koş dr a yaa .. kanama varmış bide .. belki bi iğne ilaç vercek kanama olmuycak bi daha ..

hayret bişi yaa ..  :caca: :caca: sevincimizi kursağımızda bırakma .. ben çok silik görmüştüm ikinci çizgiyi ..

var meleğin inşallah seninde .. hayırlı uğurlu olsun ..sağlıklı olsun yavrucuk ..  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: