2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ayysnn - 25 Mart , 2011, 10:36:17
bizde 8 + kaç bilmiorum  :dontknow: :dontknow:
doktor sadece 8 haftalık dedi aman + sı çok da önemli değil bnim için o  büyüsünd yeter
maşallah :nazar: :nazar:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ayysnn - 25 Mart , 2011, 10:38:20
şahsen hala göğsüm acıo büyüdüde zaten sütyenlerime kçk gelio :D
gaz var bnde çok, arada mide bulantısı mide de yanma falan oluo.çalıştığım için mi neden çok çabuk yoruluorum bi kat çıksam nefes nefese kalıorum.bn bütün belirtilerden az az yaşıorum hala:D

ama o haftalarda tabikide oluyor .bende daha 2 haftaya kadar acaip gögüs ağrılarım vardı.reflü halaa devam ediyor.ama cok rahatsız edici deil.sabahtan saat 9 -12 arası yoğun oluyor.aaa bu arada bacaklarımda şişme var.doktora danışmam gerek
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

başlardaki kadar gögüsler acımıyor ama kocamn oldular heralde daha büyümeye yerleri kalmadı  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

özgemm

belirtiler azalmadı benimde hala midem bulanıyor
ve gögüslerim şiş :( gittikçede büyüyor
:icon_scratch: :icon_scratch:
kasık agrılarımda devam ediyor hatta bazen çok korkuyorum hasta olucakmışım gibi karın agrısıyla beraber olunca

ayysnn

aramızda 2 hafta var onun farkı baya var heralde.
kilo aldın mı hiç hamile kaldığından beri

ayysnn

Alıntı yapılan: özgemm - 25 Mart , 2011, 10:42:35
kasık agrılarımda devam ediyor hatta bazen çok korkuyorum hasta olucakmışım gibi karın agrısıyla beraber olunca
kasık ağrısı normalmiş canım geçen bnimde ağrım vardı araştırdım adet olmaya yakın sanki adet olacakmış gibi olurmuş anne adaylarında.kimin 3 ay kiminin doğuma kadar sürermi bu adet ağrısı gibi ağrılar telaşlanma :icon_thumright:

Dilara Ebrar

evet ya ben çok yiyorum ama napim  :sad1: :sad1: çok acıkıyorum.midem kazınıyor sanki.sık sık yemem gerekiyor.buda bana kilo yaptı tabi.

Dilara Ebrar

benimde çok ağrırdı.korkardım hep .doktoruma sordum olur o dedi.hatta ağrı kesici falan verdi.ama hiç kullanmadım tabi.ama oluyor ole normaldir.  :icon_thumright: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

HIM ANLADIM CANIM BENDEN SADECE PROGESTON İÇİN KAN ALINMISTI ODA NORMAL ÇIKTI BASKADA Bİ TEST FELAN YAPMADI  :icon_scratch:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

özgeeee ssizin kaç haftalık tatlımm  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayysnn

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Mart , 2011, 10:44:44
evet ya ben çok yiyorum ama napim  :sad1: :sad1: çok acıkıyorum.midem kazınıyor sanki.sık sık yemem gerekiyor.buda bana kilo yaptı tabi.
aynen bnde 1 kilo almışım maşşaallah zaten kiloluyum doktorum hemen uyardı.ama o açlık başka bişi normal de olsa sabrederim ama bidem kazını dediğin gibi acıoda napim yiorum bnde.
light bisküvilerden aldım atıorum artık ağzıma kendimi öle durdurmaya çalışıorum.evde olsam meyve falan geçiştiririm ama işte olunca olmuo öle malesef

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Mart , 2011, 10:46:08
HIM ANLADIM CANIM BENDEN SADECE PROGESTON İÇİN KAN ALINMISTI ODA NORMAL ÇIKTI BASKADA Bİ TEST FELAN YAPMADI  :icon_scratch:

bis aralıkta tüm testleri yaptırmıştık.smear falanda almıştı bende.tüm bulaşıcı hastalıklara bakıldı.ondan sonra başka hiç bi test yapılmadı.ama idrar isticem bu defa

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Mart , 2011, 10:35:13
günaydın kıslaaaaaaaaaaaaar.bisde bugün 10+2 olduk.haftaya yani 2 nisanda da kontrolümüz var.allahım çok heyecanlıyım yaaaa.bende hiç bi belirti yok.gögüsler bile acımıo artık.sıfır.ama basen göbüşümde göz seyrimesi gibi şeyler hissediom. :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:
GÜNAYDIN CANIM AYNI GÜN KNTROLUMUZ KIZZZZ  :hieyt: :hieyt: :hieyt: BENDE HEYECANLIRYIM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ayysnn - 25 Mart , 2011, 10:46:51
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Mart , 2011, 10:44:44
aynen bnde 1 kilo almışım maşşaallah zaten kiloluyum doktorum hemen uyardı.ama o açlık başka bişi normal de olsa sabrederim ama bidem kazını dediğin gibi acıoda napim yiorum bnde.
light bisküvilerden aldım atıorum artık ağzıma kendimi öle durdurmaya çalışıorum.evde olsam meyve falan geçiştiririm ama işte olunca olmuo öle malesef

canım at çekmecene kolay yenen meyvelerden.gerçi işyeride önemli böle durumlar için.benim çekmece küçük bi market gibi  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ayysnn

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Mart , 2011, 10:47:40
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Mart , 2011, 10:46:08

bis aralıkta tüm testleri yaptırmıştık.smear falanda almıştı bende.tüm bulaşıcı hastalıklara bakıldı.ondan sonra başka hiç bi test yapılmadı.ama idrar isticem bu defa
idrar testi ne için.bnim de bi sürü şeye bakıldı yaklaşık 10 tüp kan verdim ama ne için anlamadım.çük şükür hepsi temiz ama bilmesem de olur dr uma güveniorum  :icon_thumright: