Neden düşük yaptığımı öğrendim kızlar.....

Başlatan aybenim, 30 Aralık , 2010, 14:47:47

« önceki - sonraki »

aybenim

cuma günü içimde parça kalıp kalmadığını öğrenmek için kontrole gittim sonuçta bebeğim kendiliğinden düştü kürtaj olmadım. çok şükürki parça kalmamış tamamen temizlenmiş. doktor sonucu 5 gün sonra çıkacak bi kan tahlili istemişti sebebini sorduğumda neden düşük yaptığını araştıralım dedi. anti rubella igG diye bi tahlil. neyse dün sonucunu aldım. ve hamileliğimde kızamıkçık geçirdiğim için bebeğim düşmüş. zaten sadece 1 kez geçiriliyormuş ve vücudum artık bağışıklık kazanmış. ve bi dahaki hamileliğimde sorun olmuycakmış çok şükür.
   Bebek düşünen arkadaşlara tavsiyem daha hamile kalmadan gidip bu tahlili yaptırın. benim yüreğim yandı başka annelerin yüreği yanmasın.eğer daha küçükken bu kızamıkçığı geçirdiyseniz sonuç pozitif çıkıyor.doktorlarınızla konuşup bu tahlili yaptırın lütfen.

derbeder

cok gemic olsun canim. daha iki ay once hamile kaldigini ogrenmistin sanirim. iyide diyelimki kizamikcik cikarmadik cikarana kadar onumu bekliycez? yaneh ne tavsiye edilebilir bu konuda?

tekrar gecmis olsun canim, Allah bir daha yasatmasin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

aybenim

geçmiş olsun dileklerin için çok sağol arkadaşım.53 gün önce düşük yaptım ve tahlil sonucundada 50 gün önce fln kızamıkçık geçirdiğim gözüküyo zaten.
  yok canım benim çıkarmayı beklemiyorsun elbette.şimdiye kadar çıkarmadıysan ve bebek planlıyorsan hamile kaldığında çıkarmamak için bi aşı vuruyorlar ve bi daha kızamıkçık çıkarmıyorsun bağışıklık kazanıyorsun yani.....

qonca

geçmiş olsn cnm.. çok zor bişey düşük yapmak analyabiliorm seni.. bende kürtaj olmadan kendi kendime düşürmüştm .. acı verio belki ama bebişi kaybetmenin manevi acısı kadr yakmıo insanı. allah en kısa zmnda bebiş verir inş  :amin:

aybenim

çok sağol gonca allah bebiş isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah....

suzannn

CANIM TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN BEN Bİ YERDE OKUMUŞTUM ÇOK ETKİLENDİM DÜŞÜK YAPTIĞIN BEBEK SENİ KORDONUNDAN CENNETE ÇEKECEKMİŞ

aybenim

çok sağol suzancım. bizide cennette bekleyen bi meleğimiz oldu işte.

aybenim

sanada çok geçmiş olsun suzancım. inşallah bi an önce sağlıkla alıcaz bebiş haberlerimizi.

suzannn

Alıntı yapılan: aybenim - 30 Aralık , 2010, 15:36:03
sanada çok geçmiş olsun suzancım. inşallah bi an önce sağlıkla alıcaz bebiş haberlerimizi.
ÇOK SAĞOL CNM İNŞALLAH TEZ ZAMANDA

н∂vv∂ ツ

geçmiş olsun aybenim

inş hayırlı zamanda tekrar hamile kalırsın

Uploaded with ImageShack.us

shekersheyler

Alıntı yapılan: aybenim - 30 Aralık , 2010, 14:47:47
cuma günü içimde parça kalıp kalmadığını öğrenmek için kontrole gittim sonuçta bebeğim kendiliğinden düştü kürtaj olmadım. çok şükürki parça kalmamış tamamen temizlenmiş. doktor sonucu 5 gün sonra çıkacak bi kan tahlili istemişti sebebini sorduğumda neden düşük yaptığını araştıralım dedi. anti rubella igG diye bi tahlil. neyse dün sonucunu aldım. ve hamileliğimde kızamıkçık geçirdiğim için bebeğim düşmüş. zaten sadece 1 kez geçiriliyormuş ve vücudum artık bağışıklık kazanmış. ve bi dahaki hamileliğimde sorun olmuycakmış çok şükür.
   Bebek düşünen arkadaşlara tavsiyem daha hamile kalmadan gidip bu tahlili yaptırın. benim yüreğim yandı başka annelerin yüreği yanmasın.eğer daha küçükken bu kızamıkçığı geçirdiyseniz sonuç pozitif çıkıyor.doktorlarınızla konuşup bu tahlili yaptırın lütfen.

Çok geçmiş olsun canım, sende düşüğe sebep olmuş, benim dayımın eşi daha hamile olduğunu öğnediği hafta kızamıkçık geçirdi ve doktorun da yanlış yönlendirmesi sonucu bebeği oldukça sağlıksız doğdu, biz ilk gözlerini farkettik ki doğar doğmaz gözlerinden bir sürü operasyon geçirdi, sonrasında beyninde sulanma,dalağında büyüme ve kalbinde dlik olduğu tespit edildi ve üstelik kulakları da duymuyor, şu an 13 yaşında geçirdiği operasyonlar sonrasında tek gözü çok az görebiliyor ancak zihinsel egeli de olduğu için işitme cihazını kulağına taktırmıyor ve bu yüzden konuşamıyor, halen bezleniyor ve derdini anlatamadığı için çok hırçın, gerçekten çok zor hem anne,hem baba, hem çocuk hem de kardeşleri için, o yüzden her şeyde bir hayır vardır, Allah tekrarını göstermesin en yakın zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin canım  :amin:

aybenim

çok sağolun canların allahıma çok şükür öyleyse....

aybenim

Alıntı yapılan: suzannn - 30 Aralık , 2010, 15:38:27
sen ne kadarlık düşük yaptın suzancım...

suzannn

Alıntı yapılan: aybenim - 30 Aralık , 2010, 15:50:39
Alıntı yapılan: suzannn - 30 Aralık , 2010, 15:38:27
sen ne kadarlık düşük yaptın suzancım...
5+4 TÜ GALİBA SENİN DAHA BÜYÜKTÜ BENİM NORMAL ADETLE DÜŞTÜ

aybenim

yok canım benim 3,5 haftalıktı kendiliğinden kürtajsız düştü. çalışmalara başlamak için doktor bi kez adet görmen yeterli dedi sana ne kadar korun dedi drun.