Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: FeHi - 12 Mayıs , 2011, 14:50:11
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Nisan , 2011, 11:08:21
hakkaten ya... kadın kuluçka makinası gibi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: tek seferde hemen hamile kalıyo :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: Aynen Öznur Adam ceketini atsa hamile kalıo :laughing7:

amaaaa aytenin de dediği gibi cemile hürremi geçti  :ehi: :ehi: :ehi: hayret ediyorum fatmagül nasıl hamile kalmadı  :ehi: :ehi: :ehi:

yasmin24

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 28 Nisan , 2011, 13:20:55
Gidip taktik alıcam nasıl tek seferde 90 dan vuruyor.Bizede versşn sırrını bizde soyumuzu devam ettirelim :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yasmin24

ya bu dizilere bak bak sinirlerim bozuluyo nasıl böle pat die hamile kalıyolar şimdide hatice gebe  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: yasmin24 - 12 Mayıs , 2011, 14:57:14
ya bu dizilere bak bak sinirlerim bozuluyo nasıl böle pat die hamile kalıyolar şimdide hatice gebe  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

dimi....  :ehi: :ehi: :ehi: ölür müsün öldürür müsün yani  :ehi: daha geçen hafta düğünleri oldu,bu haftaki bölümde gebe çıktı hatice.  :k06:

asya81

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 12 Mayıs , 2011, 14:47:43
kızlar benim de merak ettiğim bişey var. hani film başlarken tarihi olay ve kahramanlarından esinlenilmiştir diyor ya. acaba diğer dizilerde olduğu gibi ( yaprak dökümü,hanımın çiftliği vs.) tarihin akışından sapılıp konu değişir mi. ya ben hürremden gıcık aldım. şimdi tarihe göre o kazanacak. filmde değişir mi acaba?
BU DİZİDE GENEL HATLAR DIŞINDA DOĞRU BİR YER YOKKİ SENARYO DEĞİŞİK MESELA GERÇEKTE MAHİDEVRAN HÜRREMLE UĞRAŞMIYORKİ ACISINDAN EVLADI VEFAT ETTİĞİ İÇİN.(2 ÇOCUĞU VARMIŞ BİRİ HASTALIKTAN ÖLMÜŞ) OKADAR ÇOK ŞEY VARKİ GERÇEKTEN RESMİNİ ÇİZDİRMİŞ SULTAN SÜLEYMAN AMA  LEONARDA VİNCİ YE .OKUDUĞUM İÇİN ÖLE OLDUĞUNU BİLİYORUM.EĞER KİTAP YANLIŞ DEĞİLSE

°•.ℓανιηуα.•°

asyacım senin okuduğun kitap doğrudur. zaten film başlarken de diyo ya esinlenilmiştir diye. inşallah filmin sonunda zafer hürremin olmaz. tarihte onun olmuş zaten  :ehi:

derbeder

meryem uzerli normalde hic oyle havali biri degil, hatta cok tatli saftrik birsey  :k06: hele o bozuk aksaniyla konusmasina hastayim  :love9: Allah sahibine bagislasin  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Gecenlerde tv'de bi tarihci osmanli cariyelerinden bahsediyordu

Cariyelere 8 yil egitim verirlermis hepside abdestli namazliymis

ama dizi olabildigince degisik  :k06:

Hatice sultan hurrem'den ders almis sanki  :k06: :k06:

___kıymık___

leo ile hurrem konuşurken kım geldi
son reklamdan sonrasını ızlemedım :'(
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

°•.ℓανιηуα.•°

viktorya yani sadıka geldi ve onları dinledi.

derbeder

derbeder

Balböceği

Bencede  :icon_thumright: :icon_thumright: zaten bu kadar guzel ve sempatik olmasa diziye bakmam bile  :k06:

βαlκιz

Hazal Kaya ( feriha) 2 bölümlügüne Muhteşem Yüzyıl dizisinde MahiDevran sultanın kız kardeşi Lebriz Sultan olarak katılacaktır.
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: βαlκιz - 23 Mayıs , 2011, 00:38:05
Hazal Kaya ( feriha) 2 bölümlügüne Muhteşem Yüzyıl dizisinde MahiDevran sultanın kız kardeşi Lebriz Sultan olarak katılacaktır.
bende bugun gazetede okudum. altindaki bir yorum:

Alıntıaşk-ı memnudaki rol arkadaşları firdevs hanım ve peyker nihalin feriha,daki haline üzülmüş olacaklarki biraz saray havası teneffüs etsin istediler:)

:ehi: :ehi: