Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

simurg01985

Cnım ya baya zor olmuş senin doğumun inanki okurken kötü oldum ...ama meleğin sağ salim kucağına  :amin:Bende çok korkuyorum :y25: normal doğumdan bizim hikayemiz nasıl olacak bakalım..Tekraran gçmiş olsun
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

gökkusağı

zor bi doğum olmuş asyacım ama şükürler olsun ki kızın sağ salim kollarında şimdi.tadını çıkartın.allahım herkesi bi avazda kurtarsın inş  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

Asyacim yaa okurken kendim geldim gozumun onune damdan duseni damdan dusen anlar  :'(
senin ne cektigini cok iyi biliyorum, hele o kollarini sokmalari yokmu allah'im allah'im  :sad1:
rabbim herkese kolay dogum nasip etsin  :amin: allah'tan bu kadar sanciya agriya normal dogum yapmissin canim.
gecenlerde arkadasimda sabah 11'de baslamislar doguma gece 11'e kadar surunce acil sezeryan olmus..
keske o acilara ragmen normal olsaymis dedim.. cok sukur kurtuldun melegin yaninda rabbim hayirli uzun omurler versin  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: tulayysl - 02 Kasım , 2011, 12:12:12
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ekim , 2011, 21:39:37
Tulay, icim cok kotu oldu bi an kendi oglum gozumun onune geldi
onuda sarilik yuzunden kuveze koymuslardi.. ben yine yanindaydim ama sen onsuz eve gittin  :y25:
cok sukur simdi yaninda rabbim hayirli uzun omurler nasip etsin  :amin: isteyen herkesede nasip etsin  :amin:

amin cnım. gercekten zor bir hafta gecirdim. arkadaslarım saolsunlar kameraya cekip her akşam biri getrdi gosterdi. onu izledikçe içim sızladı ama belli etmemeye çalıştım. ama gece olup da babasına baktıkça artık tutmaıyordum goz yaslarımı. çunku hamileyken babasına inş sana benzer derdim hep. kızım gercekten babasına cok benziyor.  hepsi geridekaldı sukur. miniğim 56 gunluk oldu teyzesi
Ay masallah ne kadar guzel bi bebek  :nazar: :nazar:
allah'im hayirli uzun omurler versin hayirli evlat olur insallah  :amin:
veeee bidaha allah'im sizi ayirmasin  :y25:

EnDuruYanım

Asyam yaa aynı seylerı yasamısınız hemen hemenn :opucuk: neysekı atlattık gozun aydın arkadasım saglıla buyutelım ıns..   

banu_fth

ayy asyacım zorlu mücadele olmuş ama şükür sağlıkla kavuştun kızına .  :love9: :love9:

hepimiz bişiler yaşadık yaşıycaz .. önemli olan sağlıkla kucağımızda olmaları ..

Alah kalan acılarını bi an önce dindirsin inşallah ..  :amin: :amin:  böyle geçmiş bitmiş olsun ..  :amin: :amin: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Kasım , 2011, 20:33:15
canım ya korkuyla okudum telaşla o ebenin gelip muayenelerini  :-ooo :-ooo :-ooo sona doğru gözyaşlarımı tutamadım  :crybaby2: :crybaby2: offffs ya ne sancılar çekmişsin hele kalp atımının yavaşladığı söylenince doğumda sesini duymadığın anı gözümün önünde canlandırdımda  :y25: :y25: eşime sarıldım arkasından bitanecik kızım geldi yazmışsın koptum  orda :crybaby2: :crybaby2:
asya ben normal istiyorumda en çok korktuğum konuda ya bebek kanalda sıkışırda sezeryana dönülmezse orada bebeğim zarar görürse  :honk: :honk: rabbim yaşatmasın kimseye böyle birşey  :amin: :amin:
sende maşaallah ne kadar sıkıntı çeksende aldın kucağına sağlıkla çok şükür :nazar: :nazar:
saol canım çok zordu inşallah senin bir avazda olur sağlıkla yavrun

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Kasım , 2011, 21:04:23
oy canım bayağ zor olmuş  :sad1: neyseki artık kızın yanında  :opucuk:
çok şükür canım :opucuk: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: simurg01985 - 05 Kasım , 2011, 23:30:27
Cnım ya baya zor olmuş senin doğumun inanki okurken kötü oldum ...ama meleğin sağ salim kucağına  :amin:Bende çok korkuyorum :y25: normal doğumdan bizim hikayemiz nasıl olacak bakalım..Tekraran gçmiş olsun
evet canım suni sancı fenaymış doğum zor değil ama sancılar ve dikiş fenaydı :-ooo ama herkesin farklı olur korkutma kendini kimsenin hikayesi kimseye bensemez.inşallah seninki kolaycık olur

asya81

Alıntı yapılan: kadriyee - 06 Kasım , 2011, 00:12:22
zor bi doğum olmuş asyacım ama şükürler olsun ki kızın sağ salim kollarında şimdi.tadını çıkartın.allahım herkesi bi avazda kurtarsın inş  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
saol canım inşalah  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Kasım , 2011, 00:20:50
Asyacim yaa okurken kendim geldim gozumun onune damdan duseni damdan dusen anlar  :'(
senin ne cektigini cok iyi biliyorum, hele o kollarini sokmalari yokmu allah'im allah'im  :sad1:
rabbim herkese kolay dogum nasip etsin  :amin: allah'tan bu kadar sanciya agriya normal dogum yapmissin canim.
gecenlerde arkadasimda sabah 11'de baslamislar doguma gece 11'e kadar surunce acil sezeryan olmus..
keske o acilara ragmen normal olsaymis dedim.. cok sukur kurtuldun melegin yaninda rabbim hayirli uzun omurler versin  :amin:

of off hemde ne anlarıs birbirimisi.canım benimde sabah başladı akşam 7 gibi bebk sıkıntıya girdi oksijen alamadı az daha sezeryan yapacaktı ama dedi alttan elimi sokup ittirmem lasım başı çok aşağıda dedi ama bu kadar sancı çektin bundan sonra sezeryan acımasızca olur dedi şükür normal oldu.amin canım cümlemiz inşallah :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Kasım , 2011, 17:21:47
Asyam yaa aynı seylerı yasamısınız hemen hemenn :opucuk: neysekı atlattık gozun aydın arkadasım saglıla buyutelım ıns..
öylemi senindemi öle oldu :-ooo ama neyse geçti gitti başa gelen çekiliyor.amin inşalah sağlıkla canım

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Kasım , 2011, 17:53:36
ayy asyacım zorlu mücadele olmuş ama şükür sağlıkla kavuştun kızına .  :love9: :love9:

hepimiz bişiler yaşadık yaşıycaz .. önemli olan sağlıkla kucağımızda olmaları ..

Alah kalan acılarını bi an önce dindirsin inşallah ..  :amin: :amin:  böyle geçmiş bitmiş olsun ..  :amin: :amin: :nazar:
ay canım seninde çok az kaldı yaaa hayırlı doğumlar olsun sana canım benim

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ASYACIM SENINDE DOGUMUN ZOR OLMUS BENIM KIZIMKI GIBI AMA GELDI GECIYOR INAN BIR IKI AY SONRA UNUTUR GIDERSIN  :k06: :k06: OYLE OLMASA IKINCILERI ZOR YAPARDIK  :laughing7: ALLAH KIZINI BAGISLASIN CANIM  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

asya81

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Kasım , 2011, 18:44:16
ASYACIM SENINDE DOGUMUN ZOR OLMUS BENIM KIZIMKI GIBI AMA GELDI GECIYOR INAN BIR IKI AY SONRA UNUTUR GIDERSIN  :k06: :k06: OYLE OLMASA IKINCILERI ZOR YAPARDIK  :laughing7: ALLAH KIZINI BAGISLASIN CANIM  :amin: :amin:
evet zordu ilkler zor olurmuş sanırım ;D geçti bitti  :cildir:  amin cümlemis inşallah :amin: