Varikosel Reflü Ameliyatı / Sonuçlar Kötü Çıktı

Başlatan umut vardır, 28 Aralık , 2010, 23:28:45

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

öyle deme yasemincim bizim bir tanıdıktada bu sikayet vardı hiç canlı sperm yokmus esinde 4 yıl beklediler olmadı sonra tüp bebek yaptırdılar oda tutmadı tam umudunu kaybetmişti ki kendiliğinden geldi meleği hiç tedavizi simdi tam 3 tane kızı var arka arkaya oldu bana gecen diyor asla umudunu yitirme sabret allah mutlaka veriyor diyo

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mayıs , 2011, 15:38:23
öyle deme yasemincim bizim bir tanıdıktada bu sikayet vardı hiç canlı sperm yokmus esinde 4 yıl beklediler olmadı sonra tüp bebek yaptırdılar oda tutmadı tam umudunu kaybetmişti ki kendiliğinden geldi meleği hiç tedavizi simdi tam 3 tane kızı var arka arkaya oldu bana gecen diyor asla umudunu yitirme sabret allah mutlaka veriyor diyo
inşallah bizimde sonumuz öyle olur canancım.biz elimizden geleni yapıyoruz takdiri ilahi allaha kalmış :amin:

HASRET!M S@N@

öyle cnm benm bana da az olmadı 2 yıl olacak temmuz gelse nerdeyse ama napalım bekleyip dua etmekten baska caremiz yok rabbim en kısa zamanda tüm bekleyenlere nasip etsin içindede bana son zamanlarda hep böyle dua ediyorum

ツgöçmen_54 ツ

HASRET!M S@N@

inş en kısa sürede olur cnm siz tüp bebek falan düşünmüyor musunuz

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mayıs , 2011, 15:56:12
inş en kısa sürede olur cnm siz tüp bebek falan düşünmüyor musunuz
inşş :amin: :amin:
eğer ameliyattan sonra düzelme olmuşsa biraz kendiliğinden denicez olmazsa aşılama daha sonra tüp bebek.
aslında hiç uğraşmadan tüp bebek denemek istiyoruz ama devletten yararlanmak için 23 yaşını doldurmak gerekiyormuş ben daha 22 gircem  :-\
siz tedavi uyguluyormusunuz?

HASRET!M S@N@

hmm inş gerek kalmadan gelir tatlım işte bizde basladık esim ve bende sorun cıkmadı bu ay adet oluyum rahim filmi cekilecek sonra ona göre baslıcaz canım bizde

ツgöçmen_54 ツ

hımm anladım canan..
en iyisini yapıyosun rahim filmi çekilmeden boşu boşuna hormon yükleme vücuduna..belki tüplerde tıkanıklık yapışıklık vs..vardır -ki inşallah yoktur  :amin: :opucuk:
hem bakarsın rahim filminden sonra kendiliğinden bile gelir bebeğin..

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm inş bende öyle umut ediyorum doktor sonuclara baktı coktan olması gerekirdi dedi simdiye kadar 2 yıl uzun bir süre rahim filmini görmeden seni oyalamak istemiyorum dedi bosyere

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mayıs , 2011, 16:08:42
inş cnm bnm inş bende öyle umut ediyorum doktor sonuclara baktı coktan olması gerekirdi dedi simdiye kadar 2 yıl uzun bir süre rahim filmini görmeden seni oyalamak istemiyorum dedi bosyere
tabiki 1 sene olmayınca doktorlar mutlaka infertilite teşhisi koyuyorlar..bence canancım felaket tellallığı yapmak istemem ama  senin tüplerde bi sorun vardır belki  :dontknow:..ben seni sürekli takip ediyorum konuşamasakta :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım bende öyle düşünüyorum öyle olursa hem filimde acılır acılmazsada ufak bir operasyonla acılır sonucta dermensız dert değil diye düşünüyorum ama doktorun biride dediki iki yıl boyunca o günü tutturamamıs olabilirsiniz dedi bakalım hayırlısı artık imdi bugün adet günüm bekliyorum gelsede 3. günü gidicem tüp bebek merkezine orda adetten sonra cekilecek gün alıcam doktorla konusacam tedaviye ordan devam edicez

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mayıs , 2011, 16:16:15
canım bende öyle düşünüyorum öyle olursa hem filimde acılır acılmazsada ufak bir operasyonla acılır sonucta dermensız dert değil diye düşünüyorum ama doktorun biride dediki iki yıl boyunca o günü tutturamamıs olabilirsiniz dedi bakalım hayırlısı artık imdi bugün adet günüm bekliyorum gelsede 3. günü gidicem tüp bebek merkezine orda adetten sonra cekilecek gün alıcam doktorla konusacam tedaviye ordan devam edicez
evet rahim filmi çekilirken basınçlı ilaç veriyorlarmış ve açılıyormuş..
bence tutturamamakla alakalı bişey olduğunu sanmam.sağlıklı çiftlerde 6 ay bile yeterli diyo doktorlar..inşallah adetin gelmez bi mucize olur canım  :amin:

HASRET!M S@N@

canım acıkcası önceden beraber oturuyorduk pek sansımız olmuyordu benm esimde hiç düşkün değildir kolay kolay aklına gelmez stresli bir hayatım vardı son bir aydır rahatladım diyebilirim doktorda strestende olmayabilir sorunlu günler yasadıysanız dedi evet dedim bend ebakalım kısmet hayırlısı bende cok isterim bir mucize olsunda su filmden kurtuluyum diye ama hiç sanmıyorum gelecek ay inş fakat içimden vbir ses az kaldıgını söylüyor bana

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mayıs , 2011, 16:24:32
canım acıkcası önceden beraber oturuyorduk pek sansımız olmuyordu benm esimde hiç düşkün değildir kolay kolay aklına gelmez stresli bir hayatım vardı son bir aydır rahatladım diyebilirim doktorda strestende olmayabilir sorunlu günler yasadıysanız dedi evet dedim bend ebakalım kısmet hayırlısı bende cok isterim bir mucize olsunda su filmden kurtuluyum diye ama hiç sanmıyorum gelecek ay inş fakat içimden vbir ses az kaldıgını söylüyor bana
anladım canım.stres zaten insanı alt üst ediyor..inşallah bu ay olmazsa rahim filminden sonraki ay hamile kalırsın..gerçekten hamile kalmanı istediğim bi kaç üyeden bi tanesisin :opucuk:

HASRET!M S@N@

sağol bitanem benm allah razı olsun inş rabbim tez zamanda sennde yüzünü güldürür allahım inşşşşşşşşşşşşşş