2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

ayşe suyunun fazla olması güzel bir şey bence hem bebişin hem senin için... düşünsene doğumda bu su gidecek ve kilon eksilecek birden  :muzz: :muzz:

...ŞehzadEfe...

cansucum bizde sgk yok karışık durum biraz bankanın emekli sandığına bağlıyız çalışabilir raporunu verdim normalde sgk istiyor mantıken çalışamaz raporuda almam lazım yarın arayıp bir sorayım en iyisi başa bela olmasın sonradan
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

bende 5 kilo almışım degil 11 kilo diyorum doktor hamile hangi kiloda kaldıysan ona bakarız diyor verdigin kilolardan aldıgın kilolara degil dedi sacma degilmi 61 kilo hamile kaldım 55 e düştüm 66 yım şuan 5 kilomu aldım şimdi saçma geldi bana

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ekim , 2011, 22:55:48
bende 5 kilo almışım degil 11 kilo diyorum doktor hamile hangi kiloda kaldıysan ona bakarız diyor verdigin kilolardan aldıgın kilolara degil dedi sacma degilmi 61 kilo hamile kaldım 55 e düştüm 66 yım şuan 5 kilomu aldım şimdi saçma geldi bana
sana saçma gelen benim işime geliyor  :toothy10: :toothy10:
bende 53buçukla hamile kaldım 6 kilo verdim onu aldım üstüne 9 kilo daha... soranlara 9 diyorum eğer öncekini sölesem 15 oluyor  :-ooo :-ooo

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 22:59:29
Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ekim , 2011, 22:55:48
sana saçma gelen benim işime geliyor  :toothy10: :toothy10:
bende 53buçukla hamile kaldım 6 kilo verdim onu aldım üstüne 9 kilo daha... soranlara 9 diyorum eğer öncekini sölesem 15 oluyor  :-ooo :-ooo

ohhh yarasın valla bende çok olsun istiyorum 5 kilo deyince az geliyor kulağıma zaten arkadan bak bişey yok öncen basket topu yutmuşum gibi duruyor  :k06: :k06: bide karnım baya aşağıda

...ŞehzadEfe...

herkese iyi geceler kendinize iyi bakın  :opucuk:  :wave: biz kaçtık

oslemturgay

özgemm

özgemm

Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ekim , 2011, 23:11:11
selam kızlarrr
slm özlemcim hoşgeldin :opucuk:
nasılsnız pelincik nasıl maşallah büyümüş

xxcansuxx

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:11:42
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 22:51:11
Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 22:43:37
slm kızlar nasılsınız
h.geldin özgemmm

hoşbulduk cnm nasılsın
şükür bir yaramazlık yok sen nasılsın nasıl gidiyor son haftalar

özgemm

nagihancım valla banada sürekli ikizmi die soruyorlar sinir oluyorum bende  :cussing: :cussing: :cussing: :caca: :caca: :caca:
hayır diorum annesi gibi iri birazcık bende sıkıldım onun bunun yorumundan vallaa

özgemm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 23:16:33
slm kızlar nasılsınız
h.geldin özgemmm

hoşbulduk cnm nasılsın
sorma canım ya sıkıntılı
tansiyon bi iniyor bi çıkıor 2 gün ii 1 gün kötü beni dahada çok strese sokuyor

xxcansuxx

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:17:41
nagihancım valla banada sürekli ikizmi die soruyorlar sinir oluyorum bende  :cussing: :cussing: :cussing: :caca: :caca: :caca:
hayır diorum annesi gibi iri birazcık bende sıkıldım onun bunun yorumundan vallaa
amannnn takmayın milleti... ne güzel hamilesiniz kimsenin sinirinizi bozmasına izin vermeyin lafları bitmiyor bebe olmasa niye yapmıyorsunuz olmuyor mu olunca ne zamn doğuracan, kaç kilo niye böle şiştin vs... doğumu yaparsın 2.ne zamn derler atın arkanıza... ben eşime diyorum kimse için yaşamayacağım kimse sinirimi bozamaz 3 günlük dünyada kızım için varım diyorum  :love7: :love7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:19:54
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 23:16:33
slm kızlar nasılsınız
h.geldin özgemmm

hoşbulduk cnm nasılsın
sorma canım ya sıkıntılı
tansiyon bi iniyor bi çıkıor 2 gün ii 1 gün kötü beni dahada çok strese sokuyor
seninde mi son haftalar sıkıntılı kıyamam ya öyle öyle gününü dolduracak senin meleğin işte Allah kolaylık versin  :amin: :amin:

özgemm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 23:22:55
Alıntı yapılan: özgemm - 16 Ekim , 2011, 23:17:41
amannnn takmayın milleti... ne güzel hamilesiniz kimsenin sinirinizi bozmasına izin vermeyin lafları bitmiyor bebe olmasa niye yapmıyorsunuz olmuyor mu olunca ne zamn doğuracan, kaç kilo niye böle şiştin vs... doğumu yaparsın 2.ne zamn derler atın arkanıza... ben eşime diyorum kimse için yaşamayacağım kimse sinirimi bozamaz 3 günlük dünyada kızım için varım diyorum  :love7: :love7:

haklısın canımda herzaman  olmuo işte öyle biri susuyor biri başlıyoor
tanıdıklar bi yana geçen gün hastanede nst çekilirken yanımdaki kadın aa sizin ikimi kaç aylık dio gelde sinir olma