15 Mayıs , 2024, 12:51:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nişanlılık Döneminiz Nasıl Geçti?

Başlatan hüzünden_gelme, 03 Ocak , 2011, 08:46:04

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Nişanlılık döneminiz nasıl geçti? :D ne kadar süre nişanlı kaldınız evet anlatın bakalım

pırıl

3 ay nişanlı kaldık,ilk zamanlar iyiydik düğün yaklaştıkça stres,sorunlar vsler oldu açıkcası ama şükürler olsun geçti.özellikle dış etkenler yüzünden çok tartıştık hatta davetiyeler dağıtılıyor biz ayrılmaya bile kalktık,neyseki geçti şimdi bebişimiz olucak :amin:

°o.O євяυ O.o°

5 ay nişanlı kaldık çook harika günlerdi :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

suzannn

2 ay nişanlı kaldık çok güzel geçti allaha şükürler halada aynı

gökse

3 AY NİŞANLI KALDIK BİZDE ÇOK ÖZEL GÜNLERDİ :love9:

esma...

9 ay nısanlı kaldık .nısanlılık donemım hıc bıtmeseydı keske ;Dheee sımdıde mutluyum ama nısanlıyken bı el tutuşmak bıle ayrı heyecan  verıyodu :occasion14:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tam bir yil nisanli kaldik  :love8: cok guzel gunlerdi ellerimi tutusu opusu bile farkliydi  :suclu:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

qonca

8 ay nişanlı kaldık.. ozmn herşey daha heycan vericiydi  :love7:  elimi tutuşu öpüşü fln daha farklı qelio insana  çok qüzel qünlerdi .. ama allah şükür ilk günkü gibi hala dewm edio  :nazar: :amin:

мiŁenα.

5ay nişanlı kaldık..

En güzel dönemdi. :love8:

:love9: :love7: :love9:

__nil__

1.5 yıl nişanlı kaldım.kısa bir ayrılık dönemi yaşadık nişanlıyken ondan kötü  anılarda var ama genel olarak güzeldi

✿گสЯเ_ќĮż✿

9 AY NİŞANLI KALDIM.SÜPERDİ HERŞEY.  :love9: ARA SIRA TARTIŞMALARIMIZ OLURDU.KÜSERDİM FİLAN AMA HEPSİ DOZUNDAYDI  :laughing7: ŞİMDİDE HERŞEY ÇOK GÜZEL ÇOK ŞÜKÜR BİR TEK BEBEĞİMİZ EKSİK.  :'( ODA GELİRSE DAHADA MÜKEMMEL OLACAK :love8:  :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

iki ay nişanlı kaldım hep koşturmaca ve telaşla geçti o yüzden güzel sayılırdı

ama biz nişanlanmadan önce bir yılı aşkın gezdik eşimle aileler biliyordu sözlü gibi birşeydik eşim gidip babamla konuşmuştu

o yüzden herşey çok ama çok güzeldi çok gezdik dolaştık  :love9:  :love9:  :love9:

miray

MALESEF SAFAK SAYMAKLA  :-\
CÜNKÜ NİŞANLANDIK ASKERE GİTTİ
KISA DÖNEMDİ 6 AY AMA COK ZOR GELDİ BEKLEMEK  :-\

Balböceği

Ne guzel bi soru  :k06: :k06:

1 sene Nisanli Kaldik  :k06: Tabi guzeldi yanimda yoktu ama telefon ve internet yetiyordu  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

6 AY NİŞANLI KALDIK  :love9: :love9: :love9: ÇOK GUZEL GUNLERDI BANA YAZDIGI ŞİİRLEI HALA SAKLARIM ..SESIDE ÇOK GUZEL EŞİMİN ARAD BANA NAGMELER YAPARDI KENDINE BAGLAMSINI IYI BILDI KERETA  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: