2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

yellowrose

hahahhahaa :toothy10: ay çok güldüm bugün, benim velet içerde 4 dönmüştür benim yüzümden, daha doğrusu rahmi yüüznden  :ehi:  bi de kevser gelse de dahada rahatlasak :icon_scratch:  gelir di mi kevser, gelir gelir gelir bekleyelim gelir o gelir  :toothy10:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

yellowrose

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 15 Mart , 2011, 16:57:18
hadi iyisin dondon buldun verecek birini  :ehi:
işimizi garantiye alalaım ayti ;D baksana herkes erkek doğuruyo, bulmuşuz kız doğuranı anlaşalaım baştan :laughing7: rahmi'den iyi dünür mü bulcam :ehi:

yellowrose

ben kevseri çok merak ettim ya:( sabah girmiş günlüğüne yazmış bu sabah doktora gidicem falan diye ama şu saat oldu hala ses yok... kevserrrrrrrrrrrrr nerdesin canım ??

ayysnn

Alıntı yapılan: yellowrose - 15 Mart , 2011, 17:54:56
ben kevseri çok merak ettim ya:( sabah girmiş günlüğüne yazmış bu sabah doktora gidicem falan diye ama şu saat oldu hala ses yok... kevserrrrrrrrrrrrr nerdesin canım ??

aynen  bnde çok merak ettim özelden de yazdım haber ver die ama.belki annesine falan gitmişlerdir ne gilim eve dönmemiştir.inş güzel haberler verir bize hayırlısıyla :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

elvan&busenur

merhaba anneler ben elvan.hepinizi tebrik ediyorum bende 17+4 hamileyim benim doğumum ağustosda.sizinde sayfanıza bakmak için girmiştim.hepinize şimdiden hayırlı doğumlar :wave:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: umut83 - 15 Mart , 2011, 19:21:21
merhaba anneler ben elvan.hepinizi tebrik ediyorum bende 17+4 hamileyim benim doğumum ağustosda.sizinde sayfanıza bakmak için girmiştim.hepinize şimdiden hayırlı doğumlar :wave:
teşekkürler ccanımm sanada hayırlı olsun bebişinnn saglıklı sıhatli bişekilde kucakla ınsallah :amin: :hieyt:

aydinays

Bizimde bebiş kasım bebiş olacak. Tam tarihimiz 11.11.2011 de doğuyor. Bakalım ne zaman teşrif edecek bizim meleğimiz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

yellowrose

Alıntı yapılan: umut83 - 15 Mart , 2011, 19:21:21
teşekkürler elvancım, sanada hayırlı hamilelikler ve hayırlı doğumlar inşallah canım...

yellowrose

bu arada kevserden hala haber yok mu?  :'(

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 15 Mart , 2011, 20:54:55
YOK TATLIM SANA MSJ ATTIM GORDUNMU EKLEDİNMİ= :laughing7:

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 20:57:56
Alıntı yapılan: yellowrose - 15 Mart , 2011, 20:54:55
YOK TATLIM SANA MSJ ATTIM GORDUNMU EKLEDİNMİ= :laughing7:
gördüm mesajı canım ama daha eklemedim seni çünkü 2-3 gün önce benim bilgisayara format attı eşim henüz msn yüklemedim birazdan yüklerim ve eklerim ;)

*•.¸♥gonca♥¸.•*

tamm beklıorum ekle bak ekle ekle benii  :ehi:

yellowrose