27 Nisan , 2024, 19:13:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

beylikdüzü medikanada tüp bebek yaptıranlar

Başlatan mltm01, 10 Ocak , 2011, 12:02:00

« önceki - sonraki »

mltm01

medicana beylikdüzünde tüp bebek yaptıranlar hadi birbirimize umut olalım..tecrübelerimizi ve aşamalarımızı anlatalım..

mltm01

hanimaga008

selam ben de başlamayı düşünüyorum önümüzdeki günlerde baya iyi diye duydum okuduğum şeylerden falan. selman laçin varmış uzman olarak heralde

KONYALI

cnm ben taksimdeki istanbul tüp bebek merkezınde yaptırdım..gayet nezih ve güzel bir yer..yaptırmayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim..hemde hemsıreler olsun,embriyologlar olsun o kadar guzel ılgılenıyorlarkı heyecan falan kalmıyor...

linda_08

ben de tedaviye başlıyacağım beylikdüzü medicanada Dr. Selman beyle ilk izlenimim oldukça olumlydu ilerleyen günlerde gelişmeleri de aktarırımm..

mltm01

evet arkadaşlar bende orda yaptırdım selman bey çok pozitif eşi aysun hanımda işininde uzmanılar açıkçası şuan 7 haftalık bebek bekliyorum rabbim herkesi gldürsün.. :nazar: :amin:

hanimaga008

meltem hanım durumunza acayip sevindim ne mutlu inşallah selman bey bana da aynı duyguları yaşatmayı sağlar. adınıza çok sevindim

mltm01

Alıntı yapılan: hanimaga008 - 26 Nisan , 2011, 15:38:48
meltem hanım durumunza acayip sevindim ne mutlu inşallah selman bey bana da aynı duyguları yaşatmayı sağlar. adınıza çok sevindim
teşekkür ederim inşallah sizde bize buradan müjdeli haberi verirsiniz.. :amin:

mybaby

bende doağl yolla hamile kalamazsam 6 ay sonra tüp bebek yaptıracağım.acaba bu bahsettğiniz hastanelerde ne kadar ödediniz tüp bebek için bilgi werirmisiniz lütfen?

mltm01

Alıntı yapılan: mybaby - 17 Mayıs , 2011, 22:58:08
bende doağl yolla hamile kalamazsam 6 ay sonra tüp bebek yaptıracağım.acaba bu bahsettğiniz hastanelerde ne kadar ödediniz tüp bebek için bilgi werirmisiniz lütfen?

3500+ilaçlar onlarda durumuna göre değişiyor ben 1100 gibi bir fiyat verdim ilki tutmadı dondurulmuş denedik 2500 de dondurulmuş transferi için ..şimdi 12+4 günlük hamileyim rabbim kucağıma almayıda nasip etsin hepimizin.. :amin:

linda_08

allah kendisinden razı olsun selman bey sayesinde şimdi bebeğimi bekliyorum ona kazaklar örüyorum.. allahım herkese yaşatsın bu duyguyu..

hanimaga008

ben yaptırdım ve şu sıralar hamileyim 6aya yaklaştı hamileliğim ve medicanayı dileyen herkese önerebiliirm kendi adıma

linda_08

Alıntı yapılan: hanimaga008 - 08 Kasım , 2011, 19:44:58
ben yaptırdım ve şu sıralar hamileyim 6aya yaklaştı hamileliğim ve medicanayı dileyen herkese önerebiliirm kendi adıma
ayhh canım senin de mi doktorun selman beydi benimki oydu allah kendisinden razı olsun sanada hayırlı olsun inşallah kolaylıkla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini..