29 Nisan , 2024, 06:49:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

yaaaaaaaaaaaaaa darısı başıma işallah.bisde 40.haftadayıs ama benim oğluşum  daha yukarılarda  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

xxcansuxx

yaşı uzun olsun nazlı kızının cemre  :amin: çok güzel hikayeler ya bunlara hikaye demekde çok basit kalıyor tüylerim diken diken oluyor hepsinde ayrı heyecanlanıyor, duygulanıyorum... rabbim doğumu yakın olanların yardımcısı olsun bebe isteyenlere de nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

aynurrrrrrrr çok fena oldum yaa okurken gozumde canlandı yazdıkların tuylerım dıken dıken olsuu vucudum buz gıbı kaldı  resmenn  :y25:  ne guzel rabbım sag salim kurtarmısss

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

cemrecim çok güzel hikayen
sonu normal doğumla bitenler dahada duygulandırıyor beni

KONYALI

kızlar hepınıze ayrı ayrı tesekkurler,allahım hamıslere kolay doğum,anne olmak ısteyenlerede en yakın zamanda anne olmayı nasıp etsın ınsallah...dogum korkusu,sancısı,ağrısı hepsi boş..onu gordugunuzde butun dunyanız o oluyor ve tamamen unutuyorsunuz

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sagolun kizlar Rabbim olmayanlarada versin insallah hamile arkadaslarimida bir avazda kurtarsin  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

güzel yüzlü canım arkadaşım, çok güzel anlatmışşın  :love9:
neyi farkettım bak sanki ilk doğum yaşamıssın azra'yı sanki sen doğurmamışşın  :k06:
demekki 2.ci olunca daha farklı  :love9: allah'a şükür artık yanında yusuf paşam  :nazar:
Rabbim ömrüne ömür katsın, hayırlı kullarından eylesin  :amin:

Okumak istediğim doğum hikayeleri var ama musait değilim inşallah başka zaman  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BİDE BEN ANLATAYIM KIZLAR  8)
14.10.2011 SABAH SAAT 06:30 DA UYANDIM TABİ ÇOK HEYECANLIYDIM   :honk: SONRA 7:30DA HASTANEDE DOĞUM HANENİN ÖNÜNDE BEKLEMEMİZİ  İSTEMİŞTİ HOCA HASTANEYE GİTTİK DOĞUMHANE ÖNÜNDE BEKLEDİK VE NASIL OLDU ANLAMADIM HEMDE ODAMI TUTMAYA KALMADAN BENİ DOĞUM HANEYE ALDILAR  :dontknow: HEMDE NORMAL ÜSTÜMLE  :k06: SONRA ORDA Bİ ODADA BANA YEŞİL UZUN ELBİSE VERDİLER BUNU GİYİN DEDİLER GİYDİM TABİ ÇOK HEYECANLIYDIM  :icon_pale: SONRA SERUM İÇİN KAN YOLU DAMARINI BULMAYA CALIŞTILAR KOLUMDA BİTURLU DAMARI BULAMADILAR İĞNEYİ BATIRDI DR VE BEN DEDİM GÖZÜMÜN ÖNÜ KARARIYOR MİDEM BULANIYOR CAMLARI ACAR MISINIZ DEDİM VE BAYILDIM TABİ BU BAYILMA SEZERYANA DAHA GİRMEDEN OLDU SONRA KAC DK BAYGIN KALDIM BİLMİYORUM  :dontknow: :icon_pale: GÖZÜMÜ YAVAS YAVAS ACTIM VE BASIMDA 8 TANE ASİSTAN UZMAN DRLAR KEVSER HANIM İYİMİSİNİZ DİYE BAGIRIYORLARDI SONRA BEN KENDİME ZAR ZOR GELDİM İİM DEDİM HEMEN TANSİYONUMU ÖLÇTÜLER GÜZEL ÇIKTI SEKERİMİ ÖLÇTÜLER ODA GÜZEL ÇIKTI SONRA BEBEĞİN HAREKETLERİNİ KONTROL ETTİLER ODA İYİDİ ZATEN BEN AYIKIR AYIKMAZ BEBEĞİM NASIL DİYE BAGIRMIŞIM DRLARDAN BİRİ BENİM YUZUMU SEVDİ KEVSER HANIM SAKİN OLUN BEBEĞİNİZ VE SİZ GAYET İYİSİNİZ MERAK ETMEYİN DEDİLER  YANİ DR CÖZEMEDİ NEDEN BAYILDIĞIMI  :dontknow: HER NEYSE SONRA AYILDIM DAMARIMI FELAN BULDULAR BENİ HASTA SANDALYESİNE OTURTURUP AMELİYAT HANEYE GÖTÜRDÜLER VEEEE İŞTE O AN KALBİM SANKİ YERİNDEN ÇIKACAKMIŞ GİBİ HIZLI ATIYORDU  :love9: :love9: NEYSE SONRA YATTIM AMELİYATHANENİN YATAGINA ZATEN İÇERİ BUZ GİBİYDİ  :icon_pale: ÇOK ÜŞÜYODUM Bİ YANDAN TİTRİYORUM Bİ YANDAN HEYECANLIYIM DR AMELİYAT HANEDE MÜZİK BİLE CALIYORDU  :k06: SONRA DR BİRİ TANSİYONU BAĞLADI BANA BİRİ SIRTINI DÖNDERDİ VE EPİDURAL İĞNESİNİ YAPTI 5DK KALMADI ALT TARAFIMI HİÇÇÇ HİSSETMEDİM SONRA EVET KEVSER HANIM HAZIR MISINIZ DEDİLER EVET DEDİM VE 15 DK SONRA BEBEĞİMİN AGLAMA SESİNİ DUYDUM SAAT 09:15TE ECREM BENİMLEYDİ VE O AN BENİMDE GÖZLERİM DOLDU RABBİME HEP ŞÜKÜR ETTİM  :crybaby2: :crybaby2: SONRA DR BEBEĞİMİ GÖSTERDİ ANNESİ İŞTE PRENSESİN ÜŞÜMESİN HEMEN GİYDİRSİNLER DEDİ DR SONRA BEBEĞİM ODAYA GİTMİŞ 20 DK SONRADA BEN GECTİM ODAYA  :occasion5: SONRA BEBEĞİMİ İLK EMZİRDİĞİMDE GERCEKTEN BUTUN ACILAR KAYBOLUYO BENİM HİÇ Bİ ACIM SIZIM KALMADI KIZIMI GÖRÜNCE  :hieyt: İŞTE BİZİM HİKAYEMİZDE BÖLE KIZLAR ALLAH IM OLMAYANLARADA NASİP ETSİN 

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gökkusağı

cnmm ne güzel anlatmışsın senin doğum hikayeni bekliodum bende  :k06: sağlıklı mutlu güzel ömrü olsun ecrenin  :nazar: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

derbeder

cok guzel kevsercim, daha dun hamismiyim degilmiyim diye kara kara dusunuyordun simdi kollarinda  :love9: darisi bizlere olsun, minik kizimizinda omru hayirli ve uzun olsun  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk:SAGOLUN KIZLAR RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN  :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Ekim , 2011, 15:46:26
cnmm ne güzel anlatmışsın senin doğum hikayeni bekliodum bende  :k06: sağlıklı mutlu güzel ömrü olsun ecrenin  :nazar: :nazar: :nazar:

kevserciğim allah inşallah kısa zamanda bizede nasip eder  :amin: :amin:  bizde yazarız buraya hikayemizi okumak bile insanı heyecanlandırıyo  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

suzannn

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin çok duygulandım acaba ben böyle günleri yaşabileceğimmi

__nil__

kevsercim allah analı babalı büyütsün inşallah :amin: hikayenide çok güzel anatmışsın.inş bizlerede nasip olur hikayemizi anlatmak :nazar: