» Ŧıѕıʟтı « 'nin Yemek Günlüğü :)

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Aralık , 2010, 01:08:32

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

canımsınnn sağol bacımm  :opucuk: :opucuk: dene sıddetle tavsıye ederım kahvaltılarda çok güzel gider çayla bırlıkte  :hungry: :hungry:

FeHi

MaşALLAH ne kadar üretkensin sen ya  :opucuk: yarın sabah bunu yapcammm :hungry:

<<<peri masalı >>>

çok lezzetli görünüyor off acıktım  :k06: ellerin dert görmesin :flowers:

<<AyBüKe>>

Sayende eşimin midesi bayram ediyo özgeee  :ehi:   Evdesin artık madem değişik tarifler bekliyorum senden  ;)   :k06:  Ağlayan pastayı hemen denedim süperdi valla  :opucuk: 

hüzünden_gelme

Sağolun kızlarrr  :k06: :k06: Evde durunca süreklı değişik bırseyler yapmak ıstıyorummm  :hungry: :hungry:

kesınlıkle tavsıye edıyorum deneyınnn  :hungry: :hungry:

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 29 Aralık , 2011, 16:48:43
   Sayende eşimin midesi bayram ediyo özgeee  :ehi:   Evdesin artık madem değişik tarifler bekliyorum senden  ;)   :k06:  Ağlayan pastayı hemen denedim süperdi valla  :opucuk: 

:k06: :k06:

artık boş kalmam süreklı aktıf olurum mutfakta süphenız olmasın  :k06: :k06:

enısteye afıyet olsun lop lop et olsun  :k06: :k06:

<<<peri masalı >>>

özgecim eşlerimize iyilik yapıyorsun tamamda bize iyilikmi yapıyorsun kötülükmü bilemedim  :k06: bizede lop lop et olacak bu gidişle  :toothy10:

hüzünden_gelme

:k06: :k06: :k06: :k06: olcayyy guldurdun benı  :k06:

can boğazdan gelır yıyın garii boşverın  :k06: :k06: :k06: :k06:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: lcy - 29 Aralık , 2011, 16:52:04
özgecim eşlerimize iyilik yapıyorsun tamamda bize iyilikmi yapıyorsun kötülükmü bilemedim  :k06: bizede lop lop et olacak bu gidişle  :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  Doğru diyosun valla  :ehi:

<<<peri masalı >>>

29 Aralık , 2011, 16:55:04 #323 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2011, 16:58:54 lcy
yeme desende yiyoruz sonumuz ne olacak bilemiyorum özgecim  :toothy10:

bu aralar allahtan midem kötü o halde hala yemek düşünüyorum ya  :ehi: :ehi:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 29 Aralık , 2011, 16:53:26
Alıntı yapılan: lcy - 29 Aralık , 2011, 16:52:04

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  Doğru diyosun valla  :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÖZGECİM MİLFÖYLERİN HARİKA GÖRÜNÜYOR  :hungry: :hungry: ELLERİNE SAĞLIK  :opucuk:  BENDE DENEYECEM :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hüzünden_gelme

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

sağol tatlım dene tabi harıka bır lezzet  :hungry:

FeHi

FeHi

Kalemi kağıdı hazır bekletiyom buraya girince ;D Hünerli Özgemin Ellerine sağlık :nazar: :nazar: :opucuk:

Pınar86

valla bende şu kıza bayılıyorum :) maşallah.
bende böyle güzel güzel şeyler yapmayı çok isterdim malesef fazla tarifte bilmem bir kere bir yerde görüp yapsam ikinci sefere güzel olmaz :D bir yere yazar yine aynı tariften yaparım ama sanırım bu iş bide yetenek meselesi Allah vergisi şöyle diyelim canım sıkılınca hemen şunu yapim desem yok öyle aklımda bişey kalmaz :) şöyle yapıp yapıp eşime hava atmayı çok isterdim hamarat olmayı falan ama cıxs :) ama sadece yapmak isterdim yemek değil kilo almak istemiyorum bu aralar akşamları yemeği kaçıyorum kilolar geri geldi eşime yemeklerime el attı artık :D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...