09 Mayıs , 2024, 06:34:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erkeğin Kalbine Giden Yol Seks mi, Yemek mi?

Başlatan hüzünden_gelme, 27 Aralık , 2010, 02:06:08

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

27 Aralık , 2010, 02:06:08 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2011, 09:29:26 g10ca

Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiği kanıtlandı...

Avusturalya'da yapılan bir araştırmaya göre erkekler seksten daha çok yemeği tercih ediyor. Yemek, erkeklere günlük hayatlarındaki en güzel mutluluğu veriyor.
Araştırmada erkeklere günlük hayatlarında en çok zevk aldıkları şeyler soruldu. Yemeğin ilk sırada gelen sonuçlarda, ikinci sırada kişisel başarı, üçüncü sırada dinlenme ihtiyacı geliyor. Seks ise dördüncü sırada kaldı.
Araştırmada kullanılan oranların en büyüğü bayan eşlerinden daha çok yemeğe ve genel olarak hayata aitti.
Psikolog Dr. David Haynes araştırmanın sonucuna şaşırdığını belirtti.
"Kadınlar, bel altı konular ve mantıkla daha çok ilgilenen erkeklere değerlere önem verirler. Ama genel olarak hayattan ve yemekten zevk almanın neden bu kadar ön plana çıktığına anlam veremedim."
"Freudyen perspektifinden baktığınızda bu erkeklerin çocukluklarıyla ilgili olabilir. Erkekler çoğu zaman kadınlar tarafından beslenmiştir."
"Seksten önce yemeğin gelmesini işe şuna bağlayabilirim; yemek hazırlamak için bir kaç saat harcarsınız ama yerken fazla zevk almazsınız. Ama işten gelip sıcak yemek yemenin çok ayrı bir tadı vardır. Bu da seksten daha zevklidir aslında."
Askmen

derbeder

adam açsa gel bi yatak odasina gidelimde seni doyurayim diyemezsin...öpücük öpücük, öpücük ister epicik  :laughing7: yaneh sonucta ac ayi oynamaz degil mi?  :toothy10:

ama her isinde becerikli olupta yatak odasinda adami doyuramiyorsan o zamanda sorunlar baslar maalesef.

ben her ikiside  diyorum :k06:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esma...

bencede her ıkısınınde yerı farklıdır ,ıkısıde olmazsa olmazdır :opucuk:

Demet_dk

asuman1981

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

paçi&uşak=bebek

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benim kalbime giden yol kolumdan,boynumdan,parmağımdan  geçiyorda eşimi bilemiyorum

:ehi:  :ehi:  :ehi:   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: