Bekarken Hamile Kalsaydınız??

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Aralık , 2010, 17:39:47

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 31 Aralık , 2010, 15:36:37
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 31 Aralık , 2010, 15:21:31

TATLIM ŞEYTANA UYARSA DEDİM ZAATEN BU KİŞİLER BİZLERDE OLABİLİRZ O YÜZDEN ALLAHIM BİZLERİ ÇOCUKLARIMIZI BÖYLE SINAMASIN KENDİ YOLUNDAN ÇEVİRMESİN ŞEYTANA UYDURMASIN

bak yine aynı şeyi yaptın  :toothy10: Allahım şaşırtmaz canım benim neden kulunun şaşırmasına izin versinki neyazıkki bize vermiş olduğu akılla hareket ediyoruz hepimiz kadere yazılan sadece 3 şey var

1. doğum tarihin
2. evleneceğin kiş
3. ölümün

gerisini biraz insanlar çiziyorlar kafalarına göre sanırım "keşke" kelimesi Kuran-ı Kerimden çıkma değil buyüzden  :icon_thumright:
:icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

asum

hahayy evlendim 3 yıldır hamile kalamıyorumki evlenmeden önce hamile kalsaydımı düşünebileyim ;D
neyse şaka bi yana böyle bi durumda iki tarafta hatalı olurdu sadece erkek haksızdır yada kız haksızdır demek yanlış bi nane yenmişse 2 tarafında suçu  bu durumdakileri kınamıyorum allah kimseye yaşatmasın büyükte konuşamam yiğenlerim var belkide yarın bi gün kızımda olucak allah bu durumda kalan insanların yardımcısı olsun

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok feci bi konu
rabbim evlatlarımıza kardeşlerimize göstermesin

GELSQMİNQ

böyle bir durumu kesinlikle kınamak yanlış olur allah korusun allah cümlemizi doğru yoldan ayırmasın

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

bugün bir düğüne gittik eşimin arkadaşının düğünü kıs kasımda sözlendi görücü usukü bugün düğünü oldu ama kız 3,5 aylık hamile evlenmeden birlikte olmuş çocukla biz bir tane için çabalıyoruz allahım sen hayırlısını nasip et
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

su zamanda cok seven bazı kızlar altını ciziyorum bazı kızlar diyorum tartısma cıkmasın bu laf üzerinden sevdigi erkegi kaybetmemek adına da böle işlere alkısa biliyorlar neden onunla  evlenmek zorunda kalıcacgını dusunerekten ama ne yazıkkı sonuc istedikleri gibi olmuyo........

rabbim böle seylerden kızlarımızı kardeslerimizi korusun allah seytana uydurtmasınn sınamak adına her insan bi cahillik anına gelebilir yapabilir....rabbim nefsimizle bizleri basbasa bırakmasın inşş....
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

derbeder

benim en sinir oldugum seyde erkeklerin nasilsa evlencez diyerek kizlari kandirmalari  :ehi:
ulan köpek madem kendine o kadar güveniyorsun once alirsin kizi sonra ne yaparsaniz yapin.

yane olaki evlenemedin o zaman ne olacak? kaldiki olayin günah bouyutundan hiç bahsetmiyorum

Allahim buyuk konusturmasin dogru yoldan ayirmasin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

çağınım

çok zor bi durum  ::)

ama bekarken böyle şeylere çok dikkat edilmeli ben böyle bişi yapmazdım ama olduğunu düşünürsek o kişi bebeği kabul etmezdse tabiki çözüm aldırmak ve o kişinin adını dahi bir daha anmamak ve en önemlisi bir daha böyle bi hata yapmamak

ayysnn

Allah kimsenin başına vermesin ama gelin ata binmiş ya nasip demiş.
nişanlıyken de bu haltı yiyen çok fazla, illaki hamile kalınca rezillik olmuo ki nikahsız beraber olmak başlı başı rezillik.
Allah ım korusun,kimsenin başına vermesin, şeytana uydurmasın  :amin:

hüzünden_gelme

Çok kötu bır durum olsa gerek  :crybaby2: ama ne yapar ne eder doğururdum bebegımı

rümeysaa

Rabbim kimsenin basina vermesin gercekten cok zor bi durum
ben ole bi hata yapmazdim ama kinamiyorm hayat bu basimiza ne gelecegini bilemeyi
eger ole bi durum olsaydi hemen evlenirdim aldirmayi en son care olarak dusunurdum

Mavikelebek

Ben tam burumun içindeydim malesef .. bence herşey beraber oldugun erkekte bitiyor . tabi bizdede suç olur bu kadar kolay mı herşey ama o anki bir durum bu ne oldugunu nasıl gectıgını hiçbişi anlamadım. hamile oldugumu öğrendıgımde aldırmak istedım hatta doktordan randevu aldım hastaneye gittim daha eşimin haberi yoktu bebekten . hastaneye gittiğimde bebeğimi aldırmamak için sanki birisi engel oldu ve geri döndum  sonra hemen eşimi aradım hamileyim dıye oda askerdeydi o an . o anki sesini duydugumda  inanılmaz bir güven hissetim benim onun atık peşini bırakmamam lazımken o bana SAKIN AYRILMAYALIM HERŞEY DAHA GÜZEL OLUCAK ŞİMDİ BEKLE BENİ GELENE KADAR dediği aklımdakı kötu olumsuzluklar , bıttı her ne olursa olsun doğurucam dedim sonra nikahımız için gün aldık evlendık sımdıde bebegımızı beklıyoruz  :love9:  eger sahıp çıkmasaydı eşim bana o zaman kötu olurdu biliyorum ama genede doğururdum bebegımı  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

bence " ben asla bunu yapmazdım" demek çok yanlış.

mesela ben eşimle çıktım. yani 2 yıllık bi flörtümüz oldu.

eşim art niyetli biri ve benim saf duygularımı kullanan biri diyelimki.

isteseydi bunu çok güzel kullanabilirdi. faydalanabilirdi. ve aşk öyle bişiy ki gözün zaten kör.

eee ateşle barut da yan yana durmaz.

bişiler olabilirdi.

ama eşim o konuda çok prensipli ve bu konulara çok önem veren biri olduğundan böyle bişi yaşamadık.

yani demem o ki

Allah kimseyi kötü niyetli insanlarla karşılaştırmasın....  :amin:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Mart , 2012, 11:26:11
bence " ben asla bunu yapmazdım" demek çok yanlış.

mesela ben eşimle çıktım. yani 2 yıllık bi flörtümüz oldu.

eşim art niyetli biri ve benim saf duygularımı kullanan biri diyelimki.

isteseydi bunu çok güzel kullanabilirdi. faydalanabilirdi. ve aşk öyle bişiy ki gözün zaten kör.

eee ateşle barut da yan yana durmaz.

bişiler olabilirdi.

ama eşim o konuda çok prensipli ve bu konulara çok önem veren biri olduğundan böyle bişi yaşamadık.

yani demem o ki

Allah kimseyi kötü niyetli insanlarla karşılaştırmasın....  :amin:

hepsine katılıyorummm  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: