04 Mayıs , 2024, 23:44:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hep Birlikte Anne Olalım İnşallah..

Başlatan ÖZLEM & HASAN, 23 Aralık , 2010, 11:33:41

« önceki - sonraki »

ÖZLEM & HASAN

Kızlar inşallah Ocakta isteyen tüm herkes dileğine kavuşur ve o güzel duyguyu birlikte yaşariz :)

almina

inşallah özlem isteyen herkeze ocak ayı hayırlı olur allahım bebek isteyen herkesi güldürsün içinde bizleride

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: almina - 23 Aralık , 2010, 11:39:51
inşallah özlem isteyen herkeze ocak ayı hayırlı olur allahım bebek isteyen herkesi güldürsün içinde bizleride
:amin: tatlımmm. güzel haberleri verelim birbirimize Ocakta inşallah.

ÖZLEM & HASAN

Kızlaaaaaaaaaaaaaaar  Hiç Ocakta bekleyen yok muuuu  :director: :director: :director:

ilkcemre

rabbim dualarınızı kabul etsin inşallahhhh hepinizin kucağı 3er 5er bebek dolsun inşallahhhh  :opucuk:

ayse.servet

:nazar: inş hepimiz için hayırlı bi yıl olur.  :binkybaby:

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: ♥✿Ꮸέრჩέ✿♥  ヅ - 23 Aralık , 2010, 13:02:17
rabbim dualarınızı kabul etsin inşallahhhh hepinizin kucağı 3er 5er bebek dolsun inşallahhhh  :opucuk:
:amin: tatlım her isteyene hayırlısı kadar hayırlı zamanda versin Rabbim inşallah canım.
Senin de bebişini Allah bağışlasın.

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: ayse.servet - 23 Aralık , 2010, 13:03:16
:nazar: inş hepimiz için hayırlı bi yıl olur.  :binkybaby:
inşallah caım benim seninle de tanıştığıma memnun oldum canım.
dileklerimiz kabul olsun  :amin:

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: Aytii - 23 Aralık , 2010, 13:00:16
çooook var  :laughing7:
"çooook vaar" tabii de o var olanlar buraya gelsin işte anlatalım güzel şeyleri...

nihal_ela

Bende ocak ayını bekliyorum kızlar. dün aşılamam oldu. Bakalım tutarsa inşallah hamileyim

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: nihal_ela - 23 Aralık , 2010, 13:10:32
Bende ocak ayını bekliyorum kızlar. dün aşılamam oldu. Bakalım tutarsa inşallah hamileyim
İnşallah canım Rabbim istediğin zamanda versin..

__nil__

kızlar kötü haber vermek istemem önce 3-5 gün kadar önce böyle bir konuyu site yöneticisi sildi malesef ve hamileler ve hamile kalmak isteyenlere ekledi.bu ay bitince aralık ayını da kapatıcakmış zaten.haberiniz olsun

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Aralık , 2010, 13:59:27
kızlar kötü haber vermek istemem önce 3-5 gün kadar önce böyle bir konuyu site yöneticisi sildi malesef ve hamileler ve hamile kalmak isteyenlere ekledi.bu ay bitince aralık ayını da kapatıcakmış zaten.haberiniz olsun
okeydir teşekkürler yine de bilgilendirdiğin için..

almina