08 Mayıs , 2024, 16:16:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Muhteşem Yüzyıl

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 15 Aralık , 2010, 04:42:21

« önceki - sonraki »

muhribe

gitti 1 kilo daha sayemizde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

ne lavası ne somunu laaa :ehi::ehi::ehi:
Ben ona ekmek banar yerım,dıbını sıyırırım zıyan olmasın :ehi::ehi::ehi:
Hıc ekmek arası yapıp tadını golgeleyecek goz var mı bende :ehi::ehi:
Karnım degıl gozum doysun :ehi::ehi:
Oyysshh :love9:  Kurban oldugummm
::) :k02:
:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

muhribe

deli ya  :ehi: :ehi: :ehi: dua et de enişte görmesin bunları  :ehi: :ehi: :ehi: yoksa o seni sıyırır  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ben onu her türlü yerim :ehi: rüyama girdi :muzz: ah keşke bakmayla kalmayayyydııııı :y25: :ehi: :ehi: :ehi: :suclu: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

...ŞehzadEfe...

demek ki bu diziyi bir ben izlemiyom  :laughing7: :laughing7:  benimki daha yakışıklı  :laughing7: :laughing7: :laughing7: kuzey güneyciyiz biz  :k06: :k06: kuzeyim de bi ekmek arası gider yani hatta direk yutulabilir cinsten hüp diye  :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

burcum

ne oldu kız :ehi: :ehi: :ehi: yemeğe çıkaydın onu diyom :ehi: :ehi: :ehi:
nagihanım kıvanç tatlıtuğ a aşığım ama bu dizide iğrenç olmuş :igrenc: ruh hastası gibi :igrenc: zayıflattılar çocuğu bu dizi için :igrenc:

...ŞehzadEfe...

hey gidim nüküm bide canlı göreydinnnn pehhhhhhhh  :ehi: :ehi: :ehi: o film için zayıfladı kız adam karizma,ağır başlı,düzgün konuşuyor az konuşuyor utangaç al karşına oturttur günlerce bak  :ehi: :ehi: ben bide sarışınları sevmem heee ama kıvanç gerçekten yakışıklı  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

noliysiniz yav  ???
gidin kocalarınızı alın karşınıza onlara bakın  :ehi: :ehi:
hep gülçinin suçu koyuyor malkoçoğlunun neyin fotolarını millet bi avuç fındık yemişe dönüyor  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

kız betül malkoçoğlu nireeeeeeeeeeee benim koca nire :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
vericekler onu bana binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:o duvar senin bu duvar benim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

burcum

betüll gı birşey sorcam pıh ne hacı :icon_scratch: :dontknow: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ikide bir pıhlayıp duruyon da bugün :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

hani ağzınla bi ses yaparsın ya hadi be sen de gibisinden
pfff mı desem daha iyi yansıtır  ??? :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

muhribe

yörö git desem  :ehi: :ehi:

ama benim adım elvan dalton  :muzz: :ehi: :ehi: