Bedenimdeki küçük canımı yine kaybettm

Başlatan bebeğimmm, 28 Ocak , 2011, 21:55:18

« önceki - sonraki »

bebeğimmm

Arkadaşlar 26 ocakta kan testi yaptırdım 33.8 çıktı.2 gün sonra yani bugün başka hastanede yaptırdım 39.87 çıktı.yarın tekrardan yaptırcam.Değerim çok düşük ve artışta olmadı 2 günde.Kafam çok karışık moralim çok bozuk şuanda.yardımlarınıza ihtiyacım var.tecrübelerinizi paylaşırmısınız banada biraz umut olur

KONYALI

CANIM DOKTOR NE DEDI PEKI..BEN TEST YAPTIRDIGIMDA SONUC 264 CIKTI..15 GUNLUKTU BEBISIM..SENINKI GEC DOLLENME OLABILIRMI PEK BILGIM YOK KONUDA..AMA EN GUZELI DOKTORA DANISMAK BENCE..HEMEN MORALINI BOZUP CANINIDA SIKMA DUR BAKALIM...

bebeğimmm

ilk testi kendi doktorum yapmıştı biraz küçük bi gebelik dedi bugün başka hastanede yaptırdım 33.8 den 39.87 ye yükselmiş sonucu kendi doktoruma gösterdim biraz az artmış yrn gel tekrar bakalım dedi olumsuz bişey söylemedi yada endişelendirmek istemedi halime bakıp

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 28 Ocak , 2011, 21:55:18
Arkadaşlar 26 ocakta kan testi yaptırdım 33.8 çıktı.2 gün sonra yani bugün başka hastanede yaptırdım 39.87 çıktı.yarın tekrardan yaptırcam.Değerim çok düşük ve artışta olmadı 2 günde.Kafam çok karışık moralim çok bozuk şuanda.yardımlarınıza ihtiyacım var.tecrübelerinizi paylaşırmısınız banada biraz umut olur
CANIM BU KİMYASAL GEBELİK BENCE  :'(

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ARKADASIM BENDEDE ÖYLE OLMUŞTU VE DR KİMYASAL GEBELİK DEMİŞTİ YANİ  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

"<<<ZEHRA>>>

HAYIRLISI CANIM İNŞALLAH NORMAL SAĞLIKLI BİR GEBELİKTİR...AMA YİNE DE HERŞEYİN HAYIRLISI

SeliN59

canım benim seni üzmeyi kesinlikle istem,yorum  ama benimde öleydi sonuç dış gebelik ama inşallah seninki geç döllenmedir :amin:

bebeğimmm

tşk ederim arkadaşlar iyi dileklerinize.kumsalcım bugün yine test yaptırdık 41çıktı dr banada dış gebeliğe benziyo pztsi tekrar tahlil yaptıracaz.bu şekilde olup normal hamile olan hastasıda varmış belki seninkide öle olur bekleyelim biraz dedi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 29 Ocak , 2011, 17:15:42
tşk ederim arkadaşlar iyi dileklerinize.kumsalcım bugün yine test yaptırdık 41çıktı dr banada dış gebeliğe benziyo pztsi tekrar tahlil yaptıracaz.bu şekilde olup normal hamile olan hastasıda varmış belki seninkide öle olur bekleyelim biraz dedi

Tatlım umarım herşey yolunda gider ve doktorunun dediği gibi belki sende o hastalarından biri olursun, bize p.tesi güzel haberlerle gel inş. :amin: :amin:

bebeğimmm

inş cnm hayırlısı.ama benim hiçç olumlu olacağını düşünmüyorum ama Allah hayılısını verir inş

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım arkadaşım inşallah Allah yardımcınız olsun güzel sonuç alırsın inşallah pazartesi

bebeğimmm

gültanesi tşkler güzel dileklerin için inş cnm

KasrıCinan

canımm insallah pazartesi cok güzel sonuçlarla gelirsinn

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bebeğimmm

tşkler herkese.hayırlısı ne ise o olsun