DIŞ GEBELİK YAŞAYAN VAR MI? ÇOK ÜZGÜNÜM..

Başlatan yıldızz, 16 Ocak , 2011, 14:07:05

« önceki - sonraki »

yıldızz

HERKESE MERHABA,

1 YILDIR GEBELİK DÜŞÜNEN BİR ÇİFT OLARAK ÇOK ÜZGÜN OLDUĞUMU BELİRTMEK İSTİYORUM. ARKADAŞLAR 1 HAFTA ÖNCE DIŞ GEBELİK TEŞHİSİYLE ACİL AMELİYATA ALINDIM VE SAĞ TÜPÜMÜ KAYBETTİM. TÜM BELİRTİLERİM ADET OLUCAM GİBİYDİ, AMA GECİKİNCE TEST YAPTIRDIM POZİTİF ÇIKTI. DOKTORUM KESEYİ GÖREMEDİ AMA GEÇ YUMURTLAMIŞSINDIR DEDİ. KANAMAYLA 2 GÜN SONRA TEKRAR DOKTORA GİTTİMKİ DIŞ GEBELİK. 1 SAAT DAHA GİTMESEM ÖLÜYOMUŞUM.
BENİM GİBİ DIŞ GEBELİK YAŞAYANINIZ VAR MI? UMARIM KALAN TÜPÜMLE TEKRAR GEBE KALABİLİRİM...

~sirine~06

Alıntı yapılan: yıldızz - 16 Ocak , 2011, 14:07:05
HERKESE MERHABA,

1 YILDIR GEBELİK DÜŞÜNEN BİR ÇİFT OLARAK ÇOK ÜZGÜN OLDUĞUMU BELİRTMEK İSTİYORUM. ARKADAŞLAR 1 HAFTA ÖNCE DIŞ GEBELİK TEŞHİSİYLE ACİL AMELİYATA ALINDIM VE SAĞ TÜPÜMÜ KAYBETTİM. TÜM BELİRTİLERİM ADET OLUCAM GİBİYDİ, AMA GECİKİNCE TEST YAPTIRDIM POZİTİF ÇIKTI. DOKTORUM KESEYİ GÖREMEDİ AMA GEÇ YUMURTLAMIŞSINDIR DEDİ. KANAMAYLA 2 GÜN SONRA TEKRAR DOKTORA GİTTİMKİ DIŞ GEBELİK. 1 SAAT DAHA GİTMESEM ÖLÜYOMUŞUM.
BENİM GİBİ DIŞ GEBELİK YAŞAYANINIZ VAR MI? UMARIM KALAN TÜPÜMLE TEKRAR GEBE KALABİLİRİM...
merhaba cnm öncelikle geçmiş olsun... bende eylül ayında dış gebelik yaşadım ama çok şükür tüpüm zarar görmeden methotraxate diye bi ilaçla tedavi oldum tüpün alınmış bu bişeyi değiştirmez canını hiç sıkma kalan diğer tüpünle hamile kalma şansın var tabi bu şans yarı yarıya düştü ama tüpü alınıp 2 ay sora diğer tüpten hamile kalanlar var inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım  :amin:  :amin:   :amin:

Wunsch

Merhaba canım,

Geçmiş olsun. Ne olursa olsun üzülme. Bebişler gelecekleri zamanı biliyorlar. Benim de kuzenimde
dış gebelik göründü. Şimdi tedavi görüyor. Önemli olan moralinin düzgün olması. Bir yıldır bebek istiyorum diye yazmışsın. Ben
2 yıldan sonra o güzel haberi aldım. Ümidini yitirme canım. Allahın izniyle en kısa zamanda güzel haberler alırsın inşallah.

yıldızz

Amin canım inşallah ben de kavuşurum bebeğime. ilk bebekte böyle bi deneyim kötü oldu ama sabırlı olmak en iyisi sanırım. Allah bebeğini sana bağışlasın inşallah :amin:

filizz

Alıntı yapılan: yıldızz - 16 Ocak , 2011, 14:07:05
HERKESE MERHABA,

ben daha yeniyim burada.ayrıca çok geçmiş olsun canım.bende senin gibi 6 aralık 2010 da dış gebelikten ameliyat oldum.ben gebe olduğumu bile bilmiyordum.bende polikistikover var o yüzden gebe kalamama durumuda var tabi..bu dış gebeliği yaşadığım süreçte çok sancım vardı.o sancılar aklıma geldiğinde şimdi bile kötü oluyorum.tabi ben o sıra adet liydim.bende adet sancısı sanıyordum.ama adet kanamam 12 gün sürünce ve de sancılarım daha da sıklaşınca doktora gittim.doktor bende bi terslik olduğunu anladı ve bütün işlemlerim hızlıca oldu.dış gebelik yaşıyorsun hemen ameliyata alıcam dedi.ben tabi şok oldum.o zamana kadar dış gebelik nedir bilmezdim.daha ben ne olduğunu anlamadan kendimi ameliyat masasında buldum.doktor bana tüpünü alıcaz demişti ameliyata girmeden önce.ama ameliyat sonra tüpünü almadık dedi.ölümden döndüm yani.daha sonra çevremde dış gebelik yaşayanların hamile kaldığını öğrendim.bu beni sevindirdi.allah herkese hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

filiz ve yıldız çok üzüldüm kızlar durumunuza :'(

dış gebelik yaşayıp da hamile kalan çok insan bilioruz burda

ayrıca polikistikover tedavisi gören arkadaşlar da vardı burda
ve bebek sahibi oldular mucize bi şekilde

rabbim size de nasib etsin dualarımda olacaksınız  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

filizz

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 13:09:28
filiz ve yıldız çok üzüldüm kızlar durumunuza :'(

dış gebelik yaşayıp da hamile kalan çok insan bilioruz burda

ayrıca polikistikover tedavisi gören arkadaşlar da vardı burda
ve bebek sahibi oldular mucize bi şekilde

rabbim size de nasib etsin dualarımda olacaksınız  :amin:

çok sağol canım.inşallah isteyen herkese nasip eder rabbim.bir kaç ay daha hamile kalmamam gerekiyormuş.doktorum öyle dedi.şu günleri hayırlısıyla atlatalım inşallah olacak bebeğim.ben inanıyorum.ee ne demişler allahtan umut kesilmez.

aydinays

Canım benim çok geçmiş olsun. Allah daha kötü şeylerden sizleri korusun. Canım herşey allahtan sizde bebeğinize kavuşacaksınız inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM GEÇMİŞ OLSUN.ALLAHIM EN KISA SÜREDE SAĞLIKLA NASİP ETSİN. :amin: :amin: :amin:

filizz

AAMMMİİİNNNNN :amin:
dualarınızı bizlerden eksik etmeyin arkadaşlar..