08 Mayıs , 2024, 08:06:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Hay anasını beee bitti orda  :caca: :caca: :caca:

@Melek Yüzlüm@

ulannnnn ne güze tv bana kaldı izlicem dedimmm bitti diziiii hay böyle şansın taaaa........... :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir:

burcum

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa demedim mi burada biticek diye :cildir:
bir daha ki bölümde hatice sultanla koca kadın neydi adı o içeriye girer :cildir: :cildir: :cildir: kurtarırlar ruhuspuyu :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ah uleyn kaç senedir keyifle seyrediyorumşu diziyi içine ettin be firuze seyredesim gelmiyor artık :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

<<AyBüKe>>

ruhuspu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Nasıl 3,5 attı ama Firuze ohh ohhh  :hieyt:

Şu hürrem her anında asalet saçıyo etrafına haa nasıl bi kadın yahuu  :)

laracroftt

hayır hayır olmaaaaazzzz boylee bıtmemelıydııııı  :caca:

Balböceği

O değilde Firuze sallanırken sunlar gecti beynimden  :toothy10:

Kafası koptu mu? Nefes almaları hemen bitiyor mu?

Bende cok caniyimmm  :ehi: :ehi:  hemen Ölsün diye saniyeleri takip ediyorum  :toothy10:

burcum

fatma hay senin şansına mıçayım arkadaşım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kız tam ağzının tadıyla hürrem seyredicek hürrem bitsin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aybükecim aselet işte anacım bütün dünyayı ayakları altına alacak :icon_thumright: herkesi doğduğuna pişman edecek yakışır da az çektirmediler :cildir:

burcum

eda bende ağzına baktım birşeyler söylüyordu dua mı ediyor diye baktım daha sonra ecnebi bu dedim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Bende dua ediyor zannettim  :ehi: :ehi: :ehi:

O kerkenez ölmediği sureçe bana uyku haram  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: burcum - 31 Ekim , 2012, 23:28:42
fatma hay senin şansına mıçayım arkadaşım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kız tam ağzının tadıyla hürrem seyredicek hürrem bitsin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aybükecim aselet işte anacım bütün dünyayı ayakları altına alacak :icon_thumright: herkesi doğduğuna pişman edecek yakışır da az çektirmediler :cildir:

bencede aynısından yaaaa  :cildir:   nolcek benim bu hallarımmmm

laracroftt

dua edıyo zaten farsca
sehzade cıhangırın agrısını duayla nasıl yok ettıgını hatırlayın...
ben sadece dua edıyorum sultanım,ellerımı tanrının merhametıne bırakıyorum dıyordu hurreme

burcum

abowwwwwwwwwwwwwwwww kız gülçinnnnnn sende de bi firuze havası süzmeye başladım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız maşallahhhhhhhhhhhhhhhhh nasıl bir akıldır hepsini aklında tutuyonnnn :nazar: :nazar: :nazar: ben ihtiyarlamışımmmmm sadece hürrem arkandayımdım diyebiliyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

:ehi:  :ehi:  :ehi:
Hafızam kuvvetlıdır nüküm :k06:
Ocaktakı yemegı unuturum,ama en olmadık seyler aklımda kalır :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: en güzelini yapıyorsun işine geleni aklında tut :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt