Bir kere aldatan, bir daha aldatır mı?

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 12:32:16

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Bir kere aldatan, bir daha aldatır mı?
Eşiniz sevgiliniz sizi aldattı,sonra pişman oldu özürler diledi,pişmanlıklarını dile getirdi..Sizde affetiniz ama eskisi gibi değildi,kafanızda hep bir soru işareti var ya yine yaparsa diye..İşte bu anda sizce bir kere aldatan,bir daha aldatır mı?Aynı hatayı bir ikinci kez daha yenilermi?

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

hüzünden_gelme

bece bu kişiden kişiye değişyiorrrrr içinde hala varsa aldatma aldatır tabi

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim kitabimda aldatmaya veya aldatilmaya yer yok  :icon_thumright:
1. aldatmasini gormussem 2.sini yapacak kadar yasayamaz zaten  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

bir kez aldattiysa bitmistir zaten hersey,
ben o kisiye birdaha guvenemem, Güvenmedigim kisiylede birlikte yasayamam
Hep o kuskuyla  :-\

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bir kere aldattı ve bitti..Bunu kendime itiraf edemiyordum ilk zamanlarda tabii hamileliğin vermiş olduğu duygu karmaşaları ama gerçek bu..Pılımı pırtımı toplayıp hopp anaocağına geri döndüm şükürler olsun oğlumla mutlu bir beraberliğim var  :amin: :love9:
Bir kere oldu mu devamı %1500 gelir  :caca:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 06 Mart , 2011, 02:40:22
Bir kere aldattı ve bitti..Bunu kendime itiraf edemiyordum ilk zamanlarda tabii hamileliğin vermiş olduğu duygu karmaşaları ama gerçek bu..Pılımı pırtımı toplayıp hopp anaocağına geri döndüm şükürler olsun oğlumla mutlu bir beraberliğim var  :amin: :love9:
Bir kere oldu mu devamı %1500 gelir  :caca:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

derbeder

ozge yaa aslinda ben tanerin seni aldattigindan emin degilim yaa. yane o kizin orda ne isi vardi hala anlamis degilim, ama aldattiginada inanasim gelmiyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

Alıntı yapılan: {narin} - 06 Mart , 2011, 12:40:15
ozge yaa aslinda ben tanerin seni aldattigindan emin degilim yaa. yane o kizin orda ne isi vardi hala anlamis degilim, ama aldattiginada inanasim gelmiyor.
:icon_thumright: bende inanmıyorum valla
ama iki tarafta gururlu birbirlerini arayıp olayı konuşmuyolar nolcak  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

herkes neden böyle dıyorr tum cevremdekılerr bunu söyluyorrr :honk:
bır ben ınanasım gelmıyorrr :crybaby2:

haklı çıkarttı benııı aldatmamıs olsa bıle bak kaç gun gectı aradan ne aradı ne sordu eğer gerçekten sevseydı benı sahıp çıkardı aşkımıza :(

derbeder

neden boyle diyorum cunku evde kizla yanliz degilmis ya ondan, ne bilim yapmamissa??? eger aldatmamissa aramamasi normal bence. ona guvenmemen gucune gitmistir. bir varsayim yaptin sen ona inandin sen bizde dahiliz buna...ama genede aldatmamistir diye dusunuyorum. bilmiyommmm  :cildir: :cildir:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: βαlκιz - 06 Mart , 2011, 12:41:54
:icon_thumright: bende inanmıyorum valla
ama iki tarafta gururlu birbirlerini arayıp olayı konuşmuyolar nolcak  :dontknow:

gurur zaten bızı bu hale getıren :BangHead:

Alıntı yapılan: {narin} - 06 Mart , 2011, 12:44:29
neden boyle diyorum cunku evde kizla yanliz degilmis ya ondan, ne bilim yapmamissa??? eger aldatmamissa aramamasi normal bence. ona guvenmemen gucune gitmistir. bir varsayim yaptin sen ona inandin sen bizde dahiliz buna...ama genede aldatmamistir diye dusunuyorum. bilmiyommmm  :cildir: :cildir:

ahh bırde ben böyle dusunebılsemm :honk: :honk:
inşallah dediğin gıbıdır inşallah ararda herşeyı anlatır aldatmadım senı dese  :crybaby2: :crybaby2:

Aytii

aldatan kendini aldatıyor arkadaşlar. şahsen bunu laf sokmak için demiyorum. bu gerçekten böyle. eşim aldatsa beni değil kendini aldatmış olur. biriyleyken neden başkasını tercih eder insan? bir yerde bir eksiklik vardır ama o karşı taraftakinde değil kendisindedir. ve aldatan herzaman aldatır. huylu huyundan geçmez yani onda bulunan bu eksiklik bir kere aldatınca geçmez o hep öyle devam eder gider  ;)

derbeder

aldatan kendini aldatirda, seninde hayatini mahf eder kendiyle birlikte  :violent1: