bebeğim düşmemiş :S

Başlatan SeliN59, 24 Aralık , 2010, 15:55:46

« önceki - sonraki »

SeliN59

kızlar aralığın 13 ünde kanamamdan dolayı erzurum da kadın doğum hastanesine gitmiştim ordaki doktor düşük yaptığımı söyledi düşük ağrılı olabilir hemen bir ağrı kesici al çok ağrın olursada gel yatırıcam demişti neyse benim 1 hafta boyunca kanamam oldu tabi düşük yaptım diye ağrı kesici aldım mide için ilaç kullanıyodum tekrardan onlara başladım falan geçtiğimiz pazartesi kanamam bitmişti çafrşamba günü korkunç bir ağrıyla beraber tekrar koyu kahve kanamam başladı hemen aynı hastanenin acilene gittik kan tahlili yaptı sen düşük yapmamıssın gebelik değerlerin yükselmiş dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: beta 550 ama gene bir arıza var bebek göükmüyo ultrasonda ve beta sadece 500 e yükselmiş halbuki binlerde olmalıymış offfffffffffff ne bileyim 2 gündür hastanede yatıyorum ilk önce parça kalmış dediler ultrasonda temiz çıktım sonra dış gebelik dediler onada kesin tanı koyamıyorlar çünkü değerlerim ilk gün 523 2.gün 510 bu günde 540 çıktı inişli çıkışlı doktor eve yolladı az önce tanı koyamıyorum dedi ama sağlıksız bi gebelik olduğu ortada dedi 2 gün daha bekleyelim pazartesi gel değerlerine bakalım bi değişiklik yoksa kürtaj edicem dedi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bebek düştü zannedip 1 hafta boyunca ilaç kullandım ondanmı böyle oldu anlamıyorum lanet doktor bi insan bukadarmı şanssız olur ya :y25:

ORNA

ayyy canım çok geçmiş olsun sağlıksız olup doğacagına Allah hayırlısını versin canım üzülme bekle bakalım ne olacak  :'( :'(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

okuyunc sok oldum yaaa  :cildir: doktor nasil böyle hata yapabilir  :cussing: :cussing: :cussing: hayirlisi olsun senin icin cnm  :opucuk:
:nazar: :nazar:

pırıl

çokçok geçmiş olsun canım,,

KasrıCinan

çok geçmis olsun canım insallah duzelir iyi olur hersey

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ayışığı

ayy canım benim yaa inanamadım okuyunca nasıl bi doktora denk gelmişsin sen öyle Allak yardımcın olsun.hakkında hayırlısı bakalım .inşallah pazartesi baktıgında normal bi gebelik görür  :amin: :amin: :amin:
Allah yardımcın olsun  :opucuk:

HASRET!M S@N@

AYY BENDE OKUYUNCA COK SİNİRLEDİN CANIM YA BÖYLE BİRSEY NASIL OLABİLİR BEN YERİNDE OLSAM MAHKEMEYE VERİRDİM DOKTORU

Aytii

tek kelimeyle YUH diyorum o doktora  :honk:

bencede dava aç ona sen sağlıkla oynuyo  :cussing: adam

SeliN59

netten araştırdım biraz galiba dış gebelik benimkisi dış gebeliktede değerler az az yükselirmiş ve kanama olurmuş aynı durumdayım şuan kürtajdanda çok korkuyorum  :crybaby2: :crybaby2:

Yaseminnn

Bencede o aptal doktora dava ac canım çok geçmiş olsun ya  :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bunun vebalini nasıl ödiyecekse o doktor.canım benim allah yardımcın olsunnn
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

canım benim ya çok geçmiş olsun doktorlara denilecek lafım yok Allaha havale ediyorum
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kumsal59 - 24 Aralık , 2010, 16:39:03
netten araştırdım biraz galiba dış gebelik benimkisi dış gebeliktede değerler az az yükselirmiş ve kanama olurmuş aynı durumdayım şuan kürtajdanda çok korkuyorum  :crybaby2: :crybaby2:
cnm kürtajdan hic korkma bende yasadim iki ay önce sana tam narkoz veriyolar uyuyosun hic bisey anlamiyosun  :opucuk: 15dk da bitiyo zaten sonrasinda da adet sancisi cekiyon cok az bu kadar sonradanda eve gidiyon korkma cnm  :aferin:

HASRET!M S@N@

kumsalcım gercekten o kadar cok üzüldüm ki sanki basıma gelmiş gibi ya allah sabrını bol versin kardesim bol bol dua et allaha sıgın olur mu tatlım belli olmaz belki bir mucize olur tıpkı hamileliğin gibi canım ama bence o doktorda kürtaj olma baskasına git

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KUMSALCIM ÇOK GECMİŞ OLSUN BENDE SENIN YAŞADIKLARINI 2 SENE ONCE YAŞAMIŞTIM NELER HISSETTIGINI ÇOK IYI ANLIYORUM  :'( :'( :'(
ALLAH ŞİFA VERSIN :amin: :amin:
BENDE KURTAJ OLDUM KANAMAM DURMADIGI İÇİN
HIC KORKMA UYUTTULAR BENI 15 DAK KENDIME GELDIM HIC BIR SEY HISSETMIYORSUN
KURTAJDAN SONRA ÇOK RAHATLAMIŞTIM
ÇUNKU SANCI ÇOK ÇEKTIM  :y25: :y25:
GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM  :flowers: :flowers: