Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Muhribecim doğum hikayeni soluksuz okudum, Rabbim zor ve uzun bir süreçten geçirmiş seni ama sonu mutluluk  :love9: . Meleğin sağlıkla büyüsün  :amin: :amin:

muhribe

kızlar çok teşekkür ederim, belki biraz uzun ve zor doğum süreci oldu ama inanın ben hiçbir kötü anını hatırlamıyorum. sadece oğlumu gördüğüm o büyülü anın etkisindeyim hala. Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın onlara sağlık ve iyi kaderler versin  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Ekim , 2011, 22:20:10
kızlar çok teşekkür ederim, belki biraz uzun ve zor doğum süreci oldu ama inanın ben hiçbir kötü anını hatırlamıyorum. sadece oğlumu gördüğüm o büyülü anın etkisindeyim hala. Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın onlara sağlık ve iyi kaderler versin  :nazar:

Amin canım cümlemize inş.  :amin: :amin:

kelebegimm

KIzlar o kadar guzel anlatmissinizki soluksuz ondan ona gecip okudum duygulanrak tebessüm ederek masallah size ve bebislerinize :love9: :love9: rabbim hayirli yazilar yazsin sizide hic ayirmasin evlatlarinizdan :amin: :amin: :amin: :amin: ins. hamile olanlarda sizin gibi saglikla bebeklerini dunyaya getirirler :amin: :amin: :amin: vee ins.. ben ve benim gibi bebek isteyen arkadaslarda bi gun burda dogum anilarini paylasirr :amin: :amin: :amin:

]

muhribe

Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Ekim , 2011, 01:24:50
KIzlar o kadar guzel anlatmissinizki soluksuz ondan ona gecip okudum duygulanrak tebessüm ederek masallah size ve bebislerinize :love9: :love9: rabbim hayirli yazilar yazsin sizide hic ayirmasin evlatlarinizdan :amin: :amin: :amin: :amin: ins. hamile olanlarda sizin gibi saglikla bebeklerini dunyaya getirirler :amin: :amin: :amin: vee ins.. ben ve benim gibi bebek isteyen arkadaslarda bi gun burda dogum anilarini paylasirr :amin: :amin: :amin:
amin canm tez vakitte inş. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın  :amin:

@@@gözde@@@

tülay hikayeni okurken  burnumun direği sızladı resmen çok güzel anlatmışın çok şükür o zorlu günleri atlatmışınız :nazar:  Allah meleğinizi sağlıklı sıhhatli analı balalı büyütmeyi hayırlı evelat olmayı nasip etsin :amin: :nazar:

Aytii

Muhrişim okurken gözlerim yaşardı  :'( çok güzel bir duygu anne olmak ya  :love9:

Rabbim kimisine nasip ediyo kimisine etmiyor ama bir bildiği vardır elbette..

yinede kimseyi bu sevgiden mağrum bırakmasın  :amin:

kanalda sıkıştı felan demişsin ya demekki doktorum haklıydı sezeryan yapmakta

zaten Oğuzun doktoru sordu kaç kilo doğdu diye 4 diyince sezeryan oldun tabi dedi kadın ::)

o kiloyla olmazdı normal dedi

doktorumda bana demişti bu çatıyla 3 kilo olsa zorlardık normal için ama 4 kilo çok fazla

bende hiç unutmuyorum doğum esnasında iğnelerden dolayı uyku bastırmıştı beni ama direnmiştim etrafı puslu görmeye başladım bi ara uyuyacak gibi oldum ama nasıl direniyorum :) içimde bişeyler hissediyorum vücudum sallanıyo doktor zorlanıyo ıh mıh sesleri duyuyodum ama yanımdan geçen hemşireler hep pusluydu bana konuşuyodular iyimisin diye bende hı hı diyecek takat vardı sadece. sonra oğlumun o sesini duyunca birden ayıldım hıçkırarak ağladım sonra sardılar onu ve yanıma koydular off offf  :love9: Allahım bin kere şükürler olsun sana bana böyle bir güzellik verdiğin için  :amin:

seda87

kızlar hepinizin doğum hikayesini ağlaya ağlaya okudum :y25: :y25: :y25: :y25:ama ne kadar güzel bir duygu sonndaki.rabbim bizlere o günleri yaşatsın inş.ben doğumdan çook korkuyorum ama sizn bu yazılarınızı okuyunca herşeye değermiş diorum o bebeğimi kucağıma aldığım anı canlı canlı yaşamak istiyorum inş normal doğum nasip olur bana da rabbim banada yaşatır bu güzel duyguyu :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

burcum

hepsi birbirinden güzel :nazar: ALLAH ım her isteyene tattırsın bu duyguyu :amin:

tulayysl

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 24 Ekim , 2011, 12:44:53
tülay hikayeni okurken  burnumun direği sızladı resmen çok güzel anlatmışın çok şükür o zorlu günleri atlatmışınız :nazar:  Allah meleğinizi sağlıklı sıhhatli analı balalı büyütmeyi hayırlı evelat olmayı nasip etsin :amin: :nazar:
amin canım teşk ederim. atlattık hepsini şukurr

Balböceği

Tulay, icim cok kotu oldu bi an kendi oglum gozumun onune geldi
onuda sarilik yuzunden kuveze koymuslardi.. ben yine yanindaydim ama sen onsuz eve gittin  :y25:
cok sukur simdi yaninda rabbim hayirli uzun omurler nasip etsin  :amin: isteyen herkesede nasip etsin  :amin:

tulayysl

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ekim , 2011, 21:39:37
Tulay, icim cok kotu oldu bi an kendi oglum gozumun onune geldi
onuda sarilik yuzunden kuveze koymuslardi.. ben yine yanindaydim ama sen onsuz eve gittin  :y25:
cok sukur simdi yaninda rabbim hayirli uzun omurler nasip etsin  :amin: isteyen herkesede nasip etsin  :amin:

amin cnım. gercekten zor bir hafta gecirdim. arkadaslarım saolsunlar kameraya cekip her akşam biri getrdi gosterdi. onu izledikçe içim sızladı ama belli etmemeye çalıştım. ama gece olup da babasına baktıkça artık tutmaıyordum goz yaslarımı. çunku hamileyken babasına inş sana benzer derdim hep. kızım gercekten babasına cok benziyor.  hepsi geridekaldı sukur. miniğim 56 gunluk oldu teyzesi

asya81

benim hikayem  :love9:
03.11.2011 GÜNÜ SABAH 8:30 DA SUNİ SANCI İLE BAŞLATILDI DOĞUMUM SAAT 11 E KADAR PEK BİŞE OLMADI SAAT 9 DA EBE ALTTAN MUAYENE ETTİ  :-ooo :-ooo :-ooo MUBAREK TÜM ELİNİ SOKTU :cussing: NEYSE DEDİ AÇILMA HİÇ YOK SAAT 11 OLDU TIK YOK YİNE ALTTAN BAKTI :-ooo :-oooBUSEFER BAYA SOKTU :-ooo :-ooo İYİCE SOKTU DEDİ ŞİMDİ BİRAS ACIYCAK ÇOOK ACIDI :icon_pale: TIK DEDİ SUYUM BOŞALI VERDİ ARKASINDAN DOKTORDA ELİNİ SOKTU 3CM OLMUŞTU AÇIKLIK.SAAT 3E KADAR SANCILARIM TAHAMMÜL EDİLEMES HALE GELDİ .EŞİMİN BAŞIMDAKİ ÇARESİSLİĞİ FENAYDI  :y25: KAÇ KES DAHA ALTTAN BAKILDI HATIRLAMIYORUM ARTIK KANAMAM BAŞLAMIŞTI.DAYANAMAYIP AĞLADIM SANCILAR FENA YAPTI NEFES ALACAK VAKTİM YOKTU.SAAT 4 GİBİ AÇILMAM 4CM OLMUŞTU EPİDURAL TAKILDI TAKILINCA 2 SAAT RAHATLADIM AMA AÇILMAM BİR TÜRLÜ OLMUYORDU KORDON BOYNUNDA OLDUĞUNDAN SUNİ SANCIDA BEBEĞİ ETKİLEDİ EPİDURALLE KALP ATIŞLARI ZAYIFLADI :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: BEBEK AŞAĞIYA DAYANDI İYİCE DOKTOR BU SAATTEN SONRA  SEZERYAN YAPSAMDA ALTTAN İTTİRMEM LAZIM DEDİ.BU KADAR ÇİLE ÇEKTİN SEZERYANA ALMIYCAM DEDİ AÇILMA OLSUN DİE İĞNE YAPILDI 7 GİBİ AÇILMAM 10CM OLMUŞTU AMA AĞRI SANCI DAYANAILMASDU.HEMEN ALDILAR DOĞUM MASASINA EŞİM AĞLAR BEN AĞLAR ANNEMDE AĞLAR.ÇATALA OTURDUM 3 IKINMADA BEBEĞİM DOĞDU AMA SESİ ÇIKMIYORDU :icon_pale: :icon_pale: GÖSTERMEDEN ALDILAR TELAŞLA SONRA DEDİM KISIM NERDE GELCEK TEMİSLENİP DEDİLER ÖMRÜMDEN ÖMÜR GİTTİ.GÖRDÜM YÜSÜNÜ MELEĞİMİN PAMUK GİBİYDİ :love9: IKINMADAN BAGSUR OLDUM KESİM BÜYÜKTÜ DİKERKEN ÇEKTİĞİM SANCIDAN BETERİNİ ÇEKTİM UYUŞTURDULAR KAR ETMEDİ EN SON DEDİM BEN DAYANAMIYCAM UYUTTULAR BENİ OHH DEMİŞİM SONRA UYANDIM ODAMA GEÇTİM.EŞİME SARILDIM :love9: :love9:ARKADAN BİTANECİK KIZIM GELDİ  :love9: :love9: :love9: :love9:ALLAHIM HERKESE YAŞATSIN DOĞUM ZOR OLDU AMA DOĞUNCa İNANIN UNUTULUYOR.ŞUAN DİKİŞTEN OTURAMIOM AMA HARİKA BİŞEY ALLAH HEPİNİSE NASİP ETSİN BEBEK İSTEYEN ARKADAŞLAR HEPİNİSE DUA ETTİM SANCIDA DOUMDA ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

canım ya korkuyla okudum telaşla o ebenin gelip muayenelerini  :-ooo :-ooo :-ooo sona doğru gözyaşlarımı tutamadım  :crybaby2: :crybaby2: offffs ya ne sancılar çekmişsin hele kalp atımının yavaşladığı söylenince doğumda sesini duymadığın anı gözümün önünde canlandırdımda  :y25: :y25: eşime sarıldım arkasından bitanecik kızım geldi yazmışsın koptum  orda :crybaby2: :crybaby2:
asya ben normal istiyorumda en çok korktuğum konuda ya bebek kanalda sıkışırda sezeryana dönülmezse orada bebeğim zarar görürse  :honk: :honk: rabbim yaşatmasın kimseye böyle birşey  :amin: :amin:
sende maşaallah ne kadar sıkıntı çeksende aldın kucağına sağlıkla çok şükür :nazar: :nazar:

Aytii

oy canım bayağ zor olmuş  :sad1: neyseki artık kızın yanında  :opucuk: