emzirmekten sarkmış göğüsler:(

Başlatan gulsahcr, 24 Ocak , 2011, 16:37:00

« önceki - sonraki »

gulsahcr

Kızlar merhaba, sarkmış göğüsler için tunus baklası unu kürü yapılıyormuş uygulayanınız ya da duyanınız var mı?

Tarifi:
2,5 yemek kaşığı Tunus baklası, 1 çay bardağı su. Her ikisi karıştırılır, kısık ateşte 40 dakika kaynatılır. Daha sonra soğuyunca göğüslere sıvanır.

30 dakika sonra soğuk suya batırdığınız süngerle temizlenir. Bu bakımı ayda 7-8 defa tekrarlayın

derbeder

bunlara inaniyormusunuz gercekten yaa  :-\
en iyi yontem estetik  ;)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

gulsahcr

Alıntı yapılan: CiHaNNuR - 24 Ocak , 2011, 16:58:08
bunlara inaniyormusunuz gercekten yaa  :-\
en iyi yontem estetik  ;)

Öyle tabi ama böyle şeylerin de faydalı olduğunu düşünüyorum ve yararını gördüklerim de oldu

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

derbeder

gercek mi ya? ne bilim pek inandirici gelmiyor bana boyle kürler filan. ama merak ettim simdi, ilerisi icin  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

gülay t.

Ay ne önemi var Allah aşkına kızlar. Dünyaya bir yavru geliyor onu içinizden gelen bir nimetle besliyorsunuz ve sonuçta göğsüm sarkacakmış. Varsın sarksın ve hep öyle kalsın :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: gülay t. - 25 Ocak , 2011, 14:25:26
Ay ne önemi var Allah aşkına kızlar. Dünyaya bir yavru geliyor onu içinizden gelen bir nimetle besliyorsunuz ve sonuçta göğsüm sarkacakmış. Varsın sarksın ve hep öyle kalsın :k06:

evet cok dogru ama aynaya bakıp desteklı sutyenı cıkarınca ınsan boyle dusunemıyo hele bır de cocugun 4-5 yasına gelmısse :D

çağınım

benim göğüslerim hiç sarkmadı çok şükür bu yönden çok şanslıyım ama sarksaydıda takmazdım yavrumu emzridim ya önemli olan bu

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: g10ca - 25 Ocak , 2011, 15:41:19
Alıntı yapılan: gülay t. - 25 Ocak , 2011, 14:25:26

evet cok dogru ama aynaya bakıp desteklı sutyenı cıkarınca ınsan boyle dusunemıyo hele bır de cocugun 4-5 yasına gelmısse :D

bencede...annelik tamam en güzel nimet evladın için ama o biraz büyüdüğünde
ve tatile gittiğinde giydiğin bikinin üzerinde ne kadar değişik durduğunu görünceye kadar herşey yolunda  :icon_thumright:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

fıstık

BENİM GÖĞÜSLERİMDE PEK DEĞİŞİKLİK OLMADI

ZATEN GENELDE BÜYÜK OLAN GÖĞÜSLER SARKIYOR BENİMKİLER PEK BÜYÜK SAYILMAZLAR :k06:

Demet_dk

MALESEF BÜYÜK GÖĞÜSLERDE DAHA FAZLA SORUN OLUYO  :sad1:

BENDE ESTETİK YAPTIRIRIM HİÇ SORUN DEİL
TEK KUSURUM O OLSUN  :occasion5:
OĞLUŞUMDAN ÖNEMLİ DEİL

Lă_Tăhzen!

göguslerim sarkmış göbegim kalmıs ve üzerinde uzun uzun çizikler olmuş ne önemi var kızım saolsun onlar içerde kalıyor nede olsa   ;D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benimde cicisler azik buyuyup sarkti  :ehi: olsun kizima feda olsun  :k06: cokta kotu durmuyo catlak falan yok  :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Amannn Sizde.. podyumami cikacaksiniz  :ehi: :ehi: :ehi: