Malesef gecen hafta bebisimi kaybettim :( 3.uncu sayfa

Başlatan nokta, 01 Şubat , 2011, 17:14:47

« önceki - sonraki »

Aytii

çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda yine versin inşallah sağlıklı bir şekilde  :amin:

suzannn

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BİDAHA BÖYLE ACILAR GÖSTERMESİN İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA SAĞLIKLI Bİ GEBELİK ARDINDAN BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN

Balböceği

Alıntı yapılan: nokta - 17 Mart , 2011, 12:52:03
benim 5.inci hafta dan itibaren kahverengi akintim oluyordu. doktor surekli yat dinlen demisti.. 7 inci haftada kalp atislarini duyduk ama sonrasinda 2-3 gun sonra kalp atislari durmus. son gittigim kontrolde soylediler.. ertesi gun kurtaj yaptilar.. bu aralar kimi duysam hamile kanamasi oluyor cevremde.. umarim tekrar hamile kalirimm bu duyguyu tekrar yasarim..
gecmis olsun Rabbim tekrarini nasip etsin  :flowers:

banu_fth

GEÇMİŞ OLSUN ..

Allah sabır versin huzur versin kalbine inşallahh..

Allah tekrarını nasip etsin sağlıkla inşallah .. Bir daha yaşatmasın ..  :flowers:

KONYALI

cok gecmıs olsun,sağlıksız bır bebekmıs canım demekkı uzme kendını..vucut sağlıksız gebeliği kendı sonlandırıyor,en yakın zamanda tekrar guzel haberler verırsın ınsallah

aydinays

Canım çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın böyle şeyler. İnşallah tez vakitte sağlıklı bir hamilelik yaşayıp bebeğini kucağına aırsın. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ayysnn

geçmiş olsun canım Allah sabır versin.
Gzel Allah ım tekrardan sağlıklı sıhhatli hayırlı bi evlat nasip etsin :amin:.tüm acılarını unuttursun hayatım

cnım bebeğin kalbı durduktan sonra diğer kontrole kadar kanaman olmadı mı anlamadın mı bişilerin ters gittiğini.bnde 7 haftalık hamileyim keseyi gördük ama kalp atışları için 23 martta gidicez doktora çok korkuorum.sadece bilgi amaçlı soruorum istersen cvp yazmaya bilirsin canım :-\

nokta

Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Mart , 2011, 13:03:34
gecmis olsun canim rabbim bidaha yasatmasin bende yasadim cok kotu ama ben kalp atisini felan duymadan dusmusdu hayirlisi boyleymis hakkimizda
rabbim tez zamanda tekrar göbusunu doldursun

saol canim.. senin atlatmana cok sevindim.. saglikla kucagina alirsin insallahh..

HASRET!M S@N@

CANIM COK GECMİŞ OLSUN RABBİM BOL SABIR VERSİN VE EN KISA ZAMANDA TEKRAR SAĞLIKLI SIHHATLİ NASİP ETSİN

nokta

Alıntı yapılan: AککORTįє - 17 Mart , 2011, 13:03:50
çok geçmiş olsun

saol kelebegimm ilk gunlerde cok kotuydum sende yasamissindir.. ama artik daha iyiyim 3 ay dolsun diye bekliyorumm bi yandanda tekrar dusuk olacak diye cok korkuyorum.. hayirlisi Allah dan biz sadece kaderimizde yazilanlari yasiyoruz.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

GECMIS OLSUN CANIM COK UZULDUM rabbim tekrar hayrli saglikli bir bebek nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

nokta

asya asorti hapiness cok tesekkur ederim canlarim. saolunn..

nokta

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 17 Mart , 2011, 13:13:00
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BİDAHA BÖYLE ACILAR GÖSTERMESİN İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA SAĞLIKLI Bİ GEBELİK ARDINDAN BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN

AMINN COK SAOL CANIM.INSAALLAH TEK TESELLIM YENIDEN HAMILE KALIP BU SEFER AYLARCA YATAGA BAGLANMAMAK ..VE SAGLIKLA DOGURMAK

nokta

EYLULUM VANILYA KONYALI ERSU COK TESEKKUR EDERIM IYI DILEKLERINIZ ICIN HANIMLAR.. ALLAH KIMSEYE YASATMASINN..

aydinays

Alıntı yapılan: nokta - 17 Mart , 2011, 17:26:55
EYLULUM VANILYA KONYALI ERSU COK TESEKKUR EDERIM IYI DILEKLERINIZ ICIN HANIMLAR.. ALLAH KIMSEYE YASATMASINN..

amin canım :amin: :amin: Allah en kısa zmanada bu bebeğinin acısını unutturup sağlıklı bir hamilelikle sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin canım. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.