27 Nisan , 2024, 13:25:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Malesef gecen hafta bebisimi kaybettim :( 3.uncu sayfa

Başlatan nokta, 01 Şubat , 2011, 17:14:47

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nokta - 01 Şubat , 2011, 17:40:31
saol canım. 1.5 yıl olmuştu bi sorun yoktu. ama ben çok istiyordum sanırım biraz pisikolojik oldu. bu ay zayıflamaya karar verdim ve kendimi ona şartlandırdım. hatta 2 haftada 3 kiloya yakında verdim bol bol spor yaptım v.s.. öneri derken 2 günde bir ve ovalesyon testi kullandım. en fazla 10-15 dk yattım.. ve hanımlar benim hissettiğim kasık ağrısı başka türlüydü yani her ay hamile oldugumu düşünerek çektiği türde bir kasık ağrısı değil. sanırım yerleşme zamanı. anlık kasılmalar ama çok güçlü bide yerleşme kanaması oldu.. 2-3 damla..başka gögüs hassasiyeti mide bulantısı v.s. olmadı hiç.
canım demistim sana tebrik ederim tekrardan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

nokta

hepinize ayrı ayrıı çok teşekkür ederimm kıslarr.. bu mutlu günümdde beni daha çok mutlu ettiniz tebrik mesajlarınızla.. darısı isteyen herkesin başına... :love9: :love9: :flowers:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: nokta - 01 Şubat , 2011, 17:14:47
güzel hanımlar sağlık ocagından sonucumu aldım..beta hcg 48.90 yani hamileyim test yaptırdıgımda adetim 2 gün geçmişti...
çok mutluyumm.. isteyen herkese bu duyguyu tatdırsın Allahımm...
canım hayırlı uğurlu olsun Allah kucağına almayı nasip etsin darısı bize :nazar: :amin:

Shadowqueen

Canım tebrik ederim, sağlıkla kucağına aldığın günleride görmek nasip olur inş.  :amin:

elvan&busenur

TEBRİK EDERİM CANIM İNŞALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALIRSIN...

KONYALI

allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah tebrikler canım

nokta

aminnnnn
hepinize çookk teşekkür ederimm canlarımm.. çok saolunn :love9: :love7: :opucuk:

hüzünden_gelme

Balböceği

aybenim

tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı bana ve bebeiş isteyen herkesin başına. :amin: :amin: :amin:

izemsevi

canım gözün aydın sorunsuz bir hamilelik geçir inşallah

secret1905

tebriklerallah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin

Aytii

Tebrikler Canım  :flowers: Sağlıklı Bir Hamilelik Geçir İnşallah  :love9:

nokta

darısı sizleriiin başınaa çok tşklerr.. :flowers: :muzz: :love9:

nokta

darısı sizlerin başınaa kıslarr..çok tşk..