Serra 2 yaşında iyiki doğdun fıstık

Başlatan βαlκιz, 27 Ocak , 2011, 08:12:25

« önceki - sonraki »

βαlκιz

cimcime doğum günün kutlu olsun
yeni yaşında hep mutlu ol hiç hasta olma anneyi üzme uslu ol  :occasion14: :occasion5: artık sende 3 yaşını bekleyen bebekler kervanına katıldın  :occasion14: :hello2: :hieyt: iyiki doğdun canımm :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

SiRiNe

Serrra bebekk yeni yasin hayirli olsunnnn

ailenle nice guzel seneleree insaallahhh 

:occasion16:

♥ღвüşяαღ♥

**Gül**

Oyyyy maasallah Serraya Genc kiz olmus artik  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahim nice guzel yillar gostersin sana her gunun mutlulukla gecsin minik Serra  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Serram Nice senelere bitanem  :binkybaby: :binkybaby:

Rabbim sana hayirli uzun omurler nasip etsin bal kaymagim  :love9:

hüzünden_gelme

doğum günün kutlu olsunnn nice sneelre inşallah :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

serra_emine

kızlar hepınıze tek tek teşekkür ederım çok sevındım gerçekten gorunce..
ama bız hiç bişey yapamadık o gune ozel..hastane işlerı vardı kardeşimin oralarda koşmaktan fena olduk butun gun.bırde çooookk yogun ve yorgun bır 20 gun geçirdık çok guzeldı ama.hiç nete falan gıremedım dogru duzgun.serra ıyı sagolun.oda agır hastalık atlattı ıyı olşdu topladı şimdı kendını.buyudukçe vallaha ınsanı daha .ok meşgul edıyorlar yaaa :k06: ama çok guzel geçiyor gunlerımız elbette onlarla.hergun buyudukçe artık açışıyorlar daha farklı şyler gorunce konuştugunu duyunca ohh dunyalar benım oluyor sanki..
konuşmaya başluıyo artık kelımelerı birleştırıyor.herşeyı anlıyor falan.buyuyup gıdıyorlar işte kısacası.allahı saglık sıhhat versın cumlemızın evladına da :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

insALLAH onemli bisi yoktur eminecim

bu arada hastane dedinde aklima geldi gelininiz hamilemiydi  :k06:

serra_emine

evet önemlı bişey yok allhtan tahlıllerı falan temız çıktı yaa
evet canım gelınımız hamıle az kaldı ıkı ay kaldı kızımız olacak nasıpse ınşallah.. :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

MasALLAH az kalmis eminecim rabbim kolaylik versin  :amin:

hala olacaksin ya ne kadar guzeldir insALLAh darisi bana olur  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

küçük serramız iyki doğdun
Nice senelere kuzummm

Demet_dk

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: