Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hey yavrum kimin hürremi  :muzz:

Balböceği

İki haftadır korka filmi izliyoruz ha, acaba rüya mı gördü?  :dontknow:

Her hafta aynı heyecan pöf  :ehi:

laracroftt

super bolumdu :muzz:
Ne akıllı hatun yaa hatıce sultan olayını nasılda lehıne cevırdı :-ooo
Helal valla, ne seytanı zekası var :k06:

Rustemın oyunuda cıktı ortaya :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
Adamım yaa öluyorum mımıklerıne :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

burcum

süper bir bölümdü :muzz: hürrem hayranım sana be yavrum :love9: :opucuk:
rüstem şahıhuban mıdır nedir onun kocasına bakarken sultan süleyman han dendi nasıl hem bakıyor hem eğiliyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bitirim çocuk yaw :ehi: :muzz: :muzz: malkoçoğluna denecek söz zaten :muzz: sankim mihrimaha ufaktan birşeyler var yolarım vallahi :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: gülçin de beni yolar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
balkona ne diye çıktık kırık :sad1: sülüman gelir inşallahh o sırada :amin:
hatice ye kafayı yedirtti :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dayak yediğiyle kaldı zaar :ehi: :ehi: :ehi:
bak ibo çakal ibo nasıl saklamış mal varlığını daha sağken çakal :caca:

Balböceği

Sonra ne olur nüküm onu de hele  :ehi:

burcum

hürremm hepsinin bacağına sıçacak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ee kaşındılar artık :cildir:
mihrimah nasıl korudu annesini nasıl horozlandı :hello2:

Balböceği

Demi valla ne olursa o onun anası  :muzz:

laracroftt

valla helal olsun aferın mıhrımaha :hello2:

Evet banada oyle geldı ufaktan bı seyler hıssedıo sankı mıhrımaha karsı :caca:

Hurrem zekasıyla hem yırttı hem hatıceyı dovdugu yanına kar kaldı,hıncını aldı oh olsun ona :ehi::ehi::ehi::ehi:

Bu sınyora gabrıella bızım sehzade mustafanın basına bı ıs acacak ama ne :sad1: yazık,saf lan,toy daha hesap edemıo ılersını ıste :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

burcum

eeee o köylü kızını aldı yattı kalktı sonra sepet havası çalmadı mı :cildir: :caca:
hürrem bi dene bi kara büyü yapmasaydı hatice sultan hürremin öyle gözü dönmezdi :cildir:
hatice sıyıracak az kaldı altınları da gösterdi ablasına hak verdiler zaten şahıban mıdır şahıhuban mıdır her ne haltsa o abisine yarabilmek için bile altınların yerini abisine söyleyip haticeyi satabilir :ehi:
haticenin yanında ki karafatma büyüyü yapan denyo noldu çizdiler kestaneyi :ehi: :ehi: o uyuz karıyı bi yakalayamadılar sümbülün odadan çıktığını gördü ya hürreme söyleyeceğini tahmin eder önümüzdeki bölüm bence der ki odanızın etrafında çok dolaşıyordu ağzını yokladım kıllandım odasını aradım görünce de öldürdüm der bence :icon_scratch: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

He bir yan dan da mahidevrana beni aln tekrar diyerek mesaj çekiyor vay osuruklu vay  :ehi:

Suratında meymenet yok ki  :ehi:

burcum

diziye geldiği ilk günden beri gözüm tutmadıydı :cildir: :caca: uyuz karı tütsüleri o koyuyor kalleş ama suyu ısınan çok nigar bu bahsettiğim karı hatice şahuban mıdır her ne haltsa :cildir:

Balböceği

Yeni fragmanı gördünüz mü  :ehi:

İbonun ganimeti ifşa oluyor  :ehi:

Aynı şekilde fahriye kalfa da kendini ifşa ediyor  :ehi: :ehi:

burcum

abowwwwwwwwwwwwww hemen bakmam lazım :-ooo

burcum

sıçtılar şimdi abla kardeş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
helal olsun rüstemimm :opucuk:

burcum

2.ci fragman çıkmış izlemeyen kalmasınnnnnnnnnnnnnnnnn :director: :hello2: :muzz: :ehi: :ehi: