27 Nisan , 2024, 13:06:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı

"Show TV'nin Huysuz Virjin'e dans yarışması yaptırmasına kızan Acun Ilıcalı, TNT'yle anlaştı."
"Muhteşem Yüzyıl, Show TV'den ayrılıyor, TNT'ye geçiyor."
"Kurtlar Vadisi Pusu'dan sonra Acun Ilıcalı ve Muhteşem Yüzyıl da TNT'ye geçiyor."
"Acun Ilıcalı, Show TV'yle bağlarını kopardı, dans yarışmasını Star TV'de, diğer yarışmaları Kanal D'de yapacak."
Bir söylentidir aldı başını gidiyor.
Ya birileri 'korsan bildiri' basıp, el altından insanlara dağıttı ya da birileri mail zinciri oluşturup, bu söylentileri İstanbul'un dört bir yanına yaydı.
TNT, 'Kurtlar Vadisi Pusu' flaş transfer yaptı ya, diğerleri de olabilir gibi geliyor insana...
Peki bunların doğruluk payı var mı?
İşin doğrusunu öğrenmek için tarafların tümünü aradım.
'Sülüman'a yol mu göründü?
TNT'nin yöneticilerinden Pelin Akat, "Bir takım görüşmeler var, ama netleşen bir şey yok henüz" dedi.
Saner Ayar'ın söyledikleri de benzer şeylerdi:
"Yeni yayın dönemi için bir takım görüşmelerimiz var, ama şu an 'Kurtlar Vadisi Pusu' dışında anlaştığımız başka proje yok, ama söz, olursa ilk sana söylerim."
'Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı.
Telefon edip, 'Muhteşem Yüzyıl'ın Show TV'den ayrılıp, TNT'ye geçip geçmeyeceğini sorduğum Savcı, şunları söyledi:
"Şu an Show TV'deyiz gibi görünüyor. Başka kanallardan da teklifler var, ama hiçbiriyle masaya oturmadık."
Star TV yetkililerini arayıp, Acun Ilıcalı'yla dans yarışması için anlaşma yapıp yapmadıklarını sordum.
Aldığım yanıt, "Keşke Acun bizde program yapsa" oldu
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Acunu severim delikanli cocuktur   ;D

derbeder

AlıntıMUHTEŞEM ŞEHZADE

Malkoçoğlu 'Burak Özçivit'in ardından Mehmet Günsür de 'Muhteşem Yüzyıl' kadrosuna katıldı. Oyuncu, Şehzade Mustafa'yı canlandıracak
- Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Selma Ergeç, Okan Yalabık ve Nur Fettahoğlu gibi isimlerin başrolünü paylaştığı 'Muhteşem Yüzyıl', kadrosuna dahil olan oyuncularla eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak.
- Geçen sezon yayınlandığı günden itibaren eleştirilere maruz kalan 'Muhteşem Yüzyıl', yeni sezonda birbirinden sürpriz isimlerle ekrana gelecek. Çekimleri Edirne'de başlayan dizinin savaş sahneleri büyük bir titizlikle filme alınıyor.
- Oyuncuların sıcak havada at üzerinde zor şartlarda çalıştığı dizinin kadrosuna, 'Malkaçoğlu'nu oynayacak Burak Özçivit'in yanı sıra sürpriz bir isim Mehmet Günsür. Son olarak 'Aşk Tesadüfleri Sever'le adından söz ettiren Günsür, diziye Kanuni Sultan Süleyman'ın  38 yaşında boğularak öldürülen oğlu şehzade Mustafa rolüyle dahil olacak.

ASKERiN GÖZDESiYDi
Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'dan olmayan iki oğlundan biri Şehzade Mustafa, iyi eğitimli, çok cesur ve başarılı bir askerdi. Halkla askerin çok sevdiği Mustafa, Hürrem tarafından tehlike olarak görüldüğü için birçok entrikaya maruz kaldı. Kanuni, Hürrem'in dolduruşuyla, Şehzade Mustafa'nın öldürülmesini  emretti.

Balböceği

°•.ℓανιηуα.•°

yuppiiiiiii  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

bu akşam başlıyo,bayılıyorum bu diziye  :hello2:

Balböceği

Heyecan ve merak icerisindeyim  :ehi:

asya81

nedense diziden pek randıman alamadım biraz sıkıcılaşmışmıydı banamı çyle geldi bi ara baya sıkıldım.demir demirkanda dizideydi neydi öyle kanatlar felan  :toothy10: :toothy10: olmamış

Lă_Tăhzen!

show tv'nın neden yaz boyunca doktorlar yaz suprızı kıs suprizi gibi programlar yayınladıgını sımdı anladım ve hak verdımm sabah bı programda ızledım sezonun en pahalı dızısıymıs muhtesem yuzyıl bolum bası 500 bin tl masrafmıs  oyuncu maaslarıda cabası  ;D   :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

asyacım ben de tam tersi inanılmaz keyif aldım diziden. en etkileyen sahnesi de matrakçının victoriayı denize kendi ellriyle atmasıydı  :sad1:

derbeder

AlıntıMuhteşem Yüzyıl'da ayrılık!

Yeni sezona da zirvede başlayan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin 'Valide Sultan'ı Nebahat Çehre, yıl sonunda diziden ayrılıyor.
Dizide Kanuni Sultan Süleyman Han'ın annesi Valide Sultan'ı canlandıran oyuncu, TNT ekibiyle konuşurken sezon finalinde öleceğini ağzından kaçırdı

°•.ℓανιηуα.•°

ben bu kadının hayranıyım. gitmesin diziden ama yaa...

derbeder

iyide cocuklar buyuyecek bu kadin hala yasiyor olamazzz  :ehi:

bende cok begeniyorum bu kadini, yaneh bu yasta umarim bizde boyle dinc gozukuruz  :love9: :k06:

suzannn

asya81

bu hafta arada  kez reklam sokmaları diziye olan ilgimi kaybettirdiği gibi dizi çok yavaş ilerlerdi.izabella fortuna olmamış ne sinir tip  :cildir: :cildir:

derbeder

bu kararla harbiden tezegini cikarmis oldular..
tabii mehmet ali hayranlari ne dusunurler bilemem.

Alıntı

Muhteşem Yüzyıl'de sürpriz isim
"MUHTEŞEM Yüzyıl"a Burak Özçivit ve Engin Günaydın'ın ardından sürpriz bir isim daha katılıyor.

Kanuni Sultan Süleyman dönemini anlatan dizide yakında Mehmet Ali Erbil de oynayacak. Ünlü şovmen, oynayacağı bölümlerin senaryosunun henüz yazım aşamasında olduğunu söyledi: "Muhteşem Yüzyıl, beğeniyle izlediğim bir dizi. Yapımcı Timur Savcı, bana dizide oynamamı teklif etti. Ben de önce senaryoyu görmem gerektiğini söyledim. Tarihi bir dizide oynamak bana gurur verir. Şu anda rolüm ve oynayacağım bölümün senaryosu yazılıyor. Bir problem çıkmazsa, rolümün hakkını veririm."