27 Nisan , 2024, 21:57:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evin Tek Oğluyla Evlilik

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Aralık , 2010, 14:14:18

« önceki - sonraki »

Balböceği

Benimki 4. erkek cocuk bende yirttinmi ??

sanmiyorum  :ehi: :ehi: benim bir abim bide kardesim var esim cok kardesli olmami

istermis dedimki napiyim vermemis ALLAH  :ehi: :ehi:

Bende dedim cok kardesi olmasin dedim  ama buyuk konusmusum 3 ablasi 3 abisi var esimin  :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: CatWoman - 16 Ocak , 2011, 14:54:34
Benimki 4. erkek cocuk bende yirttinmi ??

sanmiyorum  :ehi: :ehi: benim bir abim bide kardesim var esim cok kardesli olmami

istermis dedimki napiyim vermemis ALLAH  :ehi: :ehi:

Bende dedim cok kardesi olmasin dedim  ama buyuk konusmusum 3 ablasi 3 abisi var esimin  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: bencedce buyuk konusmussun :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

SERKAN malesef evın tek oğlu  :honk:

Aytii

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 05 Temmuz , 2011, 23:53:56

ilk sayfada yazdigini okudunmu  :ehi: :toothy10: tek oglan olmadigi için sansliyim demissin aldinmi simdi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne olmus hem tek oglansa  :dontknow: benim esimde evin tek oglu ve iyikide öyle  8) eltisine sinir olanlar diye bir baslik var orayi okuyunca anladim tek oglan olmasinin degerini  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

miray

ayyyy  :cildir:   :cildir: hiç tavsiye etmem  :BangHead:  :BangHead:
helede benim kaynanam gibi oğluşuna aşırı bağlı bi kaynana varsa  :cildir:  :cildir:  :BangHead:

Aytii

aman eltiniz olsa sikayet edersiniz tek oglan olsa sikayet edersiniz bu ne ya  :ehi:

aydinays

Benim eşimde evin tek oğlu. İki kız kardeşi var. Çok şükür kayınvalidemlede görümcelerimlede iyi anlaşıyoruz. Bir sorunumuz yok. Allahda göstermesin. Şöyle bir gerçek var. Görümceler eğer kardeşlerine bağlılarsa hep kardeşlerinin iyiliklerini istiyorlar. Bence bakış açısı çok önemli. Kayınvalidem sağ olsun eşime kaç kere gelinim senden iyidir demiştir. Bir senelik evli sayılırız ve ben eşimin ailesini nişanımda ve düğünümde gördüm şimdi aynı ilde yaşıyoruz. Bence genel olarak evin tek oğluyla evli olmak o kadarda zor değil. Bana evlenmeden önce bir kadın işin çok zor evin tek oğluyla evleneceksin demişti. Bende onlarında işi zor bende bir evin bir tek kızıyım demiştim. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 15:44:57
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 05 Temmuz , 2011, 23:53:56

ilk sayfada yazdigini okudunmu  :ehi: :toothy10: tek oglan olmadigi için sansliyim demissin aldinmi simdi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne olmus hem tek oglansa  :dontknow: benim esimde evin tek oglu ve iyikide öyle  8) eltisine sinir olanlar diye bir baslik var orayi okuyunca anladim tek oglan olmasinin degerini  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aldım valla agzımın payını :k06: :k06:
büyük konuşmamak lazımmıs :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

eşim de tek erkek çocuk.. hiçbir sorun yok. Hem de tek gelin olmak, rakibinin olmaması çok güzel, çok kıymetli oluyorsun

Aytii

Alıntı yapılan: happines - 14 Temmuz , 2011, 08:44:17
eşim de tek erkek çocuk.. hiçbir sorun yok. Hem de tek gelin olmak, rakibinin olmaması çok güzel, çok kıymetli oluyorsun

:icon_thumright:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 08:47:24
Alıntı yapılan: happines - 14 Temmuz , 2011, 08:44:17

:icon_thumright:

:occasion5: :occasion5: :occasion5:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

krizantem84

valla benim esimde 3 kardesler ben en kücügüyüm kayinvalidemle 4 yildir sorunlar yasiyoruz.mesela diyormuski eger ben ogluma desemki bosan bosanacak diyormus benim esimden icin iste böyle biri ama napiyim yinede susuyorum :crybaby2:

muhribe

böyle bir cadı için canını sıkmaya değmez canım. sen üzüldükçe o zevkten dört köşe oluyordur eminim. sen eşine ve evliliğine sahip çık. Allah ağız tadı versin inş.

krizantem84

sagolasin muhribe ama gercekten herkese arkamdan konusuyor olur olmaz seyler söylüyor cok icime atiyorum uyuyamiorum ALLAH A SÜKÜR ESIMLE GERCEKTEN SUAN icin mutluyum :amin: :amin:
ama gercekten psikolojim bozuluyor.hep bisey buluyor :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

krizantem84

ay inanmiyorum yaaa yazik kadina gercekten olur olmaz yerde benim kayinvalidede cok konusur benim kulagima gelir nedenini bilsen bir kayinvalidem dedigim beniz teyzem biliyormusun.ayrica esime diyorum ama bosver desin dursun diyor onada bisey demiyorum napiyim annesi iste napiyim :sad1: