29 Nisan , 2024, 12:40:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim düşmemiş :S

Başlatan SeliN59, 24 Aralık , 2010, 15:55:46

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kumsal59 - 24 Aralık , 2010, 16:39:03
netten araştırdım biraz galiba dış gebelik benimkisi dış gebeliktede değerler az az yükselirmiş ve kanama olurmuş aynı durumdayım şuan kürtajdanda çok korkuyorum  :crybaby2: :crybaby2:
canım benim ya kıyamam sana insallah gittiğinde hersey daha iyi olur rabbim bebeğini sana bağıslasn.kürtajdan korkma 2 hafta önce bende oldum bayıltıyorlar kalktığında bitmis.sonrasında biraz ağrı.üzülme canım vardır bi hayır.bak ben 1 ayda 3 kere ultrasona girdim bos gebilik denildi.hemen o gün baska doktora gittim bebeğin var 15 gün olmus öleli dedi yıkıldım iç kanamam olmus 6 haftalıkken ve doktor bana düsük tehliken var demedi 2 kontrolde.halbuki düsük baslamıs içimde büyümüs.artık bana zarar verecekti.ama
DOKTORA ÇOK KIZDIM.TEK SORUMLUSU O İDİ BENİM İÇİN.AMA ANLADIM Kİ RABBİM O BEBEĞİ NASİP ETMEYECEK YA DOKTORU VEYA BASKA BİRSEYİ VESİLE KILIYOR

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

qonca

canm çok qeçmiş olsun inş diğer qittiğinde hayırlı haberler alırsın.. bazı hamilelikte kan gelebilio yani tam kan değilde kahverengi çamur qibi lekeler bunun olması hemen düşük olduğu anlamına qelmio.. keşke başka bi doktora daha görünüp daha sonra içseydin ilaçları(bu arada ağrı kesicinin adı neydi? eğr fortine içtiysen onun hamileler içinde bi sakıncası yok)bide hemen kürtaj olmanı tavsiye etmem eğer ilk gebeliğinse sonra çocuk olmama riski fln oluomuş.. bende 2 düşük yaptım ilk düşüğümde dğm ewine qittim hemn kürtaj yapcaklardı ama ben olmadım evde kendim düşürdüm parçaları daha sağlıklı hem sadece adet sancısı gibi oluo...
allah yardımcın olsun :amin: :amin:

**yeşim**

Kumsalcığım bak dış gebelik olabilir diyorsun iyikide hastaneye gitmişsin ikincide dış gebelik çoktehlikeli canım bebek tüplere yerleşiyor ve orada büyümeye çalışıyor tüplerde dar olduğu için tüpü patlatıyor ve annenin hayati riski başlıyor anne bayılıp şoka giriyor bak senin kanaman olmuş ve bir vesile ile hastaneye gitmişsin Allah korusun daha kötü sonuçlar olabilirdi herşeyde bir hayrı vardır canım Allah seni bağışlasın bebiş herzaman olur yeterki sana bişey olmasın

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: qonca - 24 Aralık , 2010, 17:01:52
canm çok qeçmiş olsun inş diğer qittiğinde hayırlı haberler alırsın.. bazı hamilelikte kan gelebilio yani tam kan değilde kahverengi çamur qibi lekeler bunun olması hemen düşük olduğu anlamına qelmio.. keşke başka bi doktora daha görünüp daha sonra içseydin ilaçları(bu arada ağrı kesicinin adı neydi? eğr fortine içtiysen onun hamileler içinde bi sakıncası yok)bide hemen kürtaj olmanı tavsiye etmem eğer ilk gebeliğinse sonra çocuk olmama riski fln oluomuş.. bende 2 düşük yaptım ilk düşüğümde dğm ewine qittim hemn kürtaj yapcaklardı ama ben olmadım evde kendim düşürdüm parçaları daha sağlıklı hem sadece adet sancısı gibi oluo...

kusra bakma ama cok sacma yazmisin kürtaj olan da kendi düsürende aynidir bence kürtaj eger iyi yapilmissa daha sagliklidir kendin düsük yapinca icinde parca kalabiliyor.ben cok kisiden duydum ilk bebegini kürtajlan aldirmak zorunda kalan ve sonrasinda hemen hamile kalanlari.bende ilk gebeligimde kürtaj oldum ne yani benim bebegim bidaha olmucakmi cok sacmaa  :cildir: :cildir: :cildir:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

ay cnm şok oldum yaaa ne diyeyim allah sana bağışlasın bebeğini

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: kumsal59 - 24 Aralık , 2010, 15:55:46
kızlar aralığın 13 ünde kanamamdan dolayı erzurum da kadın doğum hastanesine gitmiştim ordaki doktor düşük yaptığımı söyledi düşük ağrılı olabilir hemen bir ağrı kesici al çok ağrın olursada gel yatırıcam demişti neyse benim 1 hafta boyunca kanamam oldu tabi düşük yaptım diye ağrı kesici aldım mide için ilaç kullanıyodum tekrardan onlara başladım falan geçtiğimiz pazartesi kanamam bitmişti çafrşamba günü korkunç bir ağrıyla beraber tekrar koyu kahve kanamam başladı hemen aynı hastanenin acilene gittik kan tahlili yaptı sen düşük yapmamıssın gebelik değerlerin yükselmiş dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: beta 550 ama gene bir arıza var bebek göükmüyo ultrasonda ve beta sadece 500 e yükselmiş halbuki binlerde olmalıymış offfffffffffff ne bileyim 2 gündür hastanede yatıyorum ilk önce parça kalmış dediler ultrasonda temiz çıktım sonra dış gebelik dediler onada kesin tanı koyamıyorlar çünkü değerlerim ilk gün 523 2.gün 510 bu günde 540 çıktı inişli çıkışlı doktor eve yolladı az önce tanı koyamıyorum dedi ama sağlıksız bi gebelik olduğu ortada dedi 2 gün daha bekleyelim pazartesi gel değerlerine bakalım bi değişiklik yoksa kürtaj edicem dedi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bebek düştü zannedip 1 hafta boyunca ilaç kullandım ondanmı böyle oldu anlamıyorum lanet doktor bi insan bukadarmı şanssız olur ya :y25:
AY İNANMYORUM YAA.  :'( :'(  ARKADAŞIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. :opucuk: YA BİZ BU HAYATTA KİME GÜVENECEZ ARTIK  :cildir: :cildir:
ŞU SALAK DOKTORUN YAPTIĞINA BAK.CANIM BENİM HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN.İNŞALLAH DEĞERİN YÜKSELİR BEBEĞİN SENİNLE KALIR.  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

qonca

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Aralık , 2010, 18:09:05
Alıntı yapılan: qonca - 24 Aralık , 2010, 17:01:52

kusra bakma ama cok sacma yazmisin kürtaj olan da kendi düsürende aynidir bence kürtaj eger iyi yapilmissa daha sagliklidir kendin düsük yapinca icinde parca kalabiliyor.ben cok kisiden duydum ilk bebegini kürtajlan aldirmak zorunda kalan ve sonrasinda hemen hamile kalanlari.bende ilk gebeligimde kürtaj oldum ne yani benim bebegim bidaha olmucakmi cok sacmaa  :cildir: :cildir: :cildir:

hayır cnm ne alaka olmamakla ben sadece duyduğumu yazdım kesin olmuo die bişey dedim mi.. bnde doktor kontrolünde evde düşürdüm içimde de parça kalmadı sık sık doktora qidiorum ben.. çok doktor değiştirdim ve hepside en iisini yapmışın dedi. o kadr sancım oldu ki kaç sefer aradım doktorumu sancım çok oluo die ama sakın qelme dedi kürtaj yaparım ama senn vücudun atabilio parçaları en sağlıklısı da bu dedi... ben sadece duyduğumu söyledim

Shadowqueen

24 Aralık , 2010, 19:31:07 #22 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2010, 19:32:39 Shadowqueen
Alıntı yapılan: kumsal59 - 24 Aralık , 2010, 16:39:03
netten araştırdım biraz galiba dış gebelik benimkisi dış gebeliktede değerler az az yükselirmiş ve kanama olurmuş aynı durumdayım şuan kürtajdanda çok korkuyorum  :crybaby2: :crybaby2:

Canım öncelikle inan çok ama çok üzüldüm çok geçmiş olsun,Rabbim hayırlısını nasip etsin. Sende dış gebelik olsa kesen hiç oluşmazdı çünkü dış gebeliğin nedeni anne karnında kese oluşamaması durumunda bebeğin annenin tüplerinden birinde oluşması ve orayı patlatması sonucu kanama olmasıdır. Doktor sana kesen var ama bebek yok demiş canım muhtemelen boş gebelik yaşıyorsun. Umarım tez zamanda acısız kurtulur ve tekrar sağlıklı bir bebek sahibi olursun  :amin: :amin: :amin:

н∂vv∂ ツ

çok geçmiş olsun canım
Rabbim hayırlısını versin

Uploaded with ImageShack.us

SeliN59

canlarım hepinize teşekkür ederim yarın özelden randevu aldım saat 9 da bakalım o ne diyecek evet Allah ne yazdıysa onu yaşıyoruz ama 10 gündür ağrı çekiyorum boşu boşuna bebeğin düştüğünü sanıyorum çok zordu Allahım yardım etsin

"<<<ZEHRA>>>

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÇOK KIZDIM OKUYUNCA HAYRET YANİ BU KADAR UCUZ İŞTE.....NEYSE HAYIRLISI OLUR HAKKINDA İNŞALLAH

susanna

kumsalim gecmis olsun tatlim basina gelenleri ogrenince kanim dondu resmen canini emanet ettigin kendine doktor demeye utanmayan bir insan nasil kanamayla hastaneye gidersinde kan testi yapmadan dusuk yapiyosun der nasil ilac kullan der yaa  :cussing: :cussing: :cussing: aklim almiyo arkadasim bebegin gercekten dusmus olsa kismet degilmis dersin ama aradan nerden baksan 15 gun geciyo aa sen bebegini dusurmemissin diyo parcalasaydin o doktoru yeriydi
arkadasim bebisin sonucu ne olursa olsun muhakkak yasal yollara basvur hemde mumkunolan en kisa zamanda  :icon_thumright: gerek bedensel gerekte psikolojik iskence uygulamis bu kendine doktor diyen gerizekali istesen lisansini kaybettirebilirsin o yaratiga  :cussing: :cussing:
arkadasim ne olursa olsun guclu ol lutfen ve baska baska doktorlardanda fikir al olurmu

kimse kusura bakmasin lutfen bu durum oyle sinirlerimi bozduki uslubum sert geldiyse kimse kusura bakmasin lutfen

suzannn

çok geçmiş olsun canım inşallah psikolojik olarak kötü durum inşallah çabuk atlatırsın doktorlar bazen gerçekten ilgilenmiyorlar benim dış gebeliğimde değer 1400 lerdeyken kürtaj oldum ve hala düşmüyordu değerim dış gebelik olduğu kesinleşti öyle bişeydiki rahim tertemizdi hiç bişey görünmüyordu sanki normaldi sonra kanser tedavisinde kullanılan bi ilaçla değer düşürüldü ve 2 ay zor kurtuldum sonra 7 ay sonra tekrar hamile kaldım bu seferde dış gebelik olabilir dediler değerler düşüktü 5 gün sonra kanamam başladı acile gittim ve değerim 2 ye düşmüş dr düşük dedi yolladı bu seferki normal düşükmüş benim anlamadığım senin kanaman varken betaya bakılmadımı çünkü beta önemli eğer benimde kanamam varken yüksek çıksaydı yatıracaktı

^^MUCİZEMMM^^

26 Aralık , 2010, 13:55:47 #28 Son düzenlenme: 26 Aralık , 2010, 13:57:46 mucizemmm***
ahhh canım benim çok geçmiş olsun...biz doktorlara güvenemiyceksek kime güvenicz kimdem medet umucaz.....ahh şu doktorlar sadece para için yaıpyorlar işlerini.hepsi değil belki ama çogu :BangHead: :cussing: :cussing: allah yardımcın olsun canım.belki bir mucize olur ve herşey düzelir.kimbilir allah çok büyük  hayatta olmaz denilen herşey olabilir canım tekrar geçmiş olsun rabbim bebeğini sana bağışlasınn :amin: :amin: :amin: :amin:

SeliN59

kızlar herkese teşekkürler destekleriniz için dünde özel hastaneye götürdü eşim ordada bi gece yattım az önce taburcu oldum 2 gündür dün değerim yükselmişti bu günde 450 ye düştü anlamadım gitti doktor salıda kanıma bakıcak salıya kadar kendiliğinden düşmezse iğneyle düşürücekler gerçekten çok zor bi durum  suzann aynı durumdayız canım bir an önce kurtulmak istiyorum ağrım var devamlı kanamam var Allah yardım etsin çaresiz çaresiz bekliyorum