2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

oslemturgay

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:15:46
Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:11:11
selam kızlarrr
slm özlemcim hoşgeldin :opucuk:
nasılsnız pelincik nasıl maşallah büyümüş

hoşbulduk canım  yeni uyudu hanım efendi çok iyi maşallah sen nasılsın tansiyon sorununu çözdünmü

özgemm

inşallah canım valla artık çok korkuyorum doğumdan ve sonrasından
doğum bana kabus gibi geliyor tek tesellim melegime kavuşacak olmam
her gece yattığımda doğuma gidip gidip geliyorum nasıl olucak normalmi sezeryanmı
sezeryan olursa narkozdan ayılabilecekmiyim normal olursa sancıya dayanabilecekmiyim  başarabilecekmiyim
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ekim , 2011, 22:55:48
bende 5 kilo almışım degil 11 kilo diyorum doktor hamile hangi kiloda kaldıysan ona bakarız diyor verdigin kilolardan aldıgın kilolara degil dedi sacma degilmi 61 kilo hamile kaldım 55 e düştüm 66 yım şuan 5 kilomu aldım şimdi saçma geldi bana

efet canım sen 5 kilo aldın. Eğer öyle olursa verdiklerinide sayarsak ben 23 kilo falan aldım. 3 kilo verdim 19 kilo aldım :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:25:14
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 23:22:55
Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:17:41
nagihancım valla banada sürekli ikizmi die soruyorlar sinir oluyorum bende  :cussing: :cussing: :cussing: :caca: :caca: :caca:
hayır diorum annesi gibi iri birazcık bende sıkıldım onun bunun yorumundan vallaa
amannnn takmayın milleti... ne güzel hamilesiniz kimsenin sinirinizi bozmasına izin vermeyin lafları bitmiyor bebe olmasa niye yapmıyorsunuz olmuyor mu olunca ne zamn doğuracan, kaç kilo niye böle şiştin vs... doğumu yaparsın 2.ne zamn derler atın arkanıza... ben eşime diyorum kimse için yaşamayacağım kimse sinirimi bozamaz 3 günlük dünyada kızım için varım diyorum  :love7: :love7:

haklısın canımda herzaman  olmuo işte öyle biri susuyor biri başlıyoor
tanıdıklar bi yana geçen gün hastanede nst çekilirken yanımdaki kadın aa sizin ikimi kaç aylık dio gelde sinir olma
:k06: :k06: yok 3 deseydin... banada hast. bir kadın ilk mi dedi evet dedim o "şimdi sen bilmiyosun dedi çok zordur" dedi şivesiyle bende sen zor olduğunu biliyorsunda ondan mı 4.ye hamilesin dedim sustu kaldı..

özgemm

Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:25:27
Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:15:46
Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:11:11
selam kızlarrr
slm özlemcim hoşgeldin :opucuk:
nasılsnız pelincik nasıl maşallah büyümüş

hoşbulduk canım  yeni uyudu hanım efendi çok iyi maşallah sen nasılsın tansiyon sorununu çözdünmü
bii i bi kötü canım az önce ölçtürdüm geldim 12-9 küçük yüksek biraz kafaya takmamaya çalışıorum ama olmuo
bgn kızımın odasını yerleştirdik eşimin kafasına dolabın parçası düştü  :'( :'( :'(çok stres oldum onada
birazda yoruldum sanırım

aydinays

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:28:00
inşallah canım valla artık çok korkuyorum doğumdan ve sonrasından
doğum bana kabus gibi geliyor tek tesellim melegime kavuşacak olmam
her gece yattığımda doğuma gidip gidip geliyorum nasıl olucak normalmi sezeryanmı
sezeryan olursa narkozdan ayılabilecekmiyim normal olursa sancıya dayanabilecekmiyim  başarabilecekmiyim
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Sormayın o rüyalar zaten hat safhada. Dün oğlumun ayağı karnımdan çıkıyordu. Eli bir yerden sonr abir bakmışım oğlum doğmuş. İ;stesekte takıyoruz kafamıza istemesekte. özgem boş ver milletin dediğini. Bana doktorda karnın bütyük dedi. Sonra suyun çok değil dedi. Suyun çok olması sorunmuş. Benimki bolmuş. Banada öyle diyorlar büyükse büyük ne yapalım yani. Ne güzel bunu nasıl taşıyosun demiyorlarda.

öslemcim hoşgeldiniz sizde.

cansucum bende hemen kilo vericem sanırım çünkü benim kollarımda bacakalrımd aöyle aşırı kilolanma yok. Şişim var çok. Birde göbeğim ve suyum fazla  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

özgemm

takmamaya çalışıorum valla ayşecim ama herzaman olmuyor
bu arada kevserden haber varmı esilayı çok merak ediyorum

oslemturgay

çok dikkatli ol canım ufacık streste fırlayıveriyor tansiyon mereti bol bol su iç kendini hiç yorma halsizlik  hissettiginde hemen ayaklarının altına yastık koy uzan  limon  yemeye çalış faydasını göreceksin tansiyonunu düşürecektir
güle güle kullanın bebişinizin odasını babanızaada cok geçmiş olsun

oslemturgay

xxcansuxx

güzel annişler ben çıkıyorum eşim geleli 1 saat oldu biraz bakayım ona  :tongue3:
evet ayşe ben eminim senin suyun çoksa hemen inecek senin kilon ne güzel
bu arada ben diyet yapıyorum ya 3 gündür 1 kilo vermişim   :k06: :k06:
özgemm korkma o an geldi mi bir şekilde yaşanıyor (kendim bile çok tırsıyorum sana teselli versemde)  rüymda ben bile doğuruyorum artık daha 3 ayım var  :icon_pale:
hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun  :amin: :wave:

özgemm

Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:37:21
çok dikkatli ol canım ufacık streste fırlayıveriyor tansiyon mereti bol bol su iç kendini hiç yorma halsizlik  hissettiginde hemen ayaklarının altına yastık koy uzan  limon  yemeye çalış faydasını göreceksin tansiyonunu düşürecektir

saol canım benim
ben hiç anlamıyorum tansiyonumun yükseldiğini ne başım dönüyor ne agrıyor nede başka birşey günde 3 tane ilaç alıoyorum ama bazen uyuyakaldığım için saatleri aksıyor işte

aydinays

Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:38:34
hoşbulduk ayşecim

maşallah canım pelin hanımda büyüyor çok yoruyormu canım seni???

özgemm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 23:39:30
güzel annişler ben çıkıyorum eşim geleli 1 saat oldu biraz bakayım ona  :tongue3:
evet ayşe ben eminim senin suyun çoksa hemen inecek senin kilon ne güzel
bu arada ben diyet yapıyorum ya 3 gündür 1 kilo vermişim   :k06: :k06:
özgemm korkma o an geldi mi bir şekilde yaşanıyor (kendim bile çok tırsıyorum sana teselli versemde)  rüymda ben bile doğuruyorum artık daha 3 ayım var  :icon_pale:
hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun  :amin: :wave:

ii gclr canım kendine ii bak allaha emanet olun

aydinays

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:40:22
Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:37:21

saol canım benim
ben hiç anlamıyorum tansiyonumun yükseldiğini ne başım dönüyor ne agrıyor nede başka birşey günde 3 tane ilaç alıoyorum ama bazen uyuyakaldığım için saatleri aksıyor işte

canım boş ver takma milleti. Bebişiniz odasında güle güle uyusun. Babamıza da geçmiş olsun
Canım  Kevser bence büyük ihtimalle yarın çıkarlar. Çünkü hafta sonuna denk geldi pazar günü çıkış yapmıyorlar diye biliyorum. Yarın sabhatan çıkarlar bence. bende mesaj falan atmak istemiyorum. Rahatsız etmek istemiyorum başı kalabadır.

oslemturgay

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Ekim , 2011, 23:40:53
Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:38:34
hoşbulduk ayşecim

maşallah canım pelin hanımda büyüyor çok yoruyormu canım seni???
yok canım maşşallah çok uslu bi çoçuk emzirip yatırıyorum kendi kendine sesler çıkarıyor oyun yapıyor uyuyp kalıyor ah birde cocugum annem ve kayın validemden nefes alabilse