27 Nisan , 2024, 12:51:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doguma ilk adimi attik

Başlatan **Gül**, 21 Ocak , 2011, 13:40:55

« önceki - sonraki »

**Gül**

Sercanim artik gelmeye niyetlendi teyzeleri dualarinizi bekliyoruz.
Bu gece saat 3.40 gibi Bizim Sercan bey dayanamayip keseyi patlatti. Hastaneye gittik. Sabaha kadar ordaydik. Bu arada su gelmeye devam etti ve sancilarda basladi. Gelen suyun tahliline baktilar. Sonra nstye bagladilar. 1 saatten fazla olcum yaptilar. sIk sIk sancilar geliyordu bu arada. Ama ebe hanim begenmemis olacakki bu sancilari bizi eve gondermeye karar verdi. Sonuclari doktora gosterdi oda onayladiktan sonra bize yarin sabah 7.30 icin randevu verdi ve yolladi. Ha bu arada sancilar icin de 2 tane hap verdiler onu ictim orda.
  Simdi yarin sabahi bekleyecegiz hala aciilma olmazsa 6 saat boyunca bir ilacla acilmasini saglmaya calisacaklar. yada o saate kadar gercek normal sancilarim baslarsa kendiliginden olacak.

Simdilik bizden haberler boyle. Kisacasi en gec yarin oglumu kollarima alabilecegim insallah  :amin: :amin: :amin: Buarada bizim icin dualarinizi esirgemezseniz cook sevinirim.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  En yakin zamanda da oglum kollarimda yazarim insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

AککORTįє

Rabbim hayırlısıyla kurtarsın inş canım  :amin:

Şimdiden tebrik ederim  :flowers:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÜLÜM BENİM DEMEK SERCAN BEYİMİZ GELMEYE NİYETLENDİ.  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
İNŞALLAH SAĞ SALİM DOĞUMUNU YAPAR BEBEĞİNE KAVUŞURSUN TATLIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
DUALARIM SENİNLE.GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ ARKADAŞIM.  :opucuk: :opucuk:
RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN  :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

**Gül**

Cook Tesekkur ederim sagolun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: . Bu heycanimi ve mutlulugumu sizinlede paylasmak istedim. Umarim hersey yolunda olur  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

birgül87

hayirli haberler gulcum dua etmeyi unutma bizeeeeeeeeeeeeeeee :amin:
bi cirpida kurtul bebisini al gel

Uploaded with ImageShack.us

**Gül**

Alıntı yapılan: birgül87 - 21 Ocak , 2011, 13:50:23
Cook sagolasin Birgulcugum.  :opucuk:  Bugun bile o sancilar her geldiginde dualar vardi dilimde. Ama kendim icin degil. Bebek isteyenler, Hamile olup bekleyenler ve hatta bebegi kucaginda olan anneler icin bile. Allahim herkesin yardimcisi olsun insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

derbeder

anaaa gül nihayet sende anneler kervanina katilacaksin haaa  :love7: ne kadarda kolay soyledim dimi :D sen her sanci geldiginde korkuyorsundur, bende kolay kolay soyluyorum  :sad1: Allah saglikla sihhatle bebegini kucagina versin, bir avazda kurtulasin insaAllah canim. cok az sIkinti cekeceksin ama sonunda muazzam birseye sahip olacaksin canim, saglikla sihhatle dogumunu yap dualarinda bizleride unutma insaAllah  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Pınar86

Gül Rabbim hayırlısı ile kurtarsın inşallah :amin:
Sağlıklı bir şekilde oğlunu kucağına alırsın inşallah. :flowers:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

GÜLÜMMMMMMMMMMM TÜM DUALARIMIZ SENİNLE VE SERCAN PAŞAYLA
ALLAHIM BİR AVAZDA KURTARSIN İNŞALLAH SAĞLIKLA OĞLUŞUNU KUCAĞINA AL MELEĞİM
ALLAHA EMANET OLUN  :amin: :amin: :amin:

birgül87

Alıntı yapılan: **Gül** - 21 Ocak , 2011, 14:00:44
Alıntı yapılan: birgül87 - 21 Ocak , 2011, 13:50:23
Cook sagolasin Birgulcugum.  :opucuk:  Bugun bile o sancilar her geldiginde dualar vardi dilimde. Ama kendim icin degil. Bebek isteyenler, Hamile olup bekleyenler ve hatta bebegi kucaginda olan anneler icin bile. Allahim herkesin yardimcisi olsun insallah  :amin: :amin: :amin:
canim ben'm allah razi olsun cok cekmeden kucagina al melegini insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

н∂vv∂ ツ

Gül Allah yardımcın olsun
sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inş

βαlκιz

güllll ballı sütü içtinmi yoksa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: canım hadi gözün aydınnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: dularım sizinle
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gülüm canım çok sevindim inşallah 24 saat sonra herşey bitmiş olur ve sağlıkla kolaylıkla sercan paşaya kavuşursun
dualarımız seninle
rabbim yar ve yardımcın olsun canımmm

FeHi

Gül Allah kurtarsın kolaycacık ağrısız sızısız yavrunu hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülcüm çok sevindim paşanın sinyal vermesine.
hadi inşllh sende yarın alıcaksın kucağına.
dualarımız senle cnm. rabbim yardımcın olsun  :amin:
hayırlı haberlerini bekliyoruz  :basardim:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: