ShowTv Yemekteyiz Yarışma Programı

Başlatan hüzünden_gelme, 12 Ocak , 2011, 11:23:45

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Reytingleri yıkıp geçen bir efsane

Yolları hiç kesişmemiş 5 yabancı; aşçılıkta, ev sahipliğinde, zevkte ve yaratıcılıkta kimin daha üstün olduğunu kanıtlamak üzere, büyük ödülü kazanabilmek için birbirleriyle yarışıyor.

ilk defa hiç zap yapmadan bir program izledim bu yemekteyiz tarihinde

ne kadar ünlü olsalarda usta olsalarda adab biliyorlar valla.eve ayakkabıyla bile girmiyolar ki çıkar diyen yok.

yemekleri hakkıyla yiyolar hemde iştahla.eleştiri yapıyolar ama açıklayıcı bi şekilde.

yemekleri evimizde biraz zor yaparız tabi ama izlemesi keyifli :icon_thumright:

asya81

evet canım bende ilk kes şeflerin yaşıştığı programı zevkle ve gerilmeden izliyorum.adamlar eve girerken saygıdan ayakkabılarını çıkarıyorlar demekki neymiş halkımısda abartma varmış adamlar hakkıyla yiyor puanlarını veriyor.ama halktan biri mümkün deil.adamlar göz önünde kişiler olmasına rağmen giyimleri ne kadar mütevazi.ama halkımız ne kadar abartılı ve görmemiş....biz galiba kraldan çok kralcıyız

hüzünden_gelme

Dediğin gibi seviye hiç düşmedi. Bi kaç grup daha yapsalar keşke şeflerle. Oktay usta falan da katılsa.. Oktay ustaaaaa duy sesiimmiiii  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

asya81

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 12 Ocak , 2011, 11:33:47
Dediğin gibi seviye hiç düşmedi. Bi kaç grup daha yapsalar keşke şeflerle. Oktay usta falan da katılsa.. Oktay ustaaaaa duy sesiimmiiii  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
KEŞKE YAAA BEN ÇOK BEĞENDİM.OKTAY USTA EVETTT :basardim: :basardim:

мiŁenα.

Ünlülerin yarıştıkları değilde halkın yarıştıkları çok fena..

seviye yok gereksiz konuşma çok.. :cildir:

Evde o yemeği bulup yiyemiyorlar sırf şebeklik olsun diye neler diyorlar.

Görgüsüz çok kişi  katıldı..

İlk başladığı dönemler çok izledim.

Çok işime yaradı ama sonra sapıttı :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende ilk defa bu kadar seviyeli ve öğretici bir yemekteyiz yarışması izliyorum  :icon_thumright:
Şefler muhteşem yahu boşuna şef olmamışlar yani  :icon_thumright:
Tam anlamıyla 10 puan  :icon_thumright:

derbeder

o insanlarin hic biri normalde oyle davranan insanlar degiller. hepsine birer rol veriliyor ve o role gore oynuyorlar  ;)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AککORTįє

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 12 Ocak , 2011, 12:22:59
Bende ilk defa bu kadar seviyeli ve öğretici bir yemekteyiz yarışması izliyorum  :icon_thumright:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

AککORTįє

Alıntı yapılan: {Asudem} - 12 Ocak , 2011, 12:52:23
o insanlarin hic biri normalde oyle davranan insanlar degiller. hepsine birer rol veriliyor ve o role gore oynuyorlar  ;)

bunu bilmeyen yoktur herhalde  :icon_thumright:  :k06:

tabi bunlara diyemediler şuna çemkir ona hönkür

Demet_dk

Alıntı yapılan: AکORTį - 12 Ocak , 2011, 13:00:16

AMA TERKOS HASAN ÇOK FENAYDI  :k06:

derbeder

12 Ocak , 2011, 17:03:52 #10 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2011, 17:05:32 {Asudem}
Alıntı yapılan: AکORTį - 12 Ocak , 2011, 15:50:16
Alıntı yapılan: {Asudem} - 12 Ocak , 2011, 12:52:23

bunu bilmeyen yoktur herhalde  :icon_thumright:  :k06:

tabi bunlara diyemediler şuna çemkir ona hönkür

unluler filan oynadigi zaman onlarin imajlari soz konusu olur, bu yuzden bence rol bicemezler zaten.

bence bazen eglenceli bile olabiliyor birbirlerine cemkirmeleri  :ehi: ama su da varki Allahin verdigi nimeti kucumsuyorlar rolde olsa, bu da beni sinir ediyor :D

birde en sinir oldugum eve ayakkabiyla girmeleri  :igrenc: hele fransa bolumu vardi orda adam ev sahibinin evine girerken ayakkabisini kadin rica ettigi halde "burasi fransa" diyerek cikarmamisti  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Demet_dk

YARIŞMADA SÖZLEŞME İMZALIYOLARMIŞ

BİRBİRLERİNE ÇEMKİRİYOLAR AMA HAKARET ETME BOYUTUNA GELDİĞİNDE TAZMİNAT DEVREYE GİRİYOMUŞ 50.000 TL
BENİM GİTTİĞİM KUAFÖRDE Bİ KADIN KATILDI O ANLATMIŞTI

GERÇEKTENDE YEMEKLER HAKKINDA ÖYLE KONUŞMALARI ÇOK KÖTÜ

мiŁenα.

Bende akşam üstü baktım şefler ilk kez izledim.

profösyonellerin yarışması farklı güzel :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

doğangüneş

ahh ahh nimete laf söylerken biri çarpılmadı ki..şöyle yüzü gözü yamulsaydı doyasıya  bi ohhhh çekseydim.. içimde derin bi yara bu valla :k06: