27 Nisan , 2024, 08:52:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tatlı Yarışmamızın Birincisi BETARAY :))

Başlatan hüzünden_gelme, 25 Ocak , 2011, 22:48:42

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

25 Ocak , 2011, 22:48:42 Son düzenlenme: 25 Ocak , 2011, 23:12:29 `»HicЯet GeLini«´
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Ellerine sağlık bitanemm yarısmamızın galıbıı beteray arkadasımız kendısını tebrık edıyorumm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

hediye konusuna gelınce özelden mesaj atacagım canıkommm :k06:

diğer yarısmacılarımıza da çok teşekkür ediyorumm ellerınıze sağlık kızlarrr :love9: :love9: :love9:
ellerınız dert görmesınn :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kalburabastı:      ............
Sütlaç : gülşah  :flowers: :flowers:
Portakal Sepetinde Puding Keyfi : °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° :flowers: :flowers:
Muhallebili Tatlı:]betüş'ün annişi[ :flowers: :flowers:
irmik tatlısı:esma  :flowers: :flowers:
Pileli Baklava:CiHaNNuR :flowers: :flowers:
Kremalı etimek tatlısı:  `»HicЯet GeLini«´

beteray

ollleyyyyy :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
yarışmaya öncülük ettiğin için ben teşekkür ederimmm demek pileli baklava senindi :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tebrikler canim  :flowers: :flowers:
ya pieli baklava kimin  :ehi: ben onu cok begenmistim merak ettim  :dontknow:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

beteray

Balböceği

beteray

teşekkür ederimm ben de katılanları tebrik ediyorumm  :flowers:

мiŁenα.

pileli kimindi çıksın ortaya  ben bittim ona emziriyorum vatandaşş nasl koydun onu oraya :ehi:

banane bende istiyorum   :laughing7: yollayın bana emziren kadınım ben :ehi:

tebrik ederim :flowers:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

tebrikler zaten anlamıştık
ondan başka merak eden yoktu  :ehi: eline koluna saglık  :k06:

uleen sütlaca oy veren çıkmamıştı aşk olsun size uleeeeeeeeeen :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

beteray

ayyy çokm u belli ettim çok yazmamaya çalışmıştım aslında :honk:

derbeder

Alıntı yapılan: beteray - 25 Ocak , 2011, 22:51:28
ollleyyyyy :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
yarışmaya öncülük ettiğin için ben teşekkür ederimmm demek pileli baklava senindi :laughing7:

evet ben yaptim pileli baklavayi  :occasion14: demek senin su aciklansin artik sonuclar israrciligin bundanmisss, seni gibi seniii  :laughing7:
tebrikler sekerim...

ama neden herkes sutlu tatli yapmisti yaaa anlasmis gibi  :k06:

buarada pileli baklavaya dolayisiyla bana oy veren arkadaslara tesekkur ederim, sagolun  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cihannur eline saglik canim tarifin cok guzeldi  :hungry: ama yalan diyemem ben kendime oy verdim  :suclu: yarismaci olmasam oyum kesin senindi  ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

kalburabastı kimindi 
valla benim o gün mutfagım tadilattaydı ve hemen sütlaç yaptım en kolay oydu
kaselerim bile kaldırmıştım gördünüz gibi neye koydum :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 25 Ocak , 2011, 23:04:58
cihannur eline saglik canim tarifin cok guzeldi  :hungry: ama yalan diyemem ben kendime oy verdim  :suclu: yarismaci olmasam oyum kesin senindi  ;D
sagol tatlim, vermis kadar oldun  :opucuk: ama biliyormusun portakalli tarifin sana ait oldugunu anlamistim  ;D tarifin basinda kizim hastaydi filan yazmissin, birde senin mutfakla aranin iyi oldugunu biliyorum, yarismaya katilacagini tahmin ettim :D eline saglik canim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

:k06: bende aynur oldugunu anladım
ama kime oy vermiştim unuttum  :icon_scratch:

beteray

Alıntı yapılan: CiHaNNuR - 25 Ocak , 2011, 23:01:06
Alıntı yapılan: beteray - 25 Ocak , 2011, 22:51:28

evet ben yaptim pileli baklavayi  :occasion14: demek senin su aciklansin artik sonuclar israrciligin bundanmisss, seni gibi seniii  :laughing7:
tebrikler sekerim...

ama neden herkes sutlu tatli yapmisti yaaa anlasmis gibi  :k06:

buarada pileli baklavaya dolayisiyla bana oy veren arkadaslara tesekkur ederim, sagolun  :opucuk:

ben sütlüyü çok yapıom eşim pek sevmiyo şerbetli senin tarifin hariç hepside sütlüydü amaa benim tarifim özgündü :muzz: muzlu puding benim fikrimdi :hieyt: