bebeğim düşmemiş :S

Başlatan SeliN59, 24 Aralık , 2010, 15:55:46

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: kumsal59 - 17 Ocak , 2011, 16:40:59
en son 60 a düşmüştü doktor 15 güne bişiyin kalmaz dedi zaten adet gördüm kafama takıldı kızlar aralığın 13 ünden beri kanamam vardı yani azar azar hep lekeleniyodu çamaşırım sonra ocağın 9 unda tekrar çoğaldı aynen adet oluyomuşum gibi oda düne kadar sürdü ve bitti adet görmüş olduğumu düşünüyorum  :icon_scratch: betül şifada hümeyra hanım var ona gittim ilgili iyi bi doktor
BENİMDE 40 GÜN LEKELENMEM VARDI SONRA BİTTİ 16 GÜN SONRA ADET OLDUM

beteray

canım ona gidiom bende seviommm onu :)
e şimdi sonuç ne kumsalcım anlamadım

SeliN59

sonuç itibariyle kurtuldum kanamam da durdu Allah hümeyra hanımdan razı olsun ne diyim kürtaja gerek kalmadan halletti

beteray

evet yaa hem de ağzı dualı bi insan alttan muayene ederken anladım :) benimde şansa bağlıymış gebelik çarşamba gel dedi klomen verdi.bakalımm...

HASRET!M S@N@

allah bidaha yasatmasın sana canım benm

SeliN59

Alıntı yapılan: beteray - 17 Ocak , 2011, 16:50:27
evet yaa hem de ağzı dualı bi insan alttan muayene ederken anladım :) benimde şansa bağlıymış gebelik çarşamba gel dedi klomen verdi.bakalımm...

inşallah olur canım ya umutsuz olma evet besmele çekiyo bende çok sevdim çok güler yüzlü

beteray

canım tam bi çift rahim varmış girişte çift rahimde çift dolayısıyla meninin gittiği yönde yumurtlamam gerek nereye gidiyosa  :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:

SeliN59

inşallah klomenle 2 taraftanda yumurtlarsın canım ya