dondurulmuş embriyo ile tüp bebek yaptıracak arkadaşlar varmı?

Başlatan mltm01, 29 Ocak , 2011, 16:33:34

« önceki - sonraki »

mltm01

arkadaşlar tüp bebekte dondurulmuş embriyo kullanan yada daha önce bu yöntemi kullanıp çocuk sahibi olan arkadaşlar varmı?

KONYALI

canım benımde 8 tane embrıyomu dondurdular...embrıyolar çözülürken bazıları ölebiliyormus ama aynı kalitede olmasada kalitelı bır sekılde korunabılıyorlarmıs..oradan sana en ıyı durumda olanı secıp tarnsfer yapacaklar..sadece transfer olacaksın..ilaç tedavısı ve bır bant yapıştırıyolarmıs bıldıgım kadarıyla..yanı iğne yok acı yok..rahat ol canım...hakkında hayırlısı olsun..inşallah bu kez tutunur bebısınde cığlık cığlığa haber verırsın bıze...

mltm01

Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Şubat , 2011, 21:03:30
canım benımde 8 tane embrıyomu dondurdular...embrıyolar çözülürken bazıları ölebiliyormus ama aynı kalitede olmasada kalitelı bır sekılde korunabılıyorlarmıs..oradan sana en ıyı durumda olanı secıp tarnsfer yapacaklar..sadece transfer olacaksın..ilaç tedavısı ve bır bant yapıştırıyolarmıs bıldıgım kadarıyla..yanı iğne yok acı yok..rahat ol canım...hakkında hayırlısı olsun..inşallah bu kez tutunur bebısınde cığlık cığlığa haber verırsın bıze...
canım yaa hiç sorma benim 4 tane ii kalitede 5.gün embriyosu donduruldu bakalım çözülünce ne olucak şu 1 aylık dinlenme bitsede alsam bebişimi..çoookk sabırsızım..allahım inşallah tekrar haber verebilirim sizlere.. :amin: :amin: :amin:

KONYALI

verırsın ınsallah cnm..ıkıncısıde olacak hep öle dusun pozıtıf ol..

sema55

MRB ben yeni katıldım aranıza mayısın 2 sinde dondurulmuş emriyo tedavisine başlıyacağım size sormak istediğim bir kaç soru var cvp yazarsanız sevinirim 3 dondurulmş emriyomuz var tedavi nasıl başlıyo hangi ilaçları kullandınız iğne kullandınız mı hamile kalan var mı aranızda dondurulmuşlarla transfer sonrası neler yapmam gerekiyo bu sefer ümitliyim bana yardım ederseniz sevinirim.

ツgöçmen_54 ツ

canım öncelikle hoşgeldin aramıza..
bu konuda hiç bi bilgim yok.umarım allah yardımcınız olsun..emeklerinizin karşılığını alırsınız inşallah..
sizdeki sorun neydi semacım?
bendede pko var ve eşimde varikosel.bizde yaptırcaz sanırım bu gidişle :(

xxcansuxx

sema hoşgeldin aramıza inşaallah bu sefer pozitif haberlerini hep beraber buradan kutlarız... bu konuyu açan mltm arkadaşımız ikincisinde pozitif sonucu aldı... onunda ilk tedavisinde dondurulmuşları vardı 2.de güzel haberlerini aldık... o arada giriyor mutlaka bu konuda sana yardımcı olur Allah yardımcın olsun  :amin: :opucuk:

mltm01

Alıntı yapılan: sema55 - 22 Nisan , 2011, 15:39:29
MRB ben yeni katıldım aranıza mayısın 2 sinde dondurulmuş emriyo tedavisine başlıyacağım size sormak istediğim bir kaç soru var cvp yazarsanız sevinirim 3 dondurulmş emriyomuz var tedavi nasıl başlıyo hangi ilaçları kullandınız iğne kullandınız mı hamile kalan var mı aranızda dondurulmuşlarla transfer sonrası neler yapmam gerekiyo bu sefer ümitliyim bana yardım ederseniz sevinirim.
merhaba sema umarım güzel haberler alırız senden öncelikle allah yardımcın olsun ben elimden geldiğince sorularını cevaplamaya çalışacağım umarım bu blog sana uğur getirir.. :amin:
tedavi normal adetinizle başlıyor yine 2 veya 3. gün gidip verilen ilaçlara başlıyorsunuz benim doktorum..folbiol 1 estrafem 3*1 ve coraspin 1 le başladım sonraki kontro 10 gün sonraydı. 10 gün sonraki kontrolde rahim kalınlığına bakılıyor benim 7.2 idi 1 hafta sonrasına transfer günü verildi 5 gün kala coroliinn jele başladım 2*1 şeklinde transfer sabahı arayıp çözülen embriyonun sağlıklı olduğunu 1 saat sonra orda olmamı istediler ve gidip bebişimi aldım..10 gün sonrada güzel haberi şuan 7 haftalık bebişimi büyütüyorumm..yardımcı olacağım başka sorun olursa yaz dualarım senin gibi arkadaşlarımla.. :amin: :nazar:

KONYALI

allah yardımcın olsun cnm bende tüp bebekle ama ilk transferde hamıle kaldım...umarım bu sefer guzel sonuclar alırsın...