Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Ocak , 2011, 12:07:20

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

KISLAR BU UYGULAMA İLE HAMİLE KALAN VARMI ARANIZDA NETTE ARAŞTIRDIM VE BU  Maydonoz ve Süt buharı ile hamile KALAN ÇOK OLMUŞ
yarım kilo kadar süte birdemet maydanoz doğruyorsunuz.bunu ocağa koyup kaynamasını bekliyorsunuz.üzerinden buharlar çıkması lazım.sonra bunu yere koyun.elinize büyük bir çarşaf alın.onu belinize sararak bu buhara bacaklarınızı açarak çömelin.tabii üzerinizde giysi olmamalı.ve dikkat edin yakmayın cildinizi.artık buhar çıkmayınca yine biraz ocağın üstünde tutun aynı işlemi uygulayın.
(ALINTI)ben bir kaç uygulamadan sonra hamile kalmıştım ilk kızımda .ikinci kızımda 1 ay kadar uygulamıştım..iki arkadaşım daha bu yolla hamile kalmışlardı.birisi iki yıl diğeri 1 yıllık evlilik hayatından sonra bunu deneyerek bir iki ay gibi bir sürede.elbette bu yöntem yumurtlama,hormonal vb gibi durumlarda değil daha çok tüplarinde tıkanıklık yaşayanlara iyi gelecektir.deneyin derim sevgiler (BUNU DENEYEN KİŞİ YAZMIŞ ARKADAŞLAR
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

fıstığım bende araştırdım hatta 5 yıl hamile kalamayan bir bayan sırf eşinin ailesi ve çevredekilerin ısrarı dolayısıyla denemek zorunda kalmış onlar sussun artık diye günde 3 kez bu buharı yapması gerekıyormuş ve 3 gün boyunca o 2 gün yapmış ve gelecek ay gerçektende hamıle kalmış .denemeye değer diye düşünüyorum canım :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Ocak , 2011, 12:17:48
fıstığım bende araştırdım hatta 5 yıl hamile kalamayan bir bayan sırf eşinin ailesi ve çevredekilerin ısrarı dolayısıyla denemek zorunda kalmış onlar sussun artık diye günde 3 kez bu buharı yapması gerekıyormuş ve 3 gün boyunca o 2 gün yapmış ve gelecek ay gerçektende hamıle kalmış .denemeye değer diye düşünüyorum canım :icon_thumright:

PMUKŞEKERİM ADET OLDUKTAN SONRA HEMEN YAPACAĞIM CNM

<<<betty>>>

ben bu yöntemi idrar yollarımdaki iltihaptan dolayı biliyorum.
evlenmeden önce yaklaşık 3 yıl kadar idrar yolarımdaki iltihapla mücadele ettim, ilaçla bir dönem geçse bile herhangi bir üşütme de yeniden ortaya çıkıyordu. Annem de bu yöntemi uyguladı, adet dönemlerim dahil aklına geldikçe, banyolardan önce özellikle hazırlayıp beni buharına oturtuyordu... Ve yaklaşık 6 yıldır hiç tekrarlamadı iltihap  :nazar:

Ben her ne kadar başka bir iltihap için denemsem de, muhakkak faydası vardır diye düşünüyorum, mesela kanallarda iltihap ya da tıkanıklık yaşayanlar mutlaka denemeliler...

Emeğine sağlık yağmur nisam, paylaşım için teşekkürler  :flowers:

suzannn

YAĞMURCUM BENDE DUYDUM HATTA YAPANLARIN HEMEN HAMİLE KALDIĞINI BİLİYORUM HATTA Bİ TANIDIĞIM BENİM İÇİNDE YAPALIM DEDİ AMA BEN İSTEMEDİM KAÇ KEZ SÖYLEDİLER BANADA BAKALIM İLERDE BENDE DENERİM

βαlκιz

:-ooo neler duycaz
hemen görümceme söylicem denesin :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

suzannn

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Ocak , 2011, 12:27:20
:-ooo neler duycaz
hemen görümceme söylicem denesin :k06:
DENESİN HAMİLE KALIRSA BENDE DENİYCEM  :laughing7:

Alıntı yapılan: betty30 - 25 Ocak , 2011, 12:20:04
ben bu yöntemi idrar yollarımdaki iltihaptan dolayı biliyorum.
evlenmeden önce yaklaşık 3 yıl kadar idrar yolarımdaki iltihapla mücadele ettim, ilaçla bir dönem geçse bile herhangi bir üşütme de yeniden ortaya çıkıyordu. Annem de bu yöntemi uyguladı, adet dönemlerim dahil aklına geldikçe, banyolardan önce özellikle hazırlayıp beni buharına oturtuyordu... Ve yaklaşık 6 yıldır hiç tekrarlamadı iltihap  :nazar:

Ben her ne kadar başka bir iltihap için denemsem de, muhakkak faydası vardır diye düşünüyorum, mesela kanallarda iltihap ya da tıkanıklık yaşayanlar mutlaka denemeliler...

Emeğine sağlık yağmur nisam, paylaşım için teşekkürler  :flowers:

TEŞEKKÜR EDERİM CNM BİR UMUT ARIYORUZ İNŞ FAYDALI OLUR BİZLEREDE ANNE OLABİLİRİZ

βαlκιz

inaşşah dener adeti yeni bitti ay hemen denese keşke
kız deneme tahtası oldu ne duysam söylüyorum :ehi: bunu da söylim
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Ocak , 2011, 12:30:51
inaşşah dener adeti yeni bitti ay hemen denese keşke
kız deneme tahtası oldu ne duysam söylüyorum :ehi: bunu da söylim

BALKIZ ONUN NEDEN BEBEĞİ OLMUYOR

βαlκιz

tam 1 senelik evli ama olmuyo doktor bişey yok adetin düzensiz sadece demiş
ilaç kullanıyo düzelmesi için bakalım nolcak bugunde 19 yasına girdi kuzum :k06:

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Ocak , 2011, 12:33:50
ilaç kullanıyo düzelmesi için bakalım nolcak bugunde 19 yasına girdi kuzum :k06:

İNŞ EN KISA ZAMANDA ODA ANNE OLUR ADET DÜZENSİZLİĞİ NEDEN KAYNAKLANIYOR CNM BENDE DÜZENSİZİM AMA YUMURTA TEMBELLİĞİ VAR PKOLUYUM MALESEF

suzannn

BU AY KORUNMAYACAK OLSAM YAPARDIM AMA KORUNMAM LAZIM DÜŞÜKLERİN NEDEN OLDUĞUNU ÖĞRENMEM LAZIM YAĞMUR SEN DENE BENCE

Alıntı yapılan: ERSUU - 25 Ocak , 2011, 12:36:21
BU AY KORUNMAYACAK OLSAM YAPARDIM AMA KORUNMAM LAZIM DÜŞÜKLERİN NEDEN OLDUĞUNU ÖĞRENMEM LAZIM YAĞMUR SEN DENE BENCE

CNM ADET OLSAM DENEYECEM AMA BENİM KIRMIZILAR GELMEYE NİYETLİ DEĞİL

βαlκιz

Alıntı yapılan: yağmur nisam - 25 Ocak , 2011, 12:35:35
Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Ocak , 2011, 12:33:50

İNŞ EN KISA ZAMANDA ODA ANNE OLUR ADET DÜZENSİZLİĞİ NEDEN KAYNAKLANIYOR CNM BENDE DÜZENSİZİM AMA YUMURTA TEMBELLİĞİ VAR PKOLUYUM MALESEF
ya ona bişey yok demiş doktor ne pko ne başka bişey
bişey yok sadece düzensizadet oluyo inşallah sendeki pko geçer gider