Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

ღ♥ Nilda♥ღ

sanırım asi hortladıı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

edaa seninki geldii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

burcum

manyaklık parayla değil ki bedava :ehi: :ehi: :ehi: he kaşıntım var diyorsan itinayla kaşırız :caca: :cussing: :violent1: :cildir:

by.charisma

hürreme laf söyletmem :P:DDDD

mutluluk

M.YÜZYIL DEDİN Mİ NÜKÜM GELİR AKLA :ehi: :ehi: :ehi:

mutluluk

NASILSIN CANIM :opucuk:

NİLDOŞDA BURDAMI :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

off bu gün de çok heyecanlı  :tongue3:

burcum

Alıntı yapılan: mutluluk - 21 Mart , 2012, 11:57:20
M.YÜZYIL DEDİN Mİ NÜKÜM GELİR AKLA :ehi: :ehi: :ehi:

:opucuk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bugün benim günüm zaten ben hürrem af yok acı yokkk :ehi: :ehi: ne işlemiş kadın beynime :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

mustafa hürreme bağırıyor :caca: :cildir: canına susadı bu çocuk :ehi: :ehi: :ehi:
mahdevran öğrenmiş mustafanın gözdesinin hürremin elemanı olduğunu ben demiştim ama geçen sefer çok sıçradı :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

salak musti  :laughing7:

anasının yüzünden kellesinden olucak  :sad1:

burcum

iyi bari hergün halvet yapıyor gençliğine doyamadan gitmicek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

anaaaaaaa ibonun kelle gidiyor mu bu bölüm :honk: ay hatice sultana yazık üzüldüm :y25: kibir deyip deyip duruyor sülüman da asıl kibir onda döt kalkıntısı :caca: :cildir: :cussing: pargalısız güzel olmaz bu dizi ya hürrem kiminle didişicek :ehi: :ehi: :ehi: gerçi o bulur didişicek birilerini :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

hürremin kıza tilt oldum iyice bacaksız :cildir: :caca: :caca: :caca:

burcum

mustafa ahanda diyeyim ben sana sen bittin ipini kendin çektin bilesin :-* :wave: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yallah tahtalı köye :ehi: :ehi: :ehi: