biscolata :)

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 21 Ocak , 2011, 17:25:31

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

geçen komik videolara bakıyoduk eşimle..
bi çikoata reklamı wardı tesadüf çıktı.. yabancıların reklamı bikinili kızlar falan wardı...eşim hmmm güzelmiş dedi sinirlendim bende küstüm..hayatım kıza demedim çikolata güzelmiş alıyım yarın dedi beni gıcık etmeye..bende geçen bu reklamı gördüm kaç gün bana biskolata al da al tutturdum hiç agzıman düşmüyo ama  :k06: ...dün reklamını ilkkez gördü....oooohhhhhhhh....gece küs yattıysakta aldım intikamımı :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

http://www.youtube.com/watch?v=l0XO-3IdmjU

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:ehi: :ehi:  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: İYİ YAPMIŞSIN CANIM  :k06: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

EŞİMDE DİYO NE BİÇİM REKLAM YAAAAA

BENDE DEDİM HEP KADINLAR MI OYNICAK ÇOK GÜZEL OLMUŞ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:ehi:ay bu reklamı izleyince korkuyorum  :ehi:
hey maşallah :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

:laughing7: :laughing7:

Hepsi cok yahsi bayildim ben bunlara  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

derbeder

hee guzeller lakin en sonunda genede bi hatun oynatmadan reklami kapatamamislar  :ehi: :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Emine

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 21 Ocak , 2011, 17:25:31
geçen komik videolara bakıyoduk eşimle..
bi çikoata reklamı wardı tesadüf çıktı.. yabancıların reklamı bikinili kızlar falan wardı...eşim hmmm güzelmiş dedi sinirlendim bende küstüm..hayatım kıza demedim çikolata güzelmiş alıyım yarın dedi beni gıcık etmeye..bende geçen bu reklamı gördüm kaç gün bana biskolata al da al tutturdum hiç agzıman düşmüyo ama  :k06: ...dün reklamını ilkkez gördü....oooohhhhhhhh....gece küs yattıysakta aldım intikamımı :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

http://www.youtube.com/watch?v=l0XO-3IdmjU

:k06: çok iyi yapmışsın

Aytii

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

vayy yakisirrrr  ;D
reklamda reklam olmus  :laughing7: :laughing7:
hep erkeklermi kadinlara boyle dicek birazda biz diyelim  ;D ;D

♥ღвüşяαღ♥