Varikosel Reflü Ameliyatı / Sonuçlar Kötü Çıktı

Başlatan umut vardır, 28 Aralık , 2010, 23:28:45

« önceki - sonraki »

umut vardır

teşekkür ederim.allah herkese şifa versin.

nuhcan

mrb kızlar benim eşimdede hiç sperm yok çıktı bir ay önce tüp bebek denedik tutmadı dr tıkanıklık var dedi bizde şimdi dr gitmeyi düşünüyoruz. amaliyat olanlar biraz bilgi verebilirmisiniz.hangi hastanede, hangi dr amaliyat etti? ücret ne kadar?riski varmı?
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

suzannn

Alıntı yapılan: nuhcan - 11 Şubat , 2011, 10:33:01
mrb kızlar benim eşimdede hiç sperm yok çıktı bir ay önce tüp bebek denedik tutmadı dr tıkanıklık var dedi bizde şimdi dr gitmeyi düşünüyoruz. amaliyat olanlar biraz bilgi verebilirmisiniz.hangi hastanede, hangi dr amaliyat etti? ücret ne kadar?riski varmı?
AZO SPERMMİ YANİ GEÇMİŞ OLSUN BURDA DUYGUSELİ DİYE Bİ ARKADAŞIMIZ VARDI ONUN EŞİNDEDE AZO SPERM SORUNU VARDI ŞİMDİ BEBİŞİ VARMIŞ

suzannn

Alıntı yapılan: umut vardır - 16 Ocak , 2011, 17:25:30
dün eşim ameliyat oldu.testlerde hareketlilik yine sıfır çıktı.yüzde yüz hareketsizlik çıktı.sayı 27milynda.doktor ameliyat dedi eşim kabul etti ve ameliyat oldu.inş.ameliyat sonuç verir.tekrardan kürlere başlayacam bi 3 ay daha bakalım bu sefer sonuç ne olck

HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM

nuhcan

Alıntı yapılan: ersu ヅ - 11 Şubat , 2011, 17:39:12
AZO SPERMMİ YANİ GEÇMİŞ OLSUN BURDA DUYGUSELİ DİYE Bİ ARKADAŞIMIZ VARDI ONUN EŞİNDEDE AZO SPERM SORUNU VARDI ŞİMDİ BEBİŞİ VARMIŞ
bebeği nasıl olmuş yani normal yollamı yoksa eşi amaliyat falanmı oldu.
bilgin için teşekkürler :flowers:

suzannn

Alıntı yapılan: nuhcan - 12 Şubat , 2011, 18:10:34
Alıntı yapılan: ersu ヅ - 11 Şubat , 2011, 17:39:12
bebeği nasıl olmuş yani normal yollamı yoksa eşi amaliyat falanmı oldu.
bilgin için teşekkürler :flowers:
BEN BİLMİYORUM AMA KONUSU VARDI BULAYIM SANA

nuhcan

12 Şubat , 2011, 18:21:58 #22 Son düzenlenme: 12 Şubat , 2011, 19:43:57 nuhcan
TEŞEKKÜRLER ERSU ÇOK SEVİNİRİM........ :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

umut vardır

geçmiş olsun canım.şuanda elazıgda yaşıyoruz.özel bi hastanede oldu eşim özel medical park hast..porf.doktordu.ameliyat için ücret alınmadı.kayıt için 12tl porf.dokt.için 8 tl alındı.hastaneden çıkarkende.10tl ödedik.1 ay sonra tekrardan test için gidecez. bakalım durumlr nasıl olcak.ama şuan için çok iyi eşim açısından.

Dilara Ebrar

kıslaaar şu varikoseli noluuur ama noluuuur sakın gözünüzde büyütmeyin.benim eşimdede varikosel vardı.hemde bi taraf 3.derece diğer taraf 2.dereceydi.doktor hamile kalma şansın sadece %5 demişti.bisde ameliyat olduk.ama ameliyattan sadece 12 gün sonra döllenme oldu.o ay ben hamiş olduğumu öğrendim.hamile kalmamın ameliyatla hiçbir ilgisi yoktu.ikinci üçüncü bebekler için hazırlık oldu sadece.(allah nasip ederse)

yani Allah isterse o %5 lik kısımdan size bebek nasip eder.ama mutlaka doktor ameliyat derse onuda olun.tedavi olmazsa kalıcılık olabilir.

allah yardımcınıs olsun.allah eşlerimisden razı olsun.neleri var tedaviyi kabul etmiyor kendine yediremiyor. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

umut vardır

eşimin ameliyatından 3 buçuk ay geçti.dün test yapıldı.sadece sayıda etkili oldu.28 milyondu,38 milyona çıkmış.hareketlilik yine sıfır.hiç yok canlı sperm yani işe yaramamış.biraz daha beklememiz gerek dedi doktor.hastanede zor tuttum kendimi aglamamak için.ne yapcaz ne olcak bilmiyorum.eşim çok üzüldü.çocukları o kadar çok seviyor ki bu ona agır geliyor.bende belli etmiyorum ona ama bende çok üzülüyorum.allahım bizlere yardım et.dualarımızı kabul et.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: umut vardır - 03 Mayıs , 2011, 12:19:54
eşimin ameliyatından 3 buçuk ay geçti.dün test yapıldı.sadece sayıda etkili oldu.28 milyondu,38 milyona çıkmış.hareketlilik yine sıfır.hiç yok canlı sperm yani işe yaramamış.biraz daha beklememiz gerek dedi doktor.hastanede zor tuttum kendimi aglamamak için.ne yapcaz ne olcak bilmiyorum.eşim çok üzüldü.çocukları o kadar çok seviyor ki bu ona agır geliyor.bende belli etmiyorum ona ama bende çok üzülüyorum.allahım bizlere yardım et.dualarımızı kabul et.
caınm benimm ALLAH yardımcınız olsun.insallah hiç beklemediğiniz bir anda kendiliğinden düselir esinin durumu.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım nickin de öyle diyo zaten... UMUT HEP VARDIR.... yeter ki pes etmeyin. ibrahim saraçoğlunun bitkesel kürlerini araştırın. bazen alternatif tıp daha fazla işe yarıyo. llah yardmıcınız olsun canım..  :amin:

umut vardır

her şeyi denedik deniyoruzda.bizi sınıyor allah sabrımızı deniyor vercek biliyorum içimde hep umut var

NESLİİİ

canım benim kuzeniminde eşi ameliyat oldu ve 2-3 ay onunda sonuçları pek iç açıcı değildi ama ALLAHım ameliyattan 5 ay sonra bebek haberi aldılar.hiç moralini bozma.benim hayat görüşüm şudur hep.YETERKİ ALLAHIM İSTESİN... olmayacak hiç bişey yoktur. :flowers: